Wybierasz się na zakupy? Skorzystaj z kuponów rabatowych do ponad 400 marek. Wczoraj wystartowała akcja “Stylowe zakupy”, której głównym partnerem jest Bank Millenium.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 30.09.2017
Udostępnij:

13 tys. sklepów, czyli około 400 marek w całej Polsce oferuje zakupy w niższej cenie z okazji “Stylowych zakupów”. To akcja, dzięki której można zrobić zakupy z bardzo wysokimi zniżkami. Zainteresowani znajdą kupony rabatowe w najnowszych wydaniach magazynów Twój STYL (nr 10/2017) i SHOW (nr 19/2017).

W ofercie znalazły się nie tylko sklepy z odzieżą, ale także inne firmy, które oferują różne usługi. W promocyjnych cenach można skorzystać z zabiegów SPA lub w salonach fryzjerskich, zniżek na kosmetyki, artykułów dla dzieci, wizyt w restauracjach czy zakupów w butikach online. 

Lista adresów sklepów objętych akcją "Stylowe zakupy" oraz regulamin akcji dostępne są na stronie: www.styl.pl/stylowezakupy.
 
Kalendarz "Stylowych zakupów":

  • 29 września – 1 października – weekend rabatów w sklepach stacjonarnych
  • 29 września – 3 października – 5 dni rabatów w sklepach online
  • 29 września – 8 października – 10 dni rabatów na usługi

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

W Twoim STYLU nr 10/2017 (na rynku 12 września 2017) oraz w SHOW nr 19/2017 (na rynku 18 września 2017) znajdziemy kupony rabatowe na najnowszą kolekcję jesień-zima 2017 oraz zniżki na: kosmetyki, zabiegi w salonach spa, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych. Wystarczy wyciąć kupon i pokazać sprzedawcy (w przypadku zakupów online trzeba wpisać przypisany zniżce kod).

Polacy kochają zakupy

Bank Millennium zlecił badanie, z którego wynika, że najwięcej pieniędzy wydajemy na artykuły odzieżowe i obuwnicze właśnie jesienią. Dane GUS, które dotyczą sprzedaży detalicznej również pokazują, że ta pora roku sprzyja zakupowym wydatkom – w październiku 2016 roku odnotowano prawie 20% wzrost sprzedaży (miesiąc do miesiąca) w dziale "Tekstylia, odzież, obuwie". Początek roku szkolnego i zmiana pogody za oknem sprawia, że chętniej chodzimy na zakupy.

Z badania wynika, że w trakcie zakupów 4 na 10 Polaków zdecydowanie (zawsze lub często) zwraca uwagę na akcje promocyjne i zniżki, jednak okazje cenowe w różnym stopniu interesują 70% respondentów (najbardziej zainteresowani są ankietowani w wieku od 18 do 29 lat i częściej są to kobiety). 

Większe oszczędności z kartą kredytową Millennium Impresja

Posiadacze karty Millennium Impresja mogą zyskać jeszcze więcej w ramach weekendowej akcji. Wystarczy zabrać plastik na zakupy, bo zwrot części wydatków dokonanych kartą u jej partnerów łączy się z innymi rabatami – również w ramach "Stylowych zakupów". 

Z Impresją można jednak oszczędzać przez cały rok i otrzymywać zwrot do 5% wartości zakupów u 25 partnerów karty (do 760 zł rocznie). Co więcej, właściciel karty może w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na Wygodne Raty i spłacić je w odpowiednim dla siebie czasie. 

Komentarze