Promocja: „Konto 360° z kartą debetową Mastercard” w Banku Millennium

Promocja: „Konto 360° z kartą debetową Mastercard” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
02 maja 2021

W Banku Millennium trwa kolejna już promocja na start, w której nowi Klienci mogą zgarnąć 250 złotych premii. Wystarczy otworzyć Konto 360 oraz spełnić bardzo proste warunki. Oferta trwa do 4 maja 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z oferty przygotowanej przez Bank Millennium należy być nowym Klientem instytucji, czyli według regulaminu osobą, która w chwili rozpoczęcia promocji:

– nie jest w trakcie wnioskowania o produkt Banku Millennium,
– nie jest posiadaczem produktu Banku Millennium,
– nie była Uczestnikiem tak zwanej promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby spełniające powyższe warunki muszą do 4 maja 2021 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową Mastercard. Konieczne jest także wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Umowę o Konto należy zawrzeć z bankiem również do 4 maja 2021 roku. Klient ma do wybory dwie opcje podpisania umowy: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Ponadto do 31 sierpnia 2021 roku należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię o wartości 200 złotych należy w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

– zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 złotych,
– wykonać przynajmniej jedną transakcje kartą lub BLIKiem.

Osoby, które zdecydowały się na zdalne założenie konta muszą do 31 sierpnia 2021 roku muszą pokazać swój dokument tożsamości oraz złożyć wzór podpisu w jednej z placówek Banku Millennium.

Aby zgarnąć kolejne 50 złotych, tym razem do wydania w Biedronce, należy podpisać umowę o konto promocyjne, wyrobić kartę, aktywować aplikacje oraz wyrazić zgody marketingowe. Wówczas w sposób automatyczny dodatkowa premia trafi do Klientów.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Klienci za spełnienie warunków promocji otrzymają 200 złotych na start oraz 50 złotych do wykorzystania w Biedronce.

Przyznanie nagrody

Nagroda główna w wysokości 200 złotych trafi do Klientów do 30 września 2021 roku. Kod do karty do Biedronki trafi do Klientów SMS-em do 31 maja 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1412/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja V”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2021

Promocja: „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja V”

Profi Credit w Bytomiu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Bytomiu

Tablet od Providenta – nowy konkurs
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
17 sierpnia 2016

Tablet od Providenta – nowy konkurs

Ranking kredytów konsolidacyjnych – maj 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
03 maja 2019

Ranking kredytów konsolidacyjnych – maj 2019

Zysk BGŻ BNP Paribas w 2018
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 marca 2019

Zysk BGŻ BNP Paribas w 2018

Ile zarabia elektromechanik?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
14 grudnia 2019

Ile zarabia elektromechanik?

Porównaj