Propozycja Leasingu Swobodny Auto+ od Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL) otrzymała wyróżnienie w najnowszym rankingu “Turbiny Polskiej Gospodarki” w Gazecie Finansowej.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 11.06.2018
Udostępnij:

Elastyczny ELF

Nagroda przyznawana jest najlepszym produktom, które są skierowane przede wszystkim do mniejszych i średnich firm. Otrzymują ją przedsiębiorstwa, które pomagają innym firmom łatwiej i szybciej funkcjonować.

ELF uzyskał wyróżnienie za elastyczność oraz możliwość dopasowania wszystkich parametrów na etapie zawierania umowy oraz ich zmianę już w czasie trwania kontraktu.

To kolejne wyróżnienie, które ELF otrzymał w ostatnim czasie. Firma uzyskała między innymi miano Finansowej Marki Roku 2018 oraz tytuł Inspiratora Biznesu.

 

Turbiny Polskiej Gospodarki to cykliczny raport, organizowany przez Gazetę Finansową. Są w nim prezentowane najlepsze produkty dla małych i średnich firm i wyniki finansowe MŚP obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Europejski Fundusz Leasingowy SA (EFL) to jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce, która od 2001 roku jest częścią Grupy Crédit Agricole. W ofercie firmy znajdziemy pakiet takich produktów jak: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Natomiast Leasing Swobodny Auto+ to produkt, który daje możliwość zakup nowego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu oraz zmianą wysokości raty w trakcie trwania umowy. Jak czytamy w komunikacie prasowym EFL, przedsiębiorca może samodzielnie zarządzać wysokością czynszów leasingowych w celu dopasowania ich do bieżącej płynności finansowej firmy, nie potrzebuje w tym celu pisać wniosku, ani dzwonić do leasingodawcy – wystarczy mu do tego komputer z dostępem do sieci. 

Komentarze