zadluzenia.com
zamknij

Provident w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Provident Polska znalazł się w gronie Platynowych Firm i tym samym został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017, który przygotował “Dziennik Gazeta Prawna”.
 


To już 11 edycja rankingu CSR publikowanego przez "Dziennik Gazetę Prawną". Ranking jest prestiżowym zestawieniem najbardziej rzetelnych firm, które działają w kraju.  Składa się z trzech poziomów: diamentowego, platynowego i kryształowego. W całym plebiscycie wyróżniono ponad 60 firm. 

 

Provident uplasował się na czwartym miejscu poziomu platynowego, co oznacza jedenastą pozycję w ogólnym zestawieniu. Interesujące, że jako przedstawiciela branży finansowej wyprzedziły go jedynie takie instytucje jak Bank Zachodni WBK czy ING Bank Śląski.

 

Małgorzata Domaszewicz, kierownik CSR w Provident Polska, tłumaczy:
 
- Bardzo nas cieszy wysoka pozycja Provident Polska w tym zestawieniu. Jest ona potwierdzeniem tego, że kierunek naszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu jest słuszny. Fundamentem naszej działalności biznesowej jest etyka. Konsekwentnie wdrażamy i wspieramy inicjatywy, które mają na celu promowanie odpowiedzialnych postaw w branży pożyczkowej. W ramach naszego zaangażowania na rzecz lokalnych społeczności naszym priorytetem są natomiast te inicjatywy, które bezpośrednio i długofalowo wpływają na jakość życia.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY