Bank Pekao oferuje udogodnienia dla obywateli Ukrainy

Bank Pekao oferuje udogodnienia dla obywateli Ukrainy

author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym, że wychodzi na przeciw potrzebom obywatelom Ukrainy mieszkającym w Polsce i prowadza do oferty szereg udogodnień skierowanych właśnie do tej grupy. Sprawdzamy szczegóły.

Obywatele Ukrainy będący Klientami Pekao każdą najważniejszą sprawę załatwią w swoim ojczystym języku. Ponadto ta grupa może liczyć na zarówno bezpłatne konto, jak i kartę oraz bankomaty na terenie Polski i Ukrainy. Kolejnym udogodnieniem jest pięćdziesięcioprocentowa zniżka na przekazy pieniężne do Ukrainy. Bank Pekao zdecydował się na przygotowanie extra oferty dla obywateli Ukrainy, ponieważ każdego roku przybywa ich do naszego kraju coraz więcej, w związku z czym część z nich może zainteresować się propozycją tego właśnie banku.

Oferta dla Ukraińców

Sąsiedzi zza wschodniej granicy chcąc otworzyć konto w Banku Pekao mogą liczyć na pełną obsługę w języku ukraińskim, dzięki uruchomionej przez Pekao infolinii działającej w tym języku. Chcąc uzyskać pomoc obywatele Ukrainy muszą zadzwonić pod numer 22 591 22 20. Obsługa w języku ukraińskim dostępna jest również w serwisie Pekao24 oraz aplikacji PeoPay.

Oferta dla sąsiadów ze wschodu oferta dotyczy Konta Przekorzystnego. W opcji dla młodych Klientów jest ono całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Klienci mający więcej niż 26 lat także mogą uniknąć opłat za prowadzenie tego konta. Aby nie płacić, należy zapewnić wpływ na rachunek w wysokości 500 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą. Klienci mogą korzystać z rewolucyjnej karty wielowalutowej do konta, dzięki której bezpłatnie można korzystać z bankomatów w Polsce oraz za granicą – też na Ukrainie.

Sprawdź oferty pożyczek dla Ukraińców

Obywatele Ukrainy otwierając teraz Konto Przekorzystne otrzymają promocyjny kod zniżkowy, który pozwoli na zrealizowanie trzech, tańszych o 50% przekazów Western Union z poziomu aplikacji PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24. Aby korzystać z kodu, należy go wpisać w odpowiednie miejsce podczas zlecania przelewy Western Union. Promocja trwa do końca lipca bieżącego roku.

Następna bardzo ciekawa oferta przygotowana dla Ukraińców dotyczy zniżek oraz rabatów na kursy języka polskiego i materiały edukacyjne. Za płatności kartą, aplikacją PeoPay lub zlecając przelew z poziomu Pekao24, Klienci zyskają od 10 do 50% zniżki u partnerów Banku. Ta promocja trwa do końca czerwca bieżącego roku.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/660266/bank-pekao-z-bezplatna-oferta-dla-obywateli-ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

NOTUS Finanse – oddział w Bełchatowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
13 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Bełchatowie

Provident w Krośnie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
12 sierpnia 2016

Provident w Krośnie

mBank numerem jeden dla podróżujących
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
11 kwietnia 2019

mBank numerem jeden dla podróżujących

Poczta Polska zatrudni 1000 nowych pracowników
Wpisy
author
Patryk Byczek
19 maja 2018

Poczta Polska zatrudni 1000 nowych pracowników

Polska Bezgotówkowa podsumowuje działalność
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
07 lutego 2020

Polska Bezgotówkowa podsumowuje działalność

Paszport tymczasowy – najważniejsze informacje
Blog
author
Halszka Gronek
28 lipca 2023

Paszport tymczasowy – najważniejsze informacje

Porównaj