Credit Agricole rusza z nie lada ofertą promocyjną. Promocja skierowana skierowana do nowych Klientów polega na spłacaniu zadłużenia na karcie kredytowej w ratach 0%.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 13.08.2018
Udostępnij:

Klienci mogą złożyć wniosek o wydanie karty Standard, Silver lub Gold. Na raty zostaną rozłożone dowolne zakupy zrealizowane między 1 sierpnia a 30 listopada bieżącego roku. Oferta dotyczy osób, które do tej pory nie posiadały kart kredytowych w Credit Agricole.

Oferta banku

Promocja oferowana przez Credit Agricole jest całkowicie darmowa. Klient nie ponosi opłaty z tytułu prowizji za uruchomienie karty. Zarówno oprocentowanie, jak i RRSO wynosi 0%. Płatność za zakupy może zostać rozłożona na 3, 6 lub 12 rat. Osoby zainteresowane ofertą mogą ją podjąć bez wychodzenia z domu, nie muszą wypełniać żadnych dodatkowych formalności oraz przejmować się dodatkowymi decyzjami kredytowymi.

Dodatkowe atuty

Osoby, które zdecydują się skorzystać z promocji mogą także skorzystać z wynikających z członkostwa w Klubie Rabatowym zniżek, które są dostępne w ponad 10 000 punktów o charakterze handlowo-usługowym w całej Polsce. 

Karta kredytowa jest bezcenna kiedy szybko potrzebujemy dodatkowej gotówki, której akurat nie mamy w portfelu lub na koncie. Jest niezastąpionym narzędziem do rezerwowania biletów lotniczych, czy hoteli. Korzystanie z karty jest także dobrym sposobem, aby małymi krokami budować wiarygodność kredytową w swoim banku” – mówił dyrektor Departamentu Zarządzania kartami Kredytowymi i Alternatywnymi Płatnościami, Piotr Dwornik.


 

Komentarze