Axi Card – opinie

Ocena klientów

3

Na podstawie 14 opinii

Oceń usługi:

Pozytywne opinie

7 osoby

Negatywne opinie

7 osoby

Axi Card – najważniejsze informacje

Axi Card to firma oferująca swoim Klientom kartę kredytową, której maksymalny limit do wykorzystania przez posiadacza karty wynosi 4000 zł. Karta ta działa podobnie jak pożyczki bez zdolności kredytowej – uzyskanie jej jest równie proste. Sprawdź szczegóły dotyczące innowacyjnej oferty Axi Card.

Dane o firmie Axi Card – opinie

 • Nazwa firmy:

  Easy Payment Services OOD

 • Adres:

  Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46

 • Kapitał zakładowy:

  13 900 000 BGN

 • Numer NIP:

  204112059

Axi Card - dlaczego warto?

Oferta Axi Card zbiera coraz więcej pozytywnych opinii. Klienci mogą zyskać kartę kredytową z limitem do 6000 zł. Sprawdź, jakie zalety wskazują Klienci firmy Axi Card.

 • obsługa Klienta 24/7
 • maksymalny limit na karcie to 6000 zł
 • Klient może otrzymać 80% limitu przelewem na konto bankowe
 • brak opłat raz wypłatę gotówki z bankomatu
 • przez pierwsze 30 dni RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%

Axi Card - dlaczego nie warto?

Axi Card zbiera również negatywne opinie. Sprawdź, jakie minusy wskazują Klienci.

 • nie jest to pożyczka gotówkowa
 • prowizja za udzielenie limitu kredytowego

Wymagania

 • ważny dowód osobisty

 • polskie obywatelstwo

 • zameldowanie w Polsce

 • telefon komórkowy

 • adres e-mail

 • konto w banku

 • stałe dochody

 • zdolność kredytowa

Axi Card - najważniejsze informacje o pożyczce

Podstawowe informacje o Axi Card

Kartę firmy AXI Card udostępnia Easy Payment Services LTD. Jest to pełnoprawny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Kart – MasterCard i posiada licencję zezwalającą na wydawanie i akceptowanie płatności instrumentami płatniczymi z logo MasterCard.

AXI Card wprost informuje Klientów, że akceptuje negatywną historię kredytową oraz brak zdolności. Z tego względu, wielu Klientów będzie ją traktowało jak „pożyczkę dla zadłużonych”. Maksymalna kwota limitu oferowana przez Axi Card to aż 6000 zł. Limit ten przyznany może być bez weryfikacji danych osobowych. Pod względem formalności firma ta funkcjonuje podobnie jak firmy udzielające pożyczek bez przelewu weryfikacyjnego.

Kto może otrzymać Axi Card?

Karta jest dostępna dla osób, które:

– mają minimum 21 lat,
– pracują na umowie o pracę,
– mają minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie,
– posiadają aktualny dowód osobisty.

Axi Card - jak działa

Jak otrzymać kartę firmy Axi?

Karta firmy AXI jest dostępna w całości bez wychodzenia z domu. Aby otrzymać pieniądze, należy:

1. Wchodzimy na stronę https://axi-card.pl.
2. Klikamy banner “złóż wniosek” widniejące w prawym górnym rogu.
3. Wypełniamy formularz.
4. Dzwoni do nas doradca i zadaje pytania uzupełniające.
5. Przesłamy dokumenty potwierdzające źródło i wysokość naszych dochodów.
6. Oczekujemy na kontakt w sprawie ustalenia terminu spotkania.
7. Odwiedza nas kurier.
8. Podpisujemy umowę.
9. Karta AXI Card zostaje do nas wysłana.

Skrócona instrukcja wnioskowania o Axi Card jest przedstawiona na poniższej grafice.

Axi Card

Jakie bazy sprawdza Axi?

Firma udostępniająca karty kredytowe Axi Card weryfikuje swoich Klientów w bazach. Historia zadłużania się będzie sprawdzana w:

 • BIK (Biurze Informacji Kredytowej).
 • KRD (Krajowym Rejestrze Długów).
 • KBIG,
 • ERIF,
 • CRIF.

Jedyną popularną niesprawdzaną przez Axi Card bazą jest BIG InfoMonitor. Pozostałe bazy są weryfikowane.

Jak zwiększyć limit w Axi Card?

Po przyznaniu limitu na karcie Axi Card można zawnioskować o zwiększenie limitu kredytowego. Pierwszy wniosek o podwyższenie limitu możemy złożyć już po trzech miesiącach. Warto pamiętać jednak o tym, że wnioskowanie o zwiększenie limitu na karcie jest możliwe tylko wtedy, kiedy nasze dotychczasowe zobowiązanie w Axi Card spłacaliśmy terminowo.

Czym wyróżnia się Axi Card?

Na rynku pożyczek pozabankowych trudno się wyróżnić, dlatego Axi Card przyciąga uwagę samą swoją formą. Nie jest typową pożyczką, a fizyczną kartą kredytową, z której możemy korzystać dokładnie w taki sam sposób, jak z naszych innych kart płatniczych.

Na jakie aspekty Axi Card szczególnie warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeżeli wahamy się przed wyborem tej opcji dodatkowego finansowania?

1) Nie trzeba czekać na kuriera dostarczającego kartę. Aż 80% limitu kredytowego może trafić na nasze konto.

2) Wypłata gotówki z praktycznie wszystkich bankomatów w Polsce jest zupełnie bezpłatna.

3) Po każdej transakcji dokonanej naszą Axi Card dostaniemy powiadomienie przez SMS – dzięki temu nawet w przypadku zgubienia karty będziemy całkowicie bezpieczni. Gdy ktoś nią zapłaci, od razu się o tym dowiemy i będziemy mogli kartę zablokować.

4) Biuro obsługi klienta w Axi Card jest dostępne całodobowo, 7 dni w tygodniu. Z firmą możemy kontaktować się przez Facebook, e-mail lub infolinię.

5) Firma udostępniająca Axi Card posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, a więc korzystanie z jej oferty jest całkowicie bezpieczne.

Axi Card - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Aby spłacić kartę firmy AXI, należy wypełnić odpowiedni formularz depozytowy i przelać pieniądze na konto z kartą kredytową.

Przelew przychodzi od razu. Axi Card przelewa 80% limitu kredytowego na konto Klienta zaraz po akceptacji wniosku.

Karta firmy Axi Card działa jak zwykła karta kredytowa. Możemy nią płacić w sklepach stacjonarnych oraz online.

Axi Card podaje, że może skontaktować się z naszym pracodawcą jedynie w szczególnych przypadkach – wszystko w celu potwierdzenia naszych danych podanych we wniosku. Gwarancja braku rozmowy z pracodawcą zachodzi w przypadku pożyczek bez weryfikacji telefonicznej.

Axi Card sprawdza swoich Klientów w takich bazach jak: CRIF, KBIG, ERiF, KRD. Bez sprawdzania baz dostępne są pożyczki bez baz.

Karta AXI to po prostu karta kredytowa z limitem, o który wnioskował Klient. Taką kartą można płacić jak każdą inną kartą płatniczą.

Ani Card - informacje ogólne

Axi Card nie działa na zasadach zwykłej firmy pożyczkowej. Firma zrezygnowała z wypłaty gotówki, ponieważ uznała, że wyda kartę kredytową Axi Klientowi, ponieważ jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Firma, jak każda inna, zaczyna oczywiście od weryfikacji zdolności kredytowej Klienta oraz baz dłużników w poszukiwaniu informacji o swoim Kliencie. Jeżeli tutaj wszystko okaże się w porządku, jeżeli historia kredytowa również będzie na dobrym poziomie, Klient może spodziewać, że bez problemu otrzyma karta kredytowa AXI. Spłata zadłużenia na karcie nie musi następować w równych miesięcznych ratach, a w ramach oferty promocyjnej RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) przez pierwsze 30 dni wynosi 0%.

Jest to swoisty odłam od produktu kredytu konsumenckiego, chociaż są to opcje bardzo do siebie zbliżone. Wniosek o kartę kredytową składa się naprawdę bardzo łatwo, wystarczy uzupełnić kilka prostych formularzy. Dane firmy pożyczkowej oraz numer konta, za pośrednictwem którego należy spłacać kartę będzie dostępny w umowie kredytowej – dlatego tak ważne jest posiadanie umowy o pożyczkę. Całkowita kwota kredytu również będzie tam zapisana. Poza tym można zalogować się na swoje konto użytkownika, ponieważ Axi Card daje taką możliwość na swojej stronie internetowej. Warto wiedzieć, że jeżeli nie skorzystamy z najwyższej kwoty limitu na karcie, zawsze możemy zwrócić się do firmy i zwiększyć limit kredytowy – decyzja firmy jednak zależy od indywidualnej sytuacji Klienta oraz dostępnego dla niego limitu kredytowego. Karta kredytowa firmy jest dostępna dla osób pełnoletnich.

Zostaw swoją opinię o Axi Card

Firmę Axi Card możesz ocenić poprzez kliknięcie kciuka w górę lub w dół w poniższym głosowaniu. Zachęcamy do oceny – dzięki temu możesz dać znać innym osobom, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty tej firmy!

Swoim doświadczeniem z firmą pożyczkową Axi Card możesz podzielić się również w komentarzu. 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porównaj