Bank Pekao z ofertą specjalną kredytu mieszkaniowego

Bank Pekao z ofertą specjalną kredytu mieszkaniowego

author
18 sierpnia 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o trwającej właśnie akcji promocyjnej dotyczącej kredytu hipotecznego. Klienci mogą skorzystać z Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego i załapać się na bardzo atrakcyjne warunki produktu. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Sprawdzamy szczegóły.

W ramach akcji Klienci mogą skorzystać ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego, którymi są miedzy innymi:
– marża zaczynająca się od 1,89%,
– prowizja zaczynająca się od 0%.
Klienci mogą złożyć wniosek kredytowy przez Internet, a wysokość raty obliczyć w kalkulatorze dostępnym na stronie internetowej Banku Pekao.

Kredyty mieszkaniowe coraz popularniejsze

Biuro Informacji Kredytowej podało, że w pierwszym półroczu bieżącego roku w bankach udzielono o 33% więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Rekordowy był jednak drugi kwartał bieżącego roku, kiedy to wartość udzielonych kredytów była wyższa o 50% względem analogicznego okresu w roku ubiegłym.
Z decyzja o budowie domu lub zakupie mieszkanie nie warto czekać, jeżeli Klient ma możliwość skorzystania z bardzo dogodnych warunków kredytowych. W Pekao do końca sierpnia trwają Dni Otwarte kredytu mieszkaniowego i do tego czasu można skorzystać z atrakcyjnych warunków kredytowania.
Osoby, które mają w planach zakup nieruchomości i posiadają minimum 20% wkładu własnego, mogą skorzystać z oferty, w której marża wynosi nawet 1,89%, a korzystając dodatkowo z ubezpieczenia spłaty kredytu można wybrać ofertę z prowizją na poziomie 0%. Bank Pekao finansuje do 90% wartości nieruchomości.

Warto sprawdzić ofertę kredytów mieszkaniowych w Pekao w czasie trwających do końca sierpnia „Dni Otwartych kredytu mieszkaniowego” i skorzystać z promocyjnej oferty z obniżoną marżą i z prowizją 0%. Wniosek można złożyć nie tylko w placówkach banku ale i w serwisie Pekao24 bez konieczności wizyty w banku. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami na infolinii oraz w naszych placówkach.

– mówił cytowany w komunikacie Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Ratę ewentualnego kredytu można obliczyć w kalkulatorze Szybka rata, który jest dostępny na stronie Banku Pekao. Wniosek o kredyt oraz wszystkie potrzebne dokumenty można do banku wysłać w wiadomości e-mail lub korzystając z bankowości elektronicznej Pekao24. Bank zapewnia Klientowi doradcę hipotecznego. Wizyta w banku będzie konieczna jedynie po to, aby podpisać z bankiem umowę kredytową.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/687918/dni-otwarte-kredytu-mieszkaniowego-w-banku-pekao

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Ustawa o energii – zastrzeżenia Komisji Europejskiej
Bez kategorii
author
06 stycznia 2019

Ustawa o energii – zastrzeżenia Komisji Europejskiej

Pożyczki Chełm
Pożyczki miasta
author
28 stycznia 2022

Pożyczki Chełm

Freezl – pożyczka dla zadłużonych
Pod Lupą
author
26 grudnia 2016

Freezl – pożyczka dla zadłużonych

Rada Dialogu Społecznego walczy o pracujących seniorów
Bez kategorii
author
12 czerwca 2019

Rada Dialogu Społecznego walczy o pracujących seniorów

Klienci firmowi Nest Banku z ułatwieniami
Bez kategorii
author
17 maja 2020

Klienci firmowi Nest Banku z ułatwieniami

Wszystko o Profi Credit
Wpisy
author
05 listopada 2019

Wszystko o Profi Credit