Z raportów przygotowanych przez portal PR News wynika, że PKO BP w dalszym ciągu góruje nad innymi bankami w Polsce w kwestii kart kredytowych, czy kont osobistych. Klienci największego banku w Polsce mają w nim otwartych już ponad 7 200 000 kont, z których ponad 280 000 zostało otwartych w ciągu roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 13.09.2018
Udostępnij:

Z półrocznych statystyk wynika, że PKO wypracowało największą dynamikę wzrostu także w kartach kredytowych, których w ciągu roku założono ponad 40 000. Wyniki są naprawdę imponujące, a przecież instytucja nie zamierza zwalniać tempa. Można więc śmiało domyślać się, że w przyszłości będzie coraz lepiej.


 

PKO liderem

Z danych wynika, że pod koniec pierwszego półrocza, w PKO BP było otwartych ponad 7 260 000 kont osobistych z dodatkowo wyrobionymi kartami kredytowymi, których było łącznie ponad 870 000. To nieprawdopodobnie wysokie wyniki, które z każdym dniem regularnie rosną.  Konta osobiste w PKO są bardzo chętnie otwierane, głównie ze względu nad rozwojem oferty, które wynikają z prowadzonych przez instytucję prac, mających na celu jeszcze większe przystosowanie oferty do Klienta.

PKO marką bezpieczeństwa

Będąc największym i najpopularniejszym bankiem w Polsce, należy spełniać jak największą liczbę oczekiwań. To właśnie dlatego PKO BP jest uznany za, przede wszystkim, instytucję bezpieczną, której oferta jest nowoczesna, dopasowana do potrzeb Klienta oraz oferująca innowacyjne usługi najwyższej klasy. Bardzo dobrym przykładem na potwierdzenie tych słów, jest IKO, czyli mobilna aplikacja banku, która zdobyła pierwsze miejsce w Polsce i na świecie, w rankingu aplikacji bankowych na smartfony. Ponadto, bank pochwalić się może także kantorem internetowym, w którym Klienci mogą dokonywać wymiany walut o każdej godzinie dnia i nocy, całkowicie online.


 

Udoskonalanie ofert

PKO na każdym kroku stara się udoskonalać oferty w taki sposób, żeby wszelkie produkty w jak największym stopniu dopasować do aktualnie panujących potrzeb własnych Klientów. Tak też właśnie stało się z ofertą kart kredytowych, która została powiązana z dwoma produktami. Pierwszym z nich jest Przejrzysta karta kredytowa oraz karta Mastercard Platinum. Ponadto, żeby Klienci byli zadowoleni jeszcze bardziej, docelowa grupa prestiżowej karty Platinum zwiększyła się, dzięki czemu jeszcze więcej Klientów może korzystać z produktu.


 

Komentarze