zadluzenia.com
zamknij

Przelewy natychmiastowe do US i ZUS

Bank Millennium udostępnił swoim Klientom możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych do urzędów skarbowych, celnych i ZUS.

 

Przelewy natychmiastowe są realizowane w systemie Express Elixir. Wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej Banku Millennium i w formularzu przelewu wybrać sposób realizacji – natychmiastowy.

 

Dzięki przelewom natychmiastowym, Klienci mogą w czasie rzeczywistym opłacić między innymi:

 

- składki na ubezpieczenia

- podatki

- należności celne

 

Jak mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium: "Przelewy natychmiastowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Według danych Krajowej Izby Rozliczeniowych, od stycznia 2016 do stycznia 2017 ich liczba wzrosła o 126%. Możliwość realizacji przelewów do ZUS i US w czasie rzeczywistym jeszcze mocniej wpłynie na to zainteresowanie, ponieważ klienci oczekiwali na udostępnienie tej możliwości.

 

Dzięki przystąpieniu do systemu Express Elixir Narodowego Banku Polskiego oraz gotowości naszego zaawansowanego technologicznie systemu transakcyjnego mogliśmy udostępnić klientom usługę bardzo szybko. Staramy się, by zarówno serwis transakcyjny, jak i aplikacja mobilna były wysoce użyteczne dla klientów, dlatego wdrażamy głównie te usługi i rozwiązania, których klienci oczekują."

 

Przelewy natychmiastowe są realizowane wyłącznie w polskiej walucie i wyłącznie na terytorium naszego kraju.

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY