Firma Play proponuje ubezpieczenia. W mobilnym markecie polis będzie można skorzystać z 31 produktów ubezpieczeniowych w takich kategoriach jak: Dom i Rodzina, Podróże i Sport, Zdrowie, Bezpieczeństwo, Smartfon czy Motoryzacja. 

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 14.12.2017
Udostępnij:

Źródło: www.play.pl

Nowa oferta firmy będzie jednak skierowana jedynie do abonentów. Posiadacze smartfonów z Androidem będą mogli skorzystać z niej od razu, ale jak zapewnia Play – użytkownicy iPhone'ów dostaną aplikację na dniach. Klient, który zainstaluje Play Ubezpieczenia otrzyma mobilny market ubezpieczeniowy z ofertą 31 polis (w 73 możliwych wariantach zakresowo-cenowych, związanych z konkretnymi zdarzeniami z życia).

Całość składa się z 6 kategorii: 

  • Dom i Rodzina
  • Podróże i Sport
  • Zdrowie
  • Bezpieczeństwo
  • Smartfon
  • Motoryzacja

Przykładowe oferty

Ceny oferowanych produktów zaczynają się od 0,99 zł na miesiąc. Koszt większości ofert nie przekracza miesięcznie 10 zł.

Użytkownicy będą mogli skorzystać np. z Fitness assistance, którego opłata na miesiąc wynosi 1,99 zł. To oferta, w której w przypadku wypadku w trakcie treningu ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty udzielonej pomocy. Innym produktem jest Bezpieczna torebka (opłata 0,99 zł na miesiąc), – ubezpieczenie damskiej torebki wraz z jej zawartością – w razie kradzieży, klient otrzyma zwrot wartości m.in. torebki, pieniędzy, urządzeń elektronicznych oraz kosztów wyrobienia nowych dokumentów. Kolejna oferta, czyli Assistance rowerowy (opłata 3,99 zł mc), to pomoc w sytuacji, kiedy posiadacz ulegnie wypadkowi rowerowemu.  

Proponowane przez Play ubezpieczenia dostępne są w dwóch wariantach zakresowo-cenowych:

Wersja Standard – oferuje pełen zakres świadczeń w niższej cenie 
Wersja Premium – klient za wyższą opłatą otrzymuje dodatkowe korzyści, np. zwiększoną sumę ubezpieczenia lub dodatkowy zakres.

Szczegóły aplikacji Play Ubezpieczenia

Aplikacja pozwala na natychmiastowe sprawdzenie szczegółów każdej wykupionej polisy, a w razie konieczności na zgłoszenie szkody ubezpieczycielowi. Co więcej, kiedy będzie zbliżał się koniec ochrony ubezpieczeniowej, system nas o tym poinformuje. 

Opłata za korzystanie z ubezpieczenia zostanie dopisana do rachunku za usługi telekomunikacyjne. Klient będzie za nią płacił zgodnie z terminem okresu rozliczeniowego wykupionego abonamentu. 

Promocja na start

W ramach promocji Play proponuje pakiet Freemium. Klient  ma do wyboru jedno z trzech ubezpieczeń na start, z którego bez żadnych opłat będzie mógł korzystać przez kolejny rok. Do wyboru są:

  • Naprawy Domowe – zapewnienie i pokrycie kosztów napraw sprzętu AGD w przypadku awarii, pomoc specjalisty w miejscu zamieszkania. 
  • Wsparcie Prawne – dostęp do konsultacji prawnych w sprawach związanych z życiem prywatnym i zawodowym.
  • Gryzący problem – pokrycie kosztu badania, które sprawdza, czy doszło do zakażenia boreliozą po ugryzieniu kleszcza
Komentarze