Vivus.pl udzielił już 4 mln pożyczek

Vivus.pl udzielił już 4 mln pożyczek

autor wpisu
Maciej_Stanko
04 kwietnia 2016

Jeżeli ktoś wcześniej powątpiewał w internetowe pożyczki to informacja Vivusa rozwieje jego wszelkie wątpliwości. Firma chwali się, że udzieliła już 4 miliony pożyczek w Polsce.

Vivus.pl działa na polskim rynku od ponad 3 lat. Do Polski firma weszła z impetem, oferując darmową pożyczkę do 1200 zł. Promocja darmowej pierwszej pożyczki obowiązuje nadal, zwiększyła się tylko kwota – teraz to 1600 zł. Konkurencja oferuje wprawdzie więcej (np. Net Credit do 2000 zł), ale to Vivus nadal jest liderem rynku.

Oferta Vivus.pl

  • Darmowa pożyczka do 1600 zł
  • Spłata w ciągu 30 dni
  • Dla stałych Klientów 5000 zł
  • W całości przez Internet
  • Bez żadnych zaświadczeń

Złóż wniosek


Co zdecydowało o sukcesie Vivusa ?

1. Darmowa pierwsza pożyczka

To była absolutna nowość na rynku pozabankowych pożyczek. Wielu Klientów powątpiewało czy pożyczka faktycznie może być za darmo. Jak się okazało – może. Pożyczka jest darmowa, po 30 dniach oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Branża finansowa zastanawiała się, ile czasu Vivus.pl będzie w stanie oferować bezpłatne pożyczki. Jak się okazało – robi to do dzisiaj, co więcej – bezpłatne pożyczki zaczęły oferować także innyc firmy z branży pożyczkowej.

2. Marketing

Vivus.pl to firma z największym budżetem reklamowym. Jest mocno widoczna w Internecie, ale przede wszystkim telewizji. Jak się okazuje –to podstawa sukcesu w tej branży. Klienci wybierają znany produkt.

3. Bardzo dobra oferta

Przede wszystkim pożyczka w Vivusie to bardzo dobry produkt, który spełnia wszystkie oczekiwania Klientów. Pożyczka dostępna jest w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej, firma nie chce od nas żadnych dokumentów, a cały proces jest w pełni zautomatyzowany.

4. Dowód osobisty, konto w banku i telefon

Do wzięcia pożyczki wystarczą nam te trzy rzeczy. Vivus nie wymaga żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy wyciągów z rachunku bankowego. Na rynku znajdziemy wiele firm reklamujących się hasłem „bez dokumentów”, ale w praktyce wiele wymaga zdjęć dowodu osobistego czy wglądu do rachunku bankowego.

5. Szybka wypłata

Wypłata pieniędzy w 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej to nie pusty slogan. Kilka razy mieliśmy przyjemność testowania pożyczki na sobie i pieniądze na koncie faktycznie trafiały w 7-8 minut od wydania decyzji pożyczkowej.

Podstawa sukcesu to posiadanie przez Vivus.pl rachunków bankowych w wielu bankach, co przyspiesza odbiór przelewu weryfikacyjnego, a potem wypłatę pożyczki.

Czy Vivus.pl zrewolucjonizował pożyczki przez Internet? Naszym zdaniem tak. Pożyczki chwilówki z niszowego produktu (czy ktoś brał pożyczki w całości przez Internet jeszcze kilka lat temu ?) stały się pełnoprawnym uczestnikiem rynku finansowego w Polsce. Spora w tym zasługa właśnie Vivus.pl -który bank może się pochwalić 4 milionami udzielonych pożyczek w tak krótkim czasie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

arizona
arizona
2016-04-10 23:45:08

dobra oferta to i naród korzysta

dominik
dominik
2016-04-06 15:35:40

a mnie jakoś nie przekonują.... brałem pożyczkę w innym miejscu, konkretnie w Ekspres Kasie, znam kilka zadowolonych osób, też uważam, że są spoko. szybko, minimum formalności, pierwsza pożyczka za 0 zł. polecam.

panama
panama
2016-04-06 00:09:03

No bez przesady, na pewno przysłowiowy koniec z końcem wiążą i to pozłacanymi sznurówkami...

żarłomir
żarłomir
2016-04-04 21:08:06

4 miliony brzmi imponująco ale ciekawe ile z tych pożyczek nie było darmowych? :) Ile udało im się faktycznie zarobić na swojej działalności a ile to takie nabijanie statystyk

Podobne artykuły

Bank Pekao w Nakle nad Notecią
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Bank Pekao w Nakle nad Notecią

Lombardy w Stargardzie
Lombardy
author
Patryk Byczek
04 stycznia 2023

Lombardy w Stargardzie

Santander Bank Polska w Chełmie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
22 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Chełmie

Santander Consumer Bank Nowy Dwór Gdański
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
05 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Nowy Dwór Gdański

Porównaj