zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka z prowizją 0% w Alior Banku

„Wyklikaj pożyczkę z prowizją 0%” - to hasło nowego produktu Alior Banku. Pożyczka dostępna jest wyłącznie przez Internet, a jej maksymalna wysokość to 20 000 zł. Bank chwali się zerową prowizją, ale czy rzeczywiście jest tanio ?

 

Od kilku lat wskazujemy naszym czytelnikom, że przy wyborze najlepszego kredytu najważniejszy parametr na który powinniśmy zwracać uwagę to RRSO (rzeczywista stopa rocznego oprocentowania).

 

Im RRSO jest niższe, tym lepiej. Na koszt kredytu składają się między innymi: odsetki, prowizja czy ubezpieczenie, ale to właśnie RRSO pozwali nam szybko ustalić „korzystność” danej oferty.

 

Jak to wygląda w przypadku „Pożyczki z prowizją 0%” w Alior Banku ? Nie jest źle (RRSO na poziomie 17,70%), ale na rynku z łatwością możemy znaleźć tańsze oferty. 

 

"Pożyczka z prowizją 0%" - szczegóły oferty

  • Kwota pożyczki: do 200 000 zł
  • Spłata: maksymalnie do 5 lat
  • W całości przez Internet
  • Wypłata nawet w 1 dzień
  • Pieniądze na dowolny cel
  • RRSO od 17,70%

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ

 

Produkt Alior Banku to kredyt online, do jego otrzymania nie jest bowiem konieczna wizyta w placówce czy oddziale. Wszystkie formalności załatwiamy bez wychodzenia z domu.

 

1. Wypełniamy formularz kontaktowy banku

2. Pracownik banku kontaktuje się z nami telefonicznie

3. Ustalenie szczegółów ofert

4. Wypłata pieniędzy na konto

 

Pożyczkę możemy otrzymać również w tradycyjny sposób – poprzez złożenie wniosku w dowolnym oddziale banku.

 

Alior Bank nie udostępnia niestety kalkulatora kredytowego. Wysokość raty poznamy dopiero po przedstawieniu oferty przez pracownika banku. 

 

Kto ma taniej ?

 

Przede wszystkim internetowa konkurencja w postaci Inbanku, gdzie RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 12,13%. Bank dorzuca także kalkulator kredytowy, w którym ustalimy ratę kredytu jeszcze przed wysłaniem wniosku.

 

Nest Bank oferuje natomiast „Nest Gotówka na KLIK”. Maksymalna kwota kredytu to 30 000 zł, a RRSO wynosi 13,2%. Pieniądze są dostępne również w całości bez wychodzenia z domu.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY