Światowej klasy szwedzki piłkarz Zlatan Ibrahimović został twarzą kampanii marketingowej firmy VISA. Współpraca piłkarza z oficjalnym partnerem FIFA związana jest z Mistrzostwami Świata FIFA 2018, które mają odbyć się w Rosji.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.04.2018
Udostępnij:

Pierwsze reklamy, w których ma się pokazać Ibrahimović zaczną być emitowane w maju bieżącego roku.

Zawsze byliśmy pod wrażeniem osiągnięć boiskowych Zlatana, jego międzynarodowej rozpoznawalności oraz barwnej osobowości. Cieszymy się ze współpracy z nim przy naszej kampanii oraz innowacjach Visa związanych z Mistrzostwami Świata FIFA, a także z możliwości kontaktu z kibicami na całym świecie…” – komentowała Lynne Biggar, dyrektor do spraw marketingu i komunikacji Visa inc.


źródło grafiki: https://www.visa.pl/o-nas/aktualnosci/zlatan-ibrahimovic-twarza-visa-w-kampanii-zwiazanej-z-mistrzostwami-swiata-fifa-2018-2480643?returnUrl=%2Fo-nas%2Faktualnosci%2Flisting.aspx

Warto być na bieżąco

Kibice oraz fani piłkarza mogą sledzić jego medialne poczynania dołączając do obserwujących jego Instagram oraz na stronie głównej VISY. To właśnie pod tymi dwoja adresami będziemy dowiadywać się o każdej nowości, która ma być związana z MŚ 2018 w Rosji.

Zlatan Ibrahimović

Piłkarz jest rozpoznawalny na całym świecie. Swoją charyzmą, kontrowersyjnością, a także umiejętnościami albo zraża, albo przyciąga do siebie kibiców z każdego zakątka globu. Wraz z dziewięcioma drużynami z ligi włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, amerykańskiej, szwedzkiej, angielskiej i holenderskiej, w których miał możliwość grania, zdobył trzydzieści trzy trofea. Dodatkowo Zlatan jest biznesmenem oraz ambasadorem ONZ.

Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji

Mistrzostwa Świata zaczynają się 14 czerwca bieżącego roku, a kończą 15 lipca bieżącego roku. Warto pamiętać, że po raz ósmy w historii MŚ udział w nich weźmie nasza reprezentacja. Najbliższy mecz będziemy mogli obejrzeć w telewizji już 19 czerwca.
 

Komentarze