zadluzenia.com
zamknij

Vivus.pl partnerem TEDx Warszawa

Dzisiaj rusza konferencja TEDx Warsaw. Po raz kolejny partnerem wydarzenia została firma pożyczkowa Vivus Finance.

 

TEDx to seria konferencji naukowych, organizowanych przez amerykańską fundację non-profit. Celem spotkań jest popularyzacja „idei wartych rozpowszechniania”.  

 

W Polsce impreza odbędzie się po raz czwarty. Uczestnicy spotkają się w Multikinie w Złotych Tarasach. Wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane, jednak całą konferencję można śledzić na żywo w Internecie pod adresem:

 

www.tedxwarsaw.com

 

 

Jednym z partnerów jest znana firma udzielająca pożyczek online – Vivus Finance. Jak mówi Marek Bosak, Dyrektor ds. Komunikacji: „Spotkania TEDx gromadzą liderów opinii, ekspertów oraz entuzjastów dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Wystąpienia i dyskusje dotyczą takich zagadnień jak technologia, innowacyjne pomysły i otwarty przepływ wiedzy. To ważne tematy także dla naszej firmy. Działamy w bardzo dynamicznym otoczeniu i jesteśmy liderem dzięki szybkiej identyfikacji trendów”.

 

Uczestnikom konferencji Vivus udostępni profesjonalny symulator jazdy rajdowej. Zwycięzca rywalizacji otrzyma nagrodę w postaci kursy lub szkolenia.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~grace

jak się biją żeby dać pieniądze to mi by mogli dać ze 100 tys i będzie ok   Odpowiedź

~62

spijanie śmietanki, słuszna startegia. ciekawe ile wielkich firm się biło o możliwość bycia partnerem TEDa   Odpowiedź