zadluzenia.com
zamknij

Vivus.pl udzielił już 4 mln pożyczek

Jeżeli ktoś wcześniej powątpiewał w internetowe pożyczki to informacja Vivusa rozwieje jego wszelkie wątpliwości. Firma chwali się, że udzieliła już 4 miliony pożyczek w Polsce.

 

Vivus.pl działa na polskim rynku od ponad 3 lat. Do Polski firma weszła z impetem, oferując darmową pożyczkę do 1200 zł. Promocja darmowej pierwszej pożyczki obowiązuje nadal, zwiększyła się tylko kwota – teraz to 1600 zł. Konkurencja oferuje wprawdzie więcej (np. Net Credit do 2000 zł), ale to Vivus nadal jest liderem rynku.

 

Oferta Vivus.pl

 

  • Darmowa pożyczka do 1600 zł
  • Spłata w ciągu 30 dni
  • Dla stałych Klientów 5000 zł
  • W całości przez Internet
  • Bez żadnych zaświadczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Co zdecydowało o sukcesie Vivusa ?

 

1. Darmowa pierwsza pożyczka

 

To była absolutna nowość na rynku pozabankowych pożyczek. Wielu Klientów powątpiewało czy pożyczka faktycznie może być za darmo. Jak się okazało – może. Pożyczka jest darmowa, po 30 dniach oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

 

Branża finansowa zastanawiała się, ile czasu Vivus.pl będzie w stanie oferować bezpłatne pożyczki. Jak się okazało – robi to do dzisiaj, co więcej – bezpłatne pożyczki zaczęły oferować także innyc firmy z branży pożyczkowej.

 

2. Marketing

 

Vivus.pl to firma z największym budżetem reklamowym. Jest mocno widoczna w Internecie, ale przede wszystkim telewizji. Jak się okazuje –to podstawa sukcesu w tej branży. Klienci wybierają znany produkt.

 

3. Bardzo dobra oferta

 

Przede wszystkim pożyczka w Vivusie to bardzo dobry produkt, który spełnia wszystkie oczekiwania Klientów. Pożyczka dostępna jest w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma nie chce od nas żadnych dokumentów, a cały proces jest w pełni zautomatyzowany.


4. Dowód osobisty, konto w banku i telefon

 

Do wzięcia pożyczki wystarczą nam te trzy rzeczy. Vivus nie wymaga żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy wyciągów z rachunku bankowego. Na rynku znajdziemy wiele firm reklamujących się hasłem „bez dokumentów”, ale w praktyce wiele wymaga zdjęć dowodu osobistego czy wglądu do rachunku bankowego.

 

5. Szybka wypłata

 

Wypłata pieniędzy w 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej to nie pusty slogan. Kilka razy mieliśmy przyjemność testowania pożyczki na sobie i pieniądze na koncie faktycznie trafiały w 7-8 minut od wydania decyzji pożyczkowej.

 

Podstawa sukcesu to posiadanie przez Vivus.pl rachunków bankowych w wielu bankach, co przyspiesza odbiór przelewu weryfikacyjnego, a potem wypłatę pożyczki.

 

Czy Vivus.pl zrewolucjonizował pożyczki przez Internet? Naszym zdaniem tak. Pożyczki chwilówki z niszowego produktu (czy ktoś brał pożyczki w całości przez Internet jeszcze kilka lat temu ?) stały się pełnoprawnym uczestnikiem rynku finansowego w Polsce. Spora w tym zasługa właśnie Vivus.pl -który bank może się pochwalić 4 milionami udzielonych pożyczek w tak krótkim czasie ?

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~arizona

dobra oferta to i naród korzysta   Odpowiedź

~dominik

a mnie jakoś nie przekonują.... brałem pożyczkę w innym miejscu, konkretnie w Ekspres Kasie, znam kilka zadowolonych osób, też uważam, że są spoko. szybko, minimum formalności, pierwsza pożyczka za 0 zł. polecam.   Odpowiedź

~panama

No bez przesady, na pewno przysłowiowy koniec z końcem wiążą i to pozłacanymi sznurówkami...   Odpowiedź

~żarłomir

4 miliony brzmi imponująco ale ciekawe ile z tych pożyczek nie było darmowych? :) Ile udało im się faktycznie zarobić na swojej działalności a ile to takie nabijanie statystyk   Odpowiedź