Polacy marzą o Mercedesie

Polacy marzą o Mercedesie

author
Aneta Jankowska
13 lipca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria
O jakim samochodzie marzą Polacy? O Mercedesie. To właśnie ta marka cieszy się wśród nas największą popularnością. Badanie przeprowadziła agencja Havas Media Group. 

Mercedes to auto, które chciałby mieć każdy z nas. W kategorii samochodów osobowych, Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie. 

Potwierdza to raport Havas Media Group. Badanie agencji przeanalizowało marki samochodowe i to jak wpływają one na życie konsumentów.

Liderem – Mercedes

Najwyższe miejsce na podium przypadło Mercedesowi. Z badania wynika, iż posiadając akurat ten model czujemy, że dobrze zainwestowaliśmy i możemy pokazać się innym.

Zaraz za Mercedesem najlepszy wskaźnik uzyskało BMW i Audi

Wnioski z badania

  • za auto marki BMW jesteśmy w stanie zapłacić najwięcej
  • Mercedes to samochód marzeń Polaków
  • VW i Skoda to marki, którymi na pewno zainteresujemy się w przyszłości 
  • kupując auto szczególnie zwracamy uwagę na benefity funkcjonalne czy osobiste

Mercedes-Benz jest niemiecką marką samochodów, które produkuje koncern Daimler AG. Są to: auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. Historia firmy sięga lat 80. XIX wieku.

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Tania sobota w Lidlu

Ustawa o zakazie handlu w niedzielę wejdzie w życie 11 marca bieżącego roku. Dyskonty, w które zmiana bardzo uderza postanowiły radzić sobie w każdy możliwy sposób. W związku z sytuacją, sieć sklepów Lidl ogłosiła akcję promocyjną pod hasłem „Tania sobota”.

author
Patryk Byczek
06 marca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Hołd pruski i Hołd ruski

Narodowy Bank Polski (NBP) wyemitował 20 listopada dwie nowe, srebrne monety kolekcjonerskie: „Hołd pruski” o nominale 10 zł oraz “Hołd ruski” o nominale 10 zł. Sprawdzamy szczegóły emisji.

author
Aneta Jankowska
20 listopada 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Ponad 100 tys. polis OC sprzedanych przez aplikację PKO BP

W swoim najnowszym komunikacie PKO Bank Polski poinformował o sukcesie jednej z usług, jakie proponuje swoim klientom w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Udało się już przekroczyć cel 100 tys. polis OC sprzedanych za pośrednictwem iPKO oraz IKO. Jaki jest następny próg?

author
Alicja Hirsekorn
30 kwietnia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Podatek PCC od pożyczki – jak uniknąć?

Pożyczki prywatne udzielane przyjaciołom lub krewnym mogą być atrakcyjną alternatywną dla osób, które nie chcą bądź nie mogą skorzystać z ofert instytucji pożyczkowych. Należy jednak pamiętać o tym, że polskie przepisy nakładają na pożyczkobiorcę obowiązek opłacenia stosownego podatku od czynności cywilnoprawnych czyli PCC. Sprawdźmy czym dokładnie jest podatek PCC, a także czy da się go uniknąć.

author
Julia Wierciło
28 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Polacy biorą pożyczki przez wysokie koszty życia

Według najnowszego raportu Krajowego Rejestru Długów coraz więcej Polaków jest zmuszona sięgać po kredyt lub pożyczkę, aby spłacić bieżące zobowiązania. Według 70% badanych koszty życia w Polsce są bardzo wysokie i wzrastają z roku na rok. Według większości respondentów, trudno jest po uregulowaniu rachunków i kupnie niezbędnych produktów odłożyć miesięczne oszczędności.

author
Natalia Narloch
29 października 2018
Absolwentka International Business na SGH w Warszawie z dodatkowym wykształceniem na francuskich uczelniach biznesowych, SKEMA Business School oraz EDHEC Business School. Specjalistka w Deloitte.

Ile zarabia europoseł?

Zarobki europosłów są takie same dla wszystkich i nie zależą od tego, z jakiego kraju pochodzi dany poseł. Poza pensją główną każdy europoseł może także liczyć na dietę dzienną na życie w Brukseli albo budżet na prowadzenie biura w kraju. Ponad 100 000 zł miesięcznie może także wydać na asystentów.

author
Dominika Byczek
23 kwietnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj