Platforma Bezcenneniespodzianki.pl

Platforma Bezcenneniespodzianki.pl

author
Aneta Jankowska
27 września 2017
BezcenneNiespodzianki.pl to platforma za pomocą której każdy, kto posiada kartę Mastercard może spełnić marzenie swojej bliskiej osoby. Wystarczy zgłosić niespodziankę w odpowiednim miejscu.


 
TVN realizuje nowy program w swojej jesiennej ramówce – “Drzewo Marzeń” właśnie we współpracy z Mastercard. Nowy projekt i BezcenneNiespodzianki.pl są kluczowym narzędziem działań marketingowych marki, w ramach których Mastercard chce pozytywnie zaskakiwać użytkowników swoich produktów.
 
Jak zgłosić marzenie do konkursu ?

Każdy posiadacz karty Mastercard lub Maestro powinien:

1) zarejestrować się na stronie BezcenneNiespodzianki.pl
2) opisać swój pomysł w 500 znakach i uzasadnić, dlaczego właśnie tej osobie Mastercard powinien zrobić niespodziankę

Jak tłumaczy organizator, największą szansę na realizację będą miały te pomysły, które mogą wzbudzić najwięcej pozytywnych emocji i być źródłem niezapomnianych wrażeń, nie tylko u obdarowywanej osoby.

Polacy lubią się dzielić pozytywnymi emocjami
 
Mastercard zleciło badanie, którego wyniki pokazały, że bardziej niż przedmioty fizyczne, cenimy sobie możliwość doświadczenia niezwykłych, emocjonujących zdarzeń i przygód. Okazuje się również, że Polacy lubią być zaskakiwani – tak odpowiedziało 66% badanych. Tymsamym lubimy sprawiać niespodzianki swoim bliskim (75%). Więcej niż 2/3 ankietowanych zdecydowanie bardziej woli, gdy tą niespodzianką jest niezwykłe przeżycie, wspólne doświadczenie z rodziną lub przyjaciółmi, niż materialny upominek. O takich też prezentach chętniej opowiadamy swoim znajomymi, a o emocjach z nim związanych pamiętamy zdecydowanie dłużej. Ciekawy jest fakt, że prawie 2/3 badanych odpowiedziało, że woli dawać niż być obdarowanym. 

Więcej o BezcenneNiespodzianki.pl
 
Na platformie publikowane będą relacje z realizacji wybranych Bezcennych Niespodzianek. Pojawią się tam również informacje o dodatkowych wydarzeniach, które mogą czekać na wszystkich użytkowników kart Mastercard i Maestro.
 
Cieszy nas, że w czasach, kiedy praktycznie wszystko można kupić, to właśnie wyjątkowe momenty i przeżycia są szczególnie doceniane, jak udowodniło nasze badanie. Dlatego chcemy ułatwić posiadaczom kart Mastercard sprawianie wyjątkowych niespodzianek ich bliskim, by mogli wspólnie przeżyć niezwykłe i wartościowe chwile. Historie, które do nas trafiają za pośrednictwem formularza na stronie BezcenneNiespodzianki.pl są bardzo różne, od wesołych i zabawnych, po wzruszające i ujmujące za serce. Każda z nich ma szansę na realizację, dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do korzystania z naszej platformy – tłumaczy Marta Życińska, która jest dyrektorem marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.
 
Niespodzianki od Mastercard

To nie pierwsza taka akcja Mastercard. Firma  między innymi spełniła w tym roku marzenie Gabrysi, której największą pasją jest piłka nożna. Mastercard umożliwił jej spotkanie z idolami, czyli piłkarzami z finałowych drużyn tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. 

Laureaci facebookowego konkursu Mastercard, którzy jechali na tegoroczny Opener Festiwal również przeżyli miłe zaskoczenie. Wybierali się festiwal ze świadomością, że wygrali karnet z opcją noclegu na polu namiotowym, a ostatecznie Mastercard zaprosił ich  do komfortowego apartamentu. 

W ubiegłym roku przed "Światełkiem do nieba" 25. Finału WOŚP, Mastercard przekazał na ręce Jurka Owsiaka, oryginalną gitarę Micka Jaggera, która później została przekazany na aukcję i ostatecznie wylicytowana za 175 tys. PLN – cały dochód trafił na konto Fundacji.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Niższy VAT na e-booki od 1 kwietnia 2019
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
19 grudnia 2018

Niższy VAT na e-booki od 1 kwietnia 2019

Ile komornik może zająć z emerytury w 2021?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
31 grudnia 2020

Ile komornik może zająć z emerytury w 2021?

Szybkie pożyczki Przasnysz
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Przasnysz

Pożyczki Poznań
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
22 stycznia 2022

Pożyczki Poznań

Santander Bank Polska w Jaworze
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 maja 2019

Santander Bank Polska w Jaworze

Porównaj