Zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny na stacjach Shell

Zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny na stacjach Shell

author
Patryk Byczek
30 maja 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Kolejnym uczestnikiem programu „Karta dużej rodziny” jest stacja paliw Shell. Jest to pierwsza zagraniczna stacja benzynowa, a trzecia w naszym kraju, która zdecydowała się na dołączenie do programu zarządzanego przez Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

Od 21 maja bieżącego roku wszyscy posiadacze KDR kupujący na stacjach Shell w ramach programu „Shell dla Dużych Rodzin” mogą liczyć na zniżkę na paliwa i produkty spożywcze, na przykład hot-dogi, czy czekolady. Sprawdź ofertę programu.

Oferta paliwowa

Posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą:
 

  • 8 groszy mniej za litr paliwa podstawowego,

  • 10 groszy mniej za litr paliwa premium (na przykład Shell V-Power),

  • 3 grosze mniej za litr gazu (AutoGas).

Produkty spożywcze

Dzięki uczestniczeniu w programie KDR, Klienci stacji paliwowej Shell mogą liczyć na obniżki cen artykułów spożywczych. Promocje na wybrane produkty będą obniżały ich cenę nawet o 20%. Na liście artykułów przecenionych znajdą się na pewno:
 

  • czekolady,

  • hot-dogi.

„Chcemy, aby stacje Shell były miejscem przyjaznym dla wszystkich klientów, również dla wielodzietnych rodzin, dla których podróżowanie jest szczególnym wyzwaniem.” – mówił Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska

Shell trzecią stacją w programie

Shell Polska jest obecnie trzecią stacją paliwową, która zdecydowała się dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny, by dać szansę rodzinom wielodzietnym na spokojne i przyjemne podróżowanie. Pozostałe dwie stacje w programie to Grupa Lotos od grudnia 2014 roku oraz PKN Orlen od sierpnia 2015 roku.

Program Karta Dużej RodzinyPodczas trwania programu wyrobionych zostało 1 800 000 Kart Dużej rodziny700 000 kart dla rodziców oraz ponad 1 110 000 kart dla dzieci. Ponad 400 000 rodzin wielodzietnych, w skład których wchodzi przynajmniej trójka dzieci, posiada KDR. Jest to 65% spośród wszystkich 630 000 rodzin wielodzietnych. Wraz z dołączaniem do programu kolejnych firm, liczby te stale rosną.
 

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia operator koparki?

Operator koparki to osoba, która najczęściej pracuje na placach budowy, gdzie odpowiada za odpowiednie przygotowanie oraz wykonanie wykopów. Sprawdzamy, ile zarabiają operatorzy koparek.

author
Sandra Tessmer
03 grudnia 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Czy każdy może otrzymać kredyt?

Gdy pojawia się w naszym życiu okazja do spełnienia od dawna odkładanych marzeń, mało kto jest finansowo przygotowany na jej spieniężenie. W takich sytuacjach często słyszymy radę: „weź kredyt!”. Plan z pozoru doskonały, ale w zderzeniu z brutalną rzeczywistością okazuje się jednak, że nie każdy chętny może liczyć na przyznanie kredytu. Dlaczego? Komu banki udzielą kredytu?

author
Halszka Gronek
16 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

PKO BP w Szczawnie-Zdroju

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Szczawnie-Zdroju – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
29 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Jak Polacy oceniają jakość powietrza – raport ING Banku

O smogu słyszał już chyba każdy. Polacy są również coraz bardziej świadomi otoczenia, w którym żyją i funkcjonują. Jak jednak oceniają jakość powietrza?

author
Aneta Jankowska
09 stycznia 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Pożyczki Śląsk – gdzie znajdziemy najlepszą?

Na Śląsku dostępnych jest bardzo dużo pożyczek – zarówno chwilówek, jak i długoterminowych pożyczek spłacanych w ratach. W naszym rankingu sprawdzisz wszystkie oferty, z których można skorzystać właśnie na Śląsku. Sprawdź najlepsze pożyczki!

author
Dominika Byczek
31 sierpnia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Pekao w Niepołomicach

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Niepołomicach – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
04 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj