BNP Paribas aktualizuje aplikację mobilną

BNP Paribas aktualizuje aplikację mobilną

author
Patryk Byczek
20 czerwca 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że zgodnie ze strategią ciągłego rozwoju, aplikacja mobilna Banku BNP Paribas jest systematycznie aktualizowana. Dzięki temu Klienci Banku mają możliwość korzystania z aplikacji GOmobile w wersji 2.3, w której zapewniono Użytkownikom jeszcze większą wygodę korzystania, niż dotychczas.

Użytkownicy mogą teraz korzystać z o wiele bardziej przejrzystego interfejsu z listą produktów. Nowy wygląd jest tożsamy z innymi kanałami zdalnymi BNP Paribas, co zapewnia osobom korzystającym spójne doświadczenia, niezależne od urządzenia. Warto dodać, że nowa wersja aplikacji posiada również udogodnienia dla Użytkowników, którzy korzystają z Google Pay.

Interfejs ponadto jest bardziej intuicyjny, dzięki czemu Użytkownicy mogą przeglądać listę posiadanych produktów oraz szczegółowe informacje na ich temat. Użytkownicy musza wykonać jedynie kilka ruchów palcem, aby uwidocznić informacje o koncie, dołączonych do niego kartach oraz historii transakcji. Można również w łatwy sposób posługiwać się kartami. W odniesieniu do kart kredytowych, Klienci mogą sprawdzić sumę zebranych punktów w programie mamBONUS. Bardziej intuicyjne i spójne z innymi kanałami zdalnymi są też:

– wykonanie przelewu,
– zmiana limitów na kartach,
– udostępnienie numeru rachunku.

Wszystkie zamiany zastosowano po to, aby przyspieszyć i usprawnić korzystanie z aplikacji GOmobile.

Cały czas mocno rozwijamy GOmobile. Dotychczasowa nawigacja nie spełniała już oczekiwań naszych użytkowników, dlatego, by zwiększyć komfort korzystania z aplikacji, zmodyfikowaliśmy jej interfejs i uspójniliśmy go z tym, co klienci znają z innych kanałów. Udostępniamy też w aplikacji szczegóły produktów, które już wcześniej prezentowane były w GOonline. Dzięki temu, niezależnie od kanału, użytkownik dostaje te same informacje.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Suchan, dyrektor Departamentu Nowy Bank w Banku BNP Paribas.

Pozostałe udogodnienia

Usprawnienia dotyczą także procesu dodawania karty do portfela płatności Google Pay. Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce, w ostatnim czasie popularniejsze stały się płatności bezgotówkowe, w tym smartfonem. Aby jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo Klientów, w aplikacji mobilnej BNP Paribas możliwe jest dodanie karty do Google Pay z poziomu aplikacji.

Nowości w aplikacji dotyczą też ustawień powiadomień PUSH. Klienci mają możliwość wyboru, jakie informacje mają do nich docierać. Wprowadzono to dlatego, aby Użytkownik aplikacji miał jeszcze większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi. W zależności od preferencji, Użytkownicy aplikacji mogą wskazać rodzaje rachunków i transakcji, których chcą być informowani powiadomieniami w telefonie.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/528761/nowy-interfejs-i-latwiejsze-korzystanie-z-google-pay-bank-bnp-paribas-aktualizuje-aplikacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas z tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 marca 2020

BNP Paribas z tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi

ING Bank Śląski ze srebrem i brązem po Effie Awards
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 listopada 2019

ING Bank Śląski ze srebrem i brązem po Effie Awards

Rząd Gruzji umarza długi obywateli
Blog
author
Aneta Jankowska
22 listopada 2018

Rząd Gruzji umarza długi obywateli

Prawo do przerwy w pracy – kiedy obowiązuje?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 września 2019

Prawo do przerwy w pracy – kiedy obowiązuje?

Współpraca Eurobanku z Union Investment
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 listopada 2018

Współpraca Eurobanku z Union Investment

Porównaj