zadluzenia.com
zamknij

Sportowy weekend VISA w Zakopanem

Visa organizuje weekend sportowy w Zakopanem. Podczas wydarzenia na posiadaczy kart Visa czekają niespodzianki.

 

 

Visa w sezonie letnim podejmuje intensywne działania i zapewnia urlopowiczom dodatkowe wrażenia (projekt kina letniego czy zniżki za opłacanie kartą Visa popularnych atrakcji turystycznych). Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce, komentuje i jednocześnie zaprasza do udziału w evencie od 25 do 27 sierpnia
 
Zapraszamy wszystkich, którzy w pod koniec sierpnia będą w Zakopanem, do odwiedzenia eventu Visa. Poprzez nasze wydarzenie chcemy wprawić konsumentów w dobry nastrój, a jednocześnie zasygnalizować, że płatność kartą może być łatwa i wygodna również podczas wakacji i dostępna w wielu miejscach, jak np. na molo w Sopocie czy w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem”.


Atrakcje w Zakopanem
 
Podczas eventu w górach aktywności dla turystów będą związane z naturalnymi dla tego miasta sportami zimowymi. Wszyscy chętni będą mogli spróbować wirtualnej jazdy na nartach, zabawy na mini-skoczni narciarskiej, symulatorach jazdy na nartach i skoków narciarskich czy w wirtualnym bobsleju. Dodatkową atrakcją będa spotkania ze znanymi sportowcami.
 
Od początku wakacji działa też Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017., gdzie codziennie można uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. W Zakopanem kino mieści się na Placu Niepodległości z widokiem na Giewont, niedaleko Krupówek. Letnie kino będzie działać jeszcze do 31 sierpnia.
 
Warto pamiętać o tym, że płacąc kartą Visa za wybrane atrakcje turystyczne, konsumenci otrzymują również konkretne korzyści:

 

  • szybsze wejście na molo przez punkt płatności Visa (Sopot)
  • 10% zniżki w kawiarni festiwalowej „Koło Molo” (Sopot)
  • 50% zniżki do wybranych filii Muzeum Tatrzańskiego (Zakopane)
  • 10% zniżki na tourpass na Kasprowy Wierch i bilety na Gubałówkę (Zakopane)
  • 10% zniżki na bilet zwykły do zabytkowej Twierdzy Boyen (Giżycko)
  • 10% zniżki na bilet normalny na rejs wycieczkowy statkami Żeglugi Mazurskiej (Giżycko)
  • 10 % zniżki na bilet normalny do kina Nowa Fala (Giżycko)
  • 10% zniżki na popcorn, lody i zestawy w barku kina letniego (wszystkie lokalizacje Visa Kina Letniego)
     
Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY