zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit z nagrodą prezydenta

Firma Profi Credit otrzymała od prezydenta Bielska-Białej statuetkę Harnasia. Nagroda została przyznana za działalność spółki na rzecz rozwoju sportu w 2016 roku.

 

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Oprócz działalności stricte biznesowej, spółka mocno wspiera środowisko sportowe oraz lokalne inicjatywy. Przypomnijmy, że firma jest sponsorem tytularnym drużyny sportowej BKS PROFI CREDIT.

 

Jak wyjaśnia CEO Profi Credit w Polsce – Słąwomir Pawlak: „Nie chcemy być sponsorem tytularnym, którego rola kończy się na umieszczeniu logo na koszulach sponsorowanej drużyny. Naszą rolę postrzegamy szerzej. Wraz z siatkarkami mocno angażujemy się w działania, których bezpośrednim celem jest poprawa komfortu życia dużej grupy bielszczan, a także pobliskich powiatów.”

 

Profi Credit był również organizatorem cyklu 12 spotkań szkołach pod hasłem „Bezpiecznie z Profi Credit”. Głównym celem wydarzenia było przekazanie uczniom wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w trakcie imprez masowych. Akcja objęła ponad 2500 uczniów z powiatu bielskiego, cieszyńskiego oraz żywieckiego.

 

Firma pożyczkowa wspiera również bielski dom dziecka. Jego podopieczni, wspólnie z siatkarkami BKS Profi Credit odwiedziły ośrodek znajdujący się w Czarnym Groniu.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY