zadluzenia.com
zamknij

PKO BP inwestuje w program lojalnościowy

Zencard.pl - polski start-up, integrujący różne karty lojalnościowe, zyskał większościowego inwestora. PKO BP chce stworzyć powszechny system lojalnościowy. 

 

Pod koniec stycznia PKO BP zainwestował w Zencard.pl, czyli nowy serwis, który łączy różne karty lojalnościowe. ZenCard Spółka z o.o. została zakupiona od funduszy Venture Capital: Experior Venture Fund i SpeedUp Group, od LMS Sp. z o.o. oraz od założycieli ZenCard. 

 

 

zencard.pl

 

ZenCard jest start-upem technologicznym, który funkcjonuje od listopada 2013 roku. Cyfrowa spółka, zbudowała rozbudowaną technologicznie platformę do tworzenia programów rabatowo-lojalnościowych. Umożliwia ona jednocześnie wirtualizację kart lojalnościowych. 

 

ZenCard chce nagradzać klienta za zakupy w najprostszy możliwy sposób. Start-up ma na celu ułatwienie firmom prowadzenie programów lojalnościowych oraz obniżenie kosztów wdrożenia takich działań. Programy lojalnościowe mają stać się popularne również wśród mniejszych przedsiębiorców. Rozwiązanie pozwoli przez to małym firmom mierzyć aktywność klientów, ale i skutecznie oceniać ich potrzeby.

 

Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego, mówi o zainteresowaniu nowymi opracowanymi przez ZenCard rozwiązaniami, jak i wykorzystaniu produktów spółki w ramach Grupy Kapitałowej Banku:


Dokonując zakupu ZenCard, PKO Bank Polski daje przykład jak wykorzystać potencjał tkwiący w start-upach finansowych i po raz kolejny wyznacza ścieżkę dla pozostałych polskich banków. Budujemy nie tylko przewagi Grupy Kapitałowej, ale także wysyłamy jasny sygnał, że warto wspierać rozwój polskich start-upów. Dzięki zakupionej technologii, PKO Bank Polski wzmocni relacje z klientami, dając jednocześnie przedsiębiorcom nowoczesne narzędzie, które ułatwi im wykorzystanie szans jakie stwarza postępująca cyfryzacja.

 

Automatycznie podczas płatności

 

Dzięki systemowi płatniczemu eService, PKO BP spotkamy w wielu sklepach czy restauracjach. Dla sklepów, przystąpienie do ZenCard nie będzie dzięki temu dużą trudnością. Jeśli chodzi o perspektywę klienta, to korzystanie z programu również będzie proste - punkty lojalnościowe będę przypisywane podczas płacenia kartą. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~innowator

mam nadzieję, że szybko wystartuje :)   Odpowiedź

~cleo

bardzo ciekawe jak to będzie wyglądało, jestem za! :)   Odpowiedź