Tablet od Providenta – nowy konkurs

Tablet od Providenta – nowy konkurs

author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
 

Wystartowały dwie promocje firmy Provident. W obu do wygrania jest tablet Lenovo o wartości 320 zł.

Obie promocje: „Wygraj tablet” oraz „Zdobądź tablet” ruszyły 17 sierpnia i trwają do 13 września. Obie mają osobne regulaminy, więc wyjaśnimy po krótce jak zdobyć tablet w każdej z nich.

Konkurs „Wygraj tablet” Provident

 

Promocja od 17.08.2016 do 13.09.2016

Nagroda: tablet Lenovo o wartości 320 zł

Nagroda gwarantowana dla 500 pierwszych Klientów

Dotyczy pożyczki przez Internet

O wygranej decyduje czas złożenia wniosku

Rozstrzygnięcie konkursu: do 30.10.2016

Złóż wniosek

„Wygraj tablet” to konkurs robiony według zasady „kto pierwszy, ten lepszy”. Wygrywa bowiem pierwszych 500 Klientów, które złożą wniosek o pożyczkę przez Internet i spełnią pozostałe wymogi.

Jak zdobyć tablet w konkursie „Wygraj tablet”

1. Składamy wniosek o pożyczkę przez Internet o wartości minimum 2000 zł, spłacanej przelewem na konto.

2. Pożyczka ma być spłacana w 3,6,12, 18 lub 24 ratach.

3. Spłacamy pierwszą ratę w terminie, zgodnie z harmonogramem.

Tablet otrzyma 500 Klientów, którzy jako pierwsi złożą wniosek o pożyczkę przez Internet. Regulamin promocji znajdziecie tutaj:

https://www.provident.pl/~/media/poland/dokumenty_do_pobrania/konkurswygrajtablet0808.ashx?la=pl-pl

Konkurs „Zdobądź tablet” Provident

 

Konkurs od 17.08.2016 do 13.09.2016

Nagroda: tablet Lenovo o wartości 320 zł

Ilość zwycięzców: 2800 Klientów

Zwycięzców wybiera Jury konkursowe

Konkurs polega na dokończeniu zdania: „Wrzesień kojarzy mi się z….”

Wygrywają najbardziej oryginalne i pomysłowe zgłoszenia

Rozstrzygnięcie konkursu: do 31.10.2016

Złóż wniosek

Jak zdobyć tablet w konkursie „Zdobądź tablet”

1. Zawieramy umowę pożyczki o wartości minimum 2000 zł, wypłacanej w gotówce lub przelewem.
2. Część pożyczki przeznaczamy na składkę ubezpieczeniową i składamy deklarację przystąpienia do ubezpieczenia.
3. Wysyłamy wiadomość typu SMS na numer 799 599 877 wskazując numer pożyczki oraz dokańczając zdanie: „Wrzesień kojarzy mi się z….”

Jury konkursowe wyłoni 2800 zwycięzców, którzy udzielili najbardziej pomysłowej i oryginalnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. 

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie Provident:

https://www.provident.pl/~/media/poland/dokumenty_do_pobrania/regulaminzdobadz%20tabletz.ashx?la=pl-pl

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

samorodny doradca
samorodny doradca
2016-08-24 23:37:56

nie chcę za bardzo hejtować bo konkurs to konkurs, sprawa wyboru, ale tablet za 320 zł to bardzo marny tablet. Jeśli już kupować tablet to proponowałbym zaczynać od 800 zł (przy markach nieznanych) lub koło 1000 (np Lenovo). Chodzi o to, że tak tani tablet nie spełnia funkcji jakie spełniają jego droższe odpowiedniki a komfort korzystania jest znikomy i szybko zaczynamy myśleć o kupnie czegoś lepszego. A używany tablet bardzo trudno spieniężyć

Podobne artykuły

Jak złożyć reklamację w Credit Agricole?

Jesteś niezadowolony z usług Banku Credit Agricole? Uważasz, że bank działa niezgodnie z przepisami? Sprawdź, jak najszybciej i najprościej złożyć reklamację.

author
Dorota Grycko
25 czerwca 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

SAS kontakt – infolinia

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z przewoźnikiem SAS jest połączenie się z telecentrum. Infolinia jest dostępna w języku polskim. Sprawdzamy numery infolinii oraz inne formy kontaktu.

author
Dominika Byczek
23 września 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Polacy chętnie pożyczają w rodzinie. Ale tylko do 500 zł

Z badania, które zostało zrealizowane na zlecenie Wonga Polska wynika, że Polacy byliby gotowi na pożyczenie pieniędzy rodzinie lub najbliższemu znajomemu. Kwoty różnią się od siebie, lecz zależą głównie od nastawienia respondenta.

author
Patryk Byczek
14 czerwca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Foto ID – nowa weryfikacja klientów Alior Banku

Banki robią obecnie co w ich mocy, by zapewnić jak najnormalniejsze funkcjonowanie klientom bez konieczności wychodzenia przez nich z domu. Dzięki wdrożeniu projektu Foto ID, Alior Bank będzie mógł obsłużyć zdalną sprzedaż i zapewnić  bezpieczeństwo w cyfrowych kanałach kontaktu.

author
Alicja Hirsekorn
30 marca 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Fitch Ratings – agencja ratingowa

Agencje ratingowe są trzonem współczesnego rynku finansowego. Bez ich pomocy wiele transakcji mogłoby zakończyć się fiaskiem – a to nie sprzyja rozwojowi stabilnej gospodarki. W dzisiejszym artykule opiszemy jedną z największych i najbardziej cenionych agencji ratingowych na świecie – Fitch Ratings.

author
Halszka Gronek
28 czerwca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

PKO BP w Śliwicach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Śliwicach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
08 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj