Platforma Bezcenneniespodzianki.pl

Platforma Bezcenneniespodzianki.pl

author
Aneta Jankowska
27 września 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria
BezcenneNiespodzianki.pl to platforma za pomocą której każdy, kto posiada kartę Mastercard może spełnić marzenie swojej bliskiej osoby. Wystarczy zgłosić niespodziankę w odpowiednim miejscu.


 
TVN realizuje nowy program w swojej jesiennej ramówce – “Drzewo Marzeń” właśnie we współpracy z Mastercard. Nowy projekt i BezcenneNiespodzianki.pl są kluczowym narzędziem działań marketingowych marki, w ramach których Mastercard chce pozytywnie zaskakiwać użytkowników swoich produktów.
 
Jak zgłosić marzenie do konkursu ?

Każdy posiadacz karty Mastercard lub Maestro powinien:

1) zarejestrować się na stronie BezcenneNiespodzianki.pl
2) opisać swój pomysł w 500 znakach i uzasadnić, dlaczego właśnie tej osobie Mastercard powinien zrobić niespodziankę

Jak tłumaczy organizator, największą szansę na realizację będą miały te pomysły, które mogą wzbudzić najwięcej pozytywnych emocji i być źródłem niezapomnianych wrażeń, nie tylko u obdarowywanej osoby.

Polacy lubią się dzielić pozytywnymi emocjami
 
Mastercard zleciło badanie, którego wyniki pokazały, że bardziej niż przedmioty fizyczne, cenimy sobie możliwość doświadczenia niezwykłych, emocjonujących zdarzeń i przygód. Okazuje się również, że Polacy lubią być zaskakiwani – tak odpowiedziało 66% badanych. Tymsamym lubimy sprawiać niespodzianki swoim bliskim (75%). Więcej niż 2/3 ankietowanych zdecydowanie bardziej woli, gdy tą niespodzianką jest niezwykłe przeżycie, wspólne doświadczenie z rodziną lub przyjaciółmi, niż materialny upominek. O takich też prezentach chętniej opowiadamy swoim znajomymi, a o emocjach z nim związanych pamiętamy zdecydowanie dłużej. Ciekawy jest fakt, że prawie 2/3 badanych odpowiedziało, że woli dawać niż być obdarowanym. 

Więcej o BezcenneNiespodzianki.pl
 
Na platformie publikowane będą relacje z realizacji wybranych Bezcennych Niespodzianek. Pojawią się tam również informacje o dodatkowych wydarzeniach, które mogą czekać na wszystkich użytkowników kart Mastercard i Maestro.
 
Cieszy nas, że w czasach, kiedy praktycznie wszystko można kupić, to właśnie wyjątkowe momenty i przeżycia są szczególnie doceniane, jak udowodniło nasze badanie. Dlatego chcemy ułatwić posiadaczom kart Mastercard sprawianie wyjątkowych niespodzianek ich bliskim, by mogli wspólnie przeżyć niezwykłe i wartościowe chwile. Historie, które do nas trafiają za pośrednictwem formularza na stronie BezcenneNiespodzianki.pl są bardzo różne, od wesołych i zabawnych, po wzruszające i ujmujące za serce. Każda z nich ma szansę na realizację, dlatego wszystkich gorąco zachęcamy do korzystania z naszej platformy – tłumaczy Marta Życińska, która jest dyrektorem marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.
 
Niespodzianki od Mastercard

To nie pierwsza taka akcja Mastercard. Firma  między innymi spełniła w tym roku marzenie Gabrysi, której największą pasją jest piłka nożna. Mastercard umożliwił jej spotkanie z idolami, czyli piłkarzami z finałowych drużyn tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. 

Laureaci facebookowego konkursu Mastercard, którzy jechali na tegoroczny Opener Festiwal również przeżyli miłe zaskoczenie. Wybierali się festiwal ze świadomością, że wygrali karnet z opcją noclegu na polu namiotowym, a ostatecznie Mastercard zaprosił ich  do komfortowego apartamentu. 

W ubiegłym roku przed "Światełkiem do nieba" 25. Finału WOŚP, Mastercard przekazał na ręce Jurka Owsiaka, oryginalną gitarę Micka Jaggera, która później została przekazany na aukcję i ostatecznie wylicytowana za 175 tys. PLN – cały dochód trafił na konto Fundacji.
 

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Adam Abramowicz został rzecznikiem małych i średnich przedsiębiorców

Adam Abramowicz został powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego na Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Rzecznik ma być gwarantem właściwego wdrożenia Konstytucji Biznesu. Obecny rzecznik będzie sprawował swoją funkcję przez najbliższe 6 lat. Jakie będą jego zadania i uprawnienia? 

author
Dominika Byczek
02 lipca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Promocja „Marzysz, czy spełniasz” w Banku Millennium

Do 30 września 2017 trwa promocja pożyczki gotówkowej w Banku Millennium. Niestety umowę pożyczki podpiszemy musimy podpisać w oddziale banku.

author
Patryk Byczek
24 lipca 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki bez BIK Pyskowice

Szukasz takiej pożyczki, którą będziesz mógł wziąć pomimo posiadania wpisów w BIK? Zapoznaj się z ofertami pożyczek bez BIK, z których można skorzystać z negatywną historią kredytową. Jest produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Poniżej zamieściliśmy ranking ofert dostępnych w Pyskowicach.

author
Aleksandra Gościnna
23 czerwca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Weksel – co to jest?

Weksel jest dla wielu z nas nie do końca zrozumiałym zobowiązaniem. Część użytkowników rynku myli go z czekiem, część natomiast uważa za przeżytek i za od dawna nieobowiązującą formę płatności. Sprawdziliśmy więc, czym tak naprawdę jest weksel, jakie są jego rodzaje i jakie pełni on funkcje. 

author
Halszka Gronek
12 czerwca 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Dzieci rejestrujemy przez Internet

Ministerstwo Cyfryzacji podało, że większość dzieci w ostatnim czasie zarejestrowaliśmy przez Internet, nie w urzędzie. Być może wpływ miała na to pandemia i ograniczona dostępność urzędów, ale – tak czy inaczej – trend ten wydaje się utrzymywać.

author
Dominika Byczek
12 sierpnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej

 

author
Patryk Byczek
06 marca 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj