Stylowe zakupy z Bankiem Millennium

Stylowe zakupy z Bankiem Millennium

author
Aneta Jankowska
30 września 2017
Wybierasz się na zakupy? Skorzystaj z kuponów rabatowych do ponad 400 marek. Wczoraj wystartowała akcja “Stylowe zakupy”, której głównym partnerem jest Bank Millenium.

13 tys. sklepów, czyli około 400 marek w całej Polsce oferuje zakupy w niższej cenie z okazji “Stylowych zakupów”. To akcja, dzięki której można zrobić zakupy z bardzo wysokimi zniżkami. Zainteresowani znajdą kupony rabatowe w najnowszych wydaniach magazynów Twój STYL (nr 10/2017) i SHOW (nr 19/2017).

W ofercie znalazły się nie tylko sklepy z odzieżą, ale także inne firmy, które oferują różne usługi. W promocyjnych cenach można skorzystać z zabiegów SPA lub w salonach fryzjerskich, zniżek na kosmetyki, artykułów dla dzieci, wizyt w restauracjach czy zakupów w butikach online. 

Lista adresów sklepów objętych akcją "Stylowe zakupy" oraz regulamin akcji dostępne są na stronie: www.styl.pl/stylowezakupy.
 
Kalendarz "Stylowych zakupów":

  • 29 września – 1 października – weekend rabatów w sklepach stacjonarnych
  • 29 września – 3 października – 5 dni rabatów w sklepach online
  • 29 września – 8 października – 10 dni rabatów na usługi

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

W Twoim STYLU nr 10/2017 (na rynku 12 września 2017) oraz w SHOW nr 19/2017 (na rynku 18 września 2017) znajdziemy kupony rabatowe na najnowszą kolekcję jesień-zima 2017 oraz zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach spa, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Wystarczy wyciąć kupon i pokazać sprzedawcy (w przypadku zakupów online trzeba wpisać przypisany zniżce kod).

Polacy kochają zakupy

Bank Millennium zlecił badanie, z którego wynika, że najwięcej pieniędzy wydajemy na artykuły odzieżowe i obuwnicze właśnie jesienią. Dane GUS, które dotyczą sprzedaży detalicznej również pokazują, że ta pora roku sprzyja zakupowym wydatkom – w październiku 2016 roku odnotowano prawie 20% wzrost sprzedaży (miesiąc do miesiąca) w dziale "Tekstylia, odzież, obuwie". Początek roku szkolnego i zmiana pogody za oknem sprawia, że chętniej chodzimy na zakupy.

Z badania wynika, że w trakcie zakupów 4 na 10 Polaków zdecydowanie (zawsze lub często) zwraca uwagę na akcje promocyjne i zniżki, jednak okazje cenowe w różnym stopniu interesują 70% respondentów (najbardziej zainteresowani są ankietowani w wieku od 18 do 29 lat i częściej są to kobiety). 

Większe oszczędności z kartą kredytową Millennium Impresja

Posiadacze karty Millennium Impresja mogą zyskać jeszcze więcej w ramach weekendowej akcji. Wystarczy zabrać plastik na zakupy, bo zwrot części wydatków dokonanych kartą u jej partnerów łączy się z innymi rabatami – również w ramach "Stylowych zakupów". 

Z Impresją można jednak oszczędzać przez cały rok i otrzymywać zwrot do 5% wartości zakupów u 25 partnerów karty (do 760 zł rocznie). Co więcej, właściciel karty może w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na Wygodne Raty i spłacić je w odpowiednim dla siebie czasie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Strzelin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
19 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Strzelin

Większość studentów podejmuje pracę na studiach
Blog
author
Aneta Jankowska
14 listopada 2018

Większość studentów podejmuje pracę na studiach

Ranking chwilówek – wrzesień 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
03 września 2019

Ranking chwilówek – wrzesień 2019

Bank Pekao w Białej Podlaskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Bank Pekao w Białej Podlaskiej

Kredyt gotówkowy Chrzanów
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Chrzanów

Promocja: „Zakupy dla dziecka z PKO Kontem Pierwszym” w PKO BP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 listopada 2019

Promocja: „Zakupy dla dziecka z PKO Kontem Pierwszym” w PKO BP

Porównaj