Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według Global Finance

Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według Global Finance

author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

Podczas dwudziestej szóstej edycji konkursu Best Bank Awards organizowanego przez magazyn Global Finance, Bank Millennium uznano za najlepszy bank w Polsce.

Cytowany w komunikacie Prezes Zarządu Banku Millennium, Joao Bras Jorge mówił, że: „Prestiżowa nagroda The Best Bank in Poland for 2019 to dla nas powód do satysfakcji i kolejny dowód na słuszność obranej przez Bank Millennium, długoterminowej strategii rozwoju. Jesteśmy dumni, że doceniają nas klienci oraz niezależne instytucje. 2018 rok był bardzo dobry dla Banku Millennium – odnotowaliśmy doskonałe wyniki, a z naszych usług korzysta aktywnie ponad 1,8 mln klientów detalicznych. Nasze wybory zawsze podyktowane są jasnym celem – chcemy sprawiać, by codzienny kontakt z bankiem był przyjemnością. Innowacyjność rozumiemy jako wprowadzanie najwyższej jakości rozwiązań, które realnie ułatwiają życie naszych klientów i są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb”.

Zwycięskie banki, po konsultacjach ze światowymi ekspertami bankowymi, wybierali redaktorzy magazynu Global Finance. Jury brało pod uwagę:

opinie analityków,
wprowadzane innowacje produktowe,
wyniki osiągane przez banki.

Dodatkowo przeprowadzono ankietę wśród czytelników Global Finance, którzy również mogli oddawać swoje głosy na wybraną instytucję.

Bycie najlepszym bankiem coraz trudniejsze

W związku z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów odnośnie do usług, produktów, oferty i ogólnego działania banków, znalezienie się w gronie najlepszych banków na świecie jest coraz trudniejszym osiągnięciem. Klienci oczekują indywidualnie dopasowanych ofert, które bank jak najszybciej dostarczy Klientowi zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Magazyn Global Finance prowadzi konkurs Best Bank Awards od ponad 26 lat, dzięki czemu firma ma możliwość prowadzenia obserwacji, które instytucje rozwijają się pod względem innowacyjności i dostosowują techniki swojego działania do wciąż zmieniających się warunków.

Znalezienie się w gronie najlepszych banków na świecie jest coraz trudniejsze. Oczekiwania klientów wobec usługodawców finansowych nigdy nie były tak wysokie – produkty powinny być „szyte na miarę”, dostarczane w czasie rzeczywistym, z zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Konkurs Best Bank Awards magazynu Global Finance, przeprowadzany już od 26 lat, pozwala na ciągłą ocenę, które z instytucji finansowych są innowacyjne i dostosowują się do zmieniających się warunków” – mówił Wydawca i Redaktor Naczelny Global Finance, Joseph D. Giarraputo.

Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Idea Spot – przestrzeń coworkingowa Idea Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
09 kwietnia 2019

Idea Spot – przestrzeń coworkingowa Idea Banku

PKO BP w Jasieniu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 października 2019

PKO BP w Jasieniu

ZUS oddział w Zabrzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 września 2019

ZUS oddział w Zabrzu

Kasa Stefczyka Myszków
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 października 2020

Kasa Stefczyka Myszków

Profi Credit w Mielcu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
06 listopada 2018

Profi Credit w Mielcu

Promocja: “eKonto z premią – edycja X” w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 grudnia 2020

Promocja: “eKonto z premią – edycja X” w mBanku

Porównaj