Promocja: „Karta kredytowa Citi Simplicity i 400 zł do Allegro” w Citi Handlowym

Promocja: „Karta kredytowa Citi Simplicity i 400 zł do Allegro” w Citi Handlowym

author
Patryk Byczek
09 sierpnia 2021

W Citi Handlowy trwa kolejna promocja, w której w zamian za założenie karty kredytowej oraz spełnienie prostych warunków, nowi Klienci mają szansę zgarnąć voucher do Allegro o wartości 400 złotych. Promocja trwa do 7 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W ofercie Citibanku mogą wziąć udział Nowi Klienci instytucji, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które od 1 stycznia 2020 nie posiadały były posiadaczami głównej karty kredytowej Citi Handlowy. Jakiekolwiek inne produkty, które były w posiadaniu Klientów nie wykluczają z oferty. Dodatkowo Ponadto promocja kieruje się również wymaganiami co do wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki, w kolejnym kroku muszą złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Bank przewidział na tego czas do 7 września 2021 roku. Dobrze ponadto wiedzieć, że w ciagu dziesięciu dni od momentu złożenia wniosku Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć voucher do Allegro o wartości 400 złotych Klient musi:

– zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
– przeprowadzić transakcje bezgotówkowe kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę minimum 1000 złotych,
– aktywować kartę w bankowości mobilnej Citi Mobile.

Pierwszy wypisany wyżej warunek należy spełnić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Drugi warunek Klienci muszą spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, licząc od momentu wyrobienia karty kredytowej.

Co można wygrać?

Klienci, którzy spełnią warunki promocji zgarną voucher do Allegro w wysokości 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Klienci o zdobyciu nagrody zostaną poinformowani do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wówczas w ciągu kolejnych 60 dni Klient otrzyma voucher.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf-allegro-ed6.pdf.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING z nominacjami w konkursie Invest Cuffs
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 lutego 2020

ING z nominacjami w konkursie Invest Cuffs

Kredyt gotówkowy Lublin
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
20 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Lublin

PKO BP w Bielawie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
08 sierpnia 2019

PKO BP w Bielawie

Alior Bank w Jelczu-Laskowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
22 czerwca 2019

Alior Bank w Jelczu-Laskowicach

Bancovo logowanie
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
10 lipca 2020

Bancovo logowanie

Rodzaje zabezpieczeń przy kredycie gotówkowym
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 marca 2020

Rodzaje zabezpieczeń przy kredycie gotówkowym

Porównaj