Zmiany w biurze prasowym Alior Banku. Julian Krzyżanowski, rzecznik prasowy instytucji, z którą związany był od początku jej istnienia, zrezygnował ze stanowiska. Nie są znane powody odejścia i dalsze plany byłego pracownika biura prasowego banku. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.05.2018
Udostępnij:

Aktualnie, od 11 maja, obowiązki Krzyżanowskiego przejął dyrektor departamentu marketingu i public relations, Miłosz Horodyski. Były już rzecznik prasowy instytucji był odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną, projekty sponsoringowe, a także za strategię komunikacji i realizację kompleksowych działań public relations budujących reputację marki.

Seria odejść z Aliora

Warto przypomnieć, że odejście Juliana Krzyżanowskiego nie jest pierwszym, które nadeszło w Aliorze. W roku poprzednim z funkcji prezesa zrezygnował twórca instytucji, Wojciech Sobieraj. Kolejne zmiany tyczyły się rezygnacji ze stanowisk w zarządzie Pani Urszuli Krzyżanowskiej-Piękoś i Pani Celiny Waleśkiewicz.

Wszystkie zachodzące i przyszłe zmiany, jakich możemy się doczekać, mogą być spowodowane prawdopodobną fuzją między Aliorem a Pekao. 

Zadania Krzyżanowskiego
 

Krzyżanowski posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze PR, dlatego w Aliorze to on był odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie różnego rodzaju kampanii PR. Wraz ze startem działalności banku odpowiadał on za budowanie reputacji banku, komunikację wewnątrz instytucji oraz sponsoring. Jego bardzo mocną stroną była komunikacja finansowa. 
 

Krzyżanowski był odpowiedzialny za PR w związku przejęciem SKOKU oraz zakupu Meritum Banku. Dodatkowo był koordynatorem komunikacji public relations oferty publicznej akcji Alior Banku, której wartość wynosiła ponad 2 000 000 000 złotych.

Nie wiadomo, jakie są plany na przyszłość byłego rzecznika prasowego Alior Banku.

Komentarze