Vivus.pl udzielił już 4 mln pożyczek

Vivus.pl udzielił już 4 mln pożyczek

author
04 kwietnia 2016
Jeżeli ktoś wcześniej powątpiewał w internetowe pożyczki to informacja Vivusa rozwieje jego wszelkie wątpliwości. Firma chwali się, że udzieliła już 4 miliony pożyczek w Polsce.

Vivus.pl działa na polskim rynku od ponad 3 lat. Do Polski firma weszła z impetem, oferując darmową pożyczkę do 1200 zł. Promocja darmowej pierwszej pożyczki obowiązuje nadal, zwiększyła się tylko kwota – teraz to 1600 zł. Konkurencja oferuje wprawdzie więcej (np. Net Credit do 2000 zł), ale to Vivus nadal jest liderem rynku.

Oferta Vivus.pl

  • Darmowa pożyczka do 1600 zł
  • Spłata w ciągu 30 dni
  • Dla stałych Klientów 5000 zł
  • W całości przez Internet
  • Bez żadnych zaświadczeń

Złóż wniosek


Co zdecydowało o sukcesie Vivusa ?

1. Darmowa pierwsza pożyczka

To była absolutna nowość na rynku pozabankowych pożyczek. Wielu Klientów powątpiewało czy pożyczka faktycznie może być za darmo. Jak się okazało – może. Pożyczka jest darmowa, po 30 dniach oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Branża finansowa zastanawiała się, ile czasu Vivus.pl będzie w stanie oferować bezpłatne pożyczki. Jak się okazało – robi to do dzisiaj, co więcej – bezpłatne pożyczki zaczęły oferować także innyc firmy z branży pożyczkowej.

2. Marketing

Vivus.pl to firma z największym budżetem reklamowym. Jest mocno widoczna w Internecie, ale przede wszystkim telewizji. Jak się okazuje –to podstawa sukcesu w tej branży. Klienci wybierają znany produkt.

3. Bardzo dobra oferta

Przede wszystkim pożyczka w Vivusie to bardzo dobry produkt, który spełnia wszystkie oczekiwania Klientów. Pożyczka dostępna jest w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma nie chce od nas żadnych dokumentów, a cały proces jest w pełni zautomatyzowany.

4. Dowód osobisty, konto w banku i telefon

Do wzięcia pożyczki wystarczą nam te trzy rzeczy. Vivus nie wymaga żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy wyciągów z rachunku bankowego. Na rynku znajdziemy wiele firm reklamujących się hasłem „bez dokumentów”, ale w praktyce wiele wymaga zdjęć dowodu osobistego czy wglądu do rachunku bankowego.

5. Szybka wypłata

Wypłata pieniędzy w 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej to nie pusty slogan. Kilka razy mieliśmy przyjemność testowania pożyczki na sobie i pieniądze na koncie faktycznie trafiały w 7-8 minut od wydania decyzji pożyczkowej.

Podstawa sukcesu to posiadanie przez Vivus.pl rachunków bankowych w wielu bankach, co przyspiesza odbiór przelewu weryfikacyjnego, a potem wypłatę pożyczki.

Czy Vivus.pl zrewolucjonizował pożyczki przez Internet? Naszym zdaniem tak. Pożyczki chwilówki z niszowego produktu (czy ktoś brał pożyczki w całości przez Internet jeszcze kilka lat temu ?) stały się pełnoprawnym uczestnikiem rynku finansowego w Polsce. Spora w tym zasługa właśnie Vivus.pl -który bank może się pochwalić 4 milionami udzielonych pożyczek w tak krótkim czasie ?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

arizona
arizona
2016-04-10 23:45:08

dobra oferta to i naród korzysta

dominik
dominik
2016-04-06 15:35:40

a mnie jakoś nie przekonują.... brałem pożyczkę w innym miejscu, konkretnie w Ekspres Kasie, znam kilka zadowolonych osób, też uważam, że są spoko. szybko, minimum formalności, pierwsza pożyczka za 0 zł. polecam.

panama
panama
2016-04-06 00:09:03

No bez przesady, na pewno przysłowiowy koniec z końcem wiążą i to pozłacanymi sznurówkami...

żarłomir
żarłomir
2016-04-04 21:08:06

4 miliony brzmi imponująco ale ciekawe ile z tych pożyczek nie było darmowych? :) Ile udało im się faktycznie zarobić na swojej działalności a ile to takie nabijanie statystyk

Podobne artykuły

UOKIK ostrzega przed European Financial Corp.
Wpisy
author
25 stycznia 2017

UOKIK ostrzega przed European Financial Corp.

Kredyt gotówkowy Chorzów
Kredyty miasta
author
25 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Chorzów

SORBNET – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
07 lutego 2019

SORBNET – najważniejsze informacje

Darmowe bilety do kina od SMART Banku
Wpisy
author
17 października 2016

Darmowe bilety do kina od SMART Banku

Alior Bank w Ropczycach
Oddziały
author
11 czerwca 2019

Alior Bank w Ropczycach

Santander Consumer Bank Mońki
Oddziały
author
11 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Mońki