Kolejnym uczestnikiem programu „Karta dużej rodziny” jest stacja paliw Shell. Jest to pierwsza zagraniczna stacja benzynowa, a trzecia w naszym kraju, która zdecydowała się na dołączenie do programu zarządzanego przez Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 30.05.2018
Udostępnij:

Od 21 maja bieżącego roku wszyscy posiadacze KDR kupujący na stacjach Shell w ramach programu „Shell dla Dużych Rodzin” mogą liczyć na zniżkę na paliwa i produkty spożywcze, na przykład hot-dogi, czy czekolady. Sprawdź ofertę programu.

Oferta paliwowa

Posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą:
 

  • 8 groszy mniej za litr paliwa podstawowego,

  • 10 groszy mniej za litr paliwa premium (na przykład Shell V-Power),

  • 3 grosze mniej za litr gazu (AutoGas).

Produkty spożywcze

Dzięki uczestniczeniu w programie KDR, Klienci stacji paliwowej Shell mogą liczyć na obniżki cen artykułów spożywczych. Promocje na wybrane produkty będą obniżały ich cenę nawet o 20%. Na liście artykułów przecenionych znajdą się na pewno:
 

  • czekolady,

  • hot-dogi.

„Chcemy, aby stacje Shell były miejscem przyjaznym dla wszystkich klientów, również dla wielodzietnych rodzin, dla których podróżowanie jest szczególnym wyzwaniem.” – mówił Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska

Shell trzecią stacją w programie

Shell Polska jest obecnie trzecią stacją paliwową, która zdecydowała się dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny, by dać szansę rodzinom wielodzietnym na spokojne i przyjemne podróżowanie. Pozostałe dwie stacje w programie to Grupa Lotos od grudnia 2014 roku oraz PKN Orlen od sierpnia 2015 roku.

Program Karta Dużej RodzinyPodczas trwania programu wyrobionych zostało 1 800 000 Kart Dużej rodziny700 000 kart dla rodziców oraz ponad 1 110 000 kart dla dzieci. Ponad 400 000 rodzin wielodzietnych, w skład których wchodzi przynajmniej trójka dzieci, posiada KDR. Jest to 65% spośród wszystkich 630 000 rodzin wielodzietnych. Wraz z dołączaniem do programu kolejnych firm, liczby te stale rosną.
 

Komentarze