Strona główna Aktualności Alior Mobile udostępnia ubezpieczenie komunikacyjne LINK4

Alior Mobile udostępnia ubezpieczenie komunikacyjne LINK4

author
Patryk Byczek
29 września 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci indywidualni mogą od teraz, z poziomu aplikacji mobilnej Alior Mobile, kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC lub OC/AC. Przed tym wdrożeniem, z oferty przygotowanej wraz z firmą LINK4 mogli korzystać wyłącznie Użytkownicy bankowości internetowej Alior Banku. Sprawdzamy szczegóły.

Alior Bank podał, że Klienci, którzy kupią ubezpieczenie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Alior Mobile, mogą skorzystać z rabatu do 13% oraz eBonów na zakupy w ramach promocji na start.

W Alior Banku zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów. Dlatego też nieustannie rozszerzamy zakres usług w bankowości internetowej i mobilnej. Z naszych obserwacji wynika, że użytkownicy kanałów cyfrowych coraz chętniej sięgają po dostępne tam rozwiązania. Z myślą o nich dodaliśmy właśnie w Alior Mobile możliwość zakupu ubezpieczenia komunikacyjnego. Wprowadzając tego typu produkty chcemy dostarczyć użytkownikom kompleksową ofertę – tak, aby większość spraw mogli realizować bez konieczności wychodzenia z domu.

– mówił cytowany w komunikacie Łukasz Stanny, Dyrektor Działu Bancassurance w Alior Banku.
Cały proces kupienia ubezpieczenia komunikacyjnego LINK4 z poziomu bankowości elektronicznej Alior Banku jest bardzo szybki, wygodny i intuicyjny.Aby dokonać zakupu należy zalogować się do bankowości Alior Online lub Alior Mobile, przejść do sekcji Oferty i następnie przejść do zakładki Ubezpieczenia. Tam należy znaleźć interesującą nas ofertę ubezpieczenia – w tym przypadku LINK4.

Szczegóły oferty

Klienci Alior Banku, którzy są zainteresowani zakupieniem polisy ubezpieczeniowej LINK4 mogą dopasować ją do własnych potrzeb. Korzystając z zaproponowanych przez ubezpieczyciela wariant∑ można również dokonać wyboru ubezpieczeń dodatkowych, takich jak:
– assistance,
– NNW.
– ubezpieczenie kluczyków,
– ubezpieczenie szyb.
Kupując polisę można na własną rękę decydować w jaki sposób oraz w jakim terminie opłacili składkę, natomiast wszelkie dokumenty trafią na wskazany przez nas adres mailowy. Warto wiedzieć, że kupując swoje pierwsze ubezpieczenie w LINK4 z poziomu bankowości elektronicznej Alior Banku, Klienci otrzymują zniżkę do 13% wartości składki. W trakcie trwania promocji, czyli do 31 grudnia 2021 roku, Klienci ponadto otrzymają nagrodę jaką jest eBon na zakupy do sieci sklepów Biedronka:
– 50 złotych za zakupienie OC,
– 100 złotych za zakupienie OC/AC.

Jesteśmy dumni z tej integracji. W prosty sposób, bez konieczności odpowiadania na szereg, często trudnych pytań, klient będzie miał dostęp do bogatej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4. W większości przypadków, by poznać koszt ubezpieczenia wystarczy tylko numer rejestracyjny pojazdu oraz dwie/trzy informacje o pojeździe i sposobie jego użytkowania. Dodatkowo dla klientów banku przygotowaliśmy specjalną promocję. Teraz oprócz zniżki do 13 proc., każdy kto kupi ubezpieczenie w okresie trwania promocji dostanie eBon do sieci sklepów Biedronka.

– mówił cytowany w komunikacie Mikołaj Kozieł, Dyrektor Obszaru Rozwoju Biznesu w LINK4.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-09-27-link4-w-alior-mobile.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Kostrzynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Kostrzynie

Zasiłek przedemerytalny – najważniejsze informacje
Wpisy Inne
author
Halszka Gronek
17 lutego 2020

Zasiłek przedemerytalny – najważniejsze informacje

Ruszyła druga wersja kampanii ,,Mam plan” od firmy Provident Polska
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
09 czerwca 2019

Ruszyła druga wersja kampanii ,,Mam plan” od firmy Provident Polska

Nowy wiceprezes w zarządzie Banku Pekao
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 czerwca 2020

Nowy wiceprezes w zarządzie Banku Pekao

Pożyczka w Wonga.com za 10 zł
Wpisy
author
Lukasz_Zubrzycki
12 czerwca 2014

Pożyczka w Wonga.com za 10 zł

Władze Idea Banku
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
28 czerwca 2018

Władze Idea Banku