Enter Air kontakt – infolinia

Enter Air kontakt – infolinia

author
Dominika Byczek
22 września 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Wiele sytuacji wymaga szybkiego i bezpośredniego skontaktowania się z przewoźnikiem lotniczym. Wskazujemy wszystkie formy kontaktu oferowane przez Enter Air.

Na większość pytań można znaleźć odpowiedź na stronie internetowej linii lotniczych Enter Air. Można je znaleźć w sekcji często zadawanych pytań: https://www.enterair.pl/pl/faq.

Z pytaniami, na które nie znajdziemy odpowiedzi, możemy zgłosić się na inne kanały kontaktowe Enter Air.

Enter Air infolinia

Niestety Enter Air, w przeciwieństwie do większości przewoźników, nie oferuje ogólnodostępnego numeru telefonu ani centrum telefonicznego.

Enter Air – kontakt e-mail

Przewoźnik Enter Air oferuje ogólnodostępny adres e-mailowy: [email protected]. Wiadomości możemy wysyłać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, ale odpowiedź uzyskamy najprawdopodobniej dopiero w godzinach pracy biura (czyli 9:00-17:00).

W sprawie rejsów czarterowych powinniśmy kontaktować się na adres e-mailowy działu sprzedaży rejsów czarterowych: [email protected].

W celu uzyskania informacji dotyczących sklepu internetowego powinniśmy natomiast wysłać swoją wiadomość na adres: [email protected].


Enter Air kontakt pocztowy

Enter Air udostępnia również adres pocztowy. Nie musimy liczyć się z wysokimi kosztami wysyłki listu do Enter Air, ponieważ biuro przewoźnika znajduje się w Polsce. Na ten adres w szczególności należy wysyłać pisma reklamacyjne. Są one przyjmowane wyłącznie w formie pisemnej drogą pocztową.

Enter Air – dane kontaktowe

Enter Air Sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 74
02-146 Warszawa, Polska


Enter Air formularz kontaktowy

Ze swoimi pytaniami możemy zgłosić się do Enter Air również poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie przewoźnika: https://www.enterair.pl/pl/formularz-kontaktowy.

Na samym początku formularza musimy podać, czego dotyczy nasze zapytanie. Do wyboru mamy opcje:

  1. czarter samolotu,
  2. zakup biletu,
  3. inne.

Następnie podajemy swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy) i wpisujemy właściwą treść swojej wiadomości.

Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy granatowy banner “wyślij”. Odpowiedź na nasze pytanie otrzymamy drogą e-mailową.


Enter Air – kontakt FAX

Na stronie internetowej linii lotniczych Enter Air wskazano również numer FAX: + 48 22 322 57 57.


Źródło:

https://www.enterair.pl/pl/dane-kontaktowe

https://www.enterair.pl/pl/formularz-kontaktowy

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

JR
JR
2023-09-28 07:53:24

Witam. W sierpniu br. składaliśmy reklamację dotyczącą uyszkodzonego bagażu przez formularz reklamacyjny na stronie enterair. Brak jakiejkolwiek informacji na jakim etapie jest reklamacja. Brak odzewu. Niestety jesteśmy zmuszeni napisać skargę na enterair, skargę zgłosimy również do AirHelp w celu przejęcia przez nich sprawy. Jak można się z Wami telefonicznie skontaktować?

walentyna
walentyna
2023-09-11 13:03:23

Miałam lot z Katowic do Marsa Alam linią enter airmoja walizka była po prostu rozwalona bardzo mocne pęknięcie z dołu z którego mogłam zobaczyć swoje rzeczy złożyłam wniosek czekam już miesiąc na odszkodowanie , nie odpisują na żadne wiadomości .ta linia lotnicza czyli enter air jest porażką za 4 godziny lotu nie dostałam nawet wody jedynie można kupić małą butelkę za 10 zł totalnie nie polecam . miałam dużo lotów za swoje życie ale nigdy nie zdarzyło się takiej sytuacji

Beata
Beata
2023-09-11 11:00:36

Witam!Nie polecam tej firmy, podczas powrotu z podróży z Turcji 08.08.2023 zostały nam uszkodzone bagaże (były nowe w stanie idealnym). Kontrola na lotnisku otworzyła (bez mojej wiedzy) walizkę, która była zamknięta na szyfr. Został wyłamany szyfr, zamek uszkodzony, walizka na taśmę wjechała na pół otwarta..... Zgłosiłam reklamację i jaką otrzymałam odpowiedź? Taką, że walizka została uszkodzona wskutek przeładowania i nie odpowiadają za taki stan rzeczy. Żałosne, jak traktują klientów. W momencie zdania walizek na lotnisku - to ONI są odpowiedzialni za ich stan ! Jestem bardzo zawiedziona takim podejściem do klienta. NIE POLECAM FIRMY ENTER AIR !!!

Zawiedziona
Zawiedziona
2023-08-31 12:45:22

To co wyprawia ta firma to masakra . Złożyłam reklamację na uszkodzenie walizki rączka wyrwana i do tego całą obdarta walizka w około . Szanowny enterair.pl odpowiedzi udzielił że zerwanie folii nie odpowiadają i nie mogą uznać reklamacji bo nie widzą do tego przesłanek. Nosz kurde a urwana rączka walizka była nowa kupiona specjalnie na lot a oni kpiny sobie robią z ludzi. Do tego nie odpisują nie oddzwaniają na zgłoszenie o kontakt. Masakra nie polecam nikomu tych Lini lotniczych

Seba
Seba
2023-08-13 08:35:01

Złożyłem formularz reklamacyjny z powodu uszkodzenia walizki 14 czerwca i do dnia dzisiejszego (13 sierpnia) nie mam odpowiedzi!!! Mają przecież 30 dni na odpowiedź. Napisałem miesiąc później przez formularz kontaktowy z pytaniem co z moim zgłoszeniem i także nie mam odpowiedzi. To jest niepoważne! :(

Podobne artykuły

Usługa Qlips dostępna dla Klientów Banku Pekao

Bank Pekao S.A. poinformował w najnowszym komunikacie prasowym o tym, że Klienci instytucji mają już swobodny dostęp do usługi Qlips, pozwalającej na bardzo szybkie i wygodne opłacanie faktur oraz domowych rachunków z poziomu bankowości internetowej Pekao24 oraz aplikacji mobilnej PeoPay.

author
Patryk Byczek
10 czerwca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kasa Stefczyka Lubaczów

Potrzebujesz informacji na temat placówek Kasy Stefczyka w Lubaczowie? Oto kompleksowy artykuł na ten temat. Sprawdź dane dotyczące placówki Kasy Stefczyka w Lubaczowie: adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
08 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Alior Bank w Brzezinach

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy oddziały i placówki w Brzezinach – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
30 maja 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Wyższy wiek emerytalny w Rosji

Wiek emerytalny w Rosji pójdzie w górę. Kobiety będą pracowały do 60. roku życia, a mężczyźni do 65. roku życia. Zmiany zostały już oficjalnie przyjęte przez Dumę Rosyjską trzecim czytaniu. 

author
Dominika Byczek
28 września 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Consumer finance z problemami przez koronawirusa?

Koronawirus niewątpliwie wpłynie na rynek globalny. Zagrożone są dochody branż takich, jak turystyka. Co ciekawe, z raportu Związku Przedsiębiorstw Finansowych jasno wynika, że jedna dziesiąta Polaków swój wyjazd finansuje pożyczką. Czy oznacza to, że poza turystyką także i branża consumer finance będzie zagrożona?

author
Alicja Hirsekorn
12 marca 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Inspektorat ZUS w Prudniku

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Do każdego oddziału przynależą jednostki podległe, takie jak Inspektoraty i Biura Terenowe. Sprawdzamy dane Inspektoratu w Prudniku: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj