zadluzenia.com
zamknij

Promocja kredytu hipotecznego w PKO BP

8 lutego startuje promocja PKO „Otwórz się na własne M z niższą marżą”. Klienci, którzy skorzystają z 3 innych produktów Banku, mogą liczyć na obniżenie dodatkowo marży kredytu hipotecznego o 0,1 p.p. - nawet do poziomu 1,3%.

 

Promocja dotyczy kredytu „Własny kąt hipoteczny” oraz kredytu w ramach dofinansowania MdM. Żeby otrzymać niższą marżę wystarczy posiadać trzy dowolne produkty PKO BP:

 

  • Rachunek ROR
  • Rachunek ROR z deklaracją wpływów
  • Karta kredytowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy i hospitalizacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szansę na obniżoną marżę mamy wyłącznie do 31 marca 2016. Ostateczna wysokość marży zależy m.in. od kwoty kredytu, wysokości wkładu własnego i produktów, jakie posiada, bądź z których korzysta Klient. Promocja dotyczy kredytów hipotecznych do kwoty 400 000 zł, poniżej 80% wartości nieruchomości.

 

Kredyt w PKO BP to najczęściej wybierany kredyt hipoteczny w Polsce. Wniosek można złożyć w dowolnej placówce Banku lub u doradców finansowych Expander lub Notus.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~dinozaurPL

Hipoteka powinna być na prferencyjnych warunkach dla młodych małżeństw z dziećmi. Możecie mi mówić że jestem lewakiem i socjalistą, mam to gdzieś. Jeśli kraj nie dba o swoją przyszłosć (młode rodziny z dziećmi) to skazuje sam siebie na wyginięcie   Odpowiedź