BEST S.A. – kontakt, infolinia

BEST S.A. – kontakt, infolinia

Kategorie

BEST S.A. to jeden z największych w naszym kraju podmiotów zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Spółka jest na rynku już od 1994 roku. Sprawdzamy, jak skontaktować się z BEST S.A.

author
Dominika Byczek
26 maja 2022

Z BEST S.A. możemy skontaktować się na wiele sposobów, ale podstawowym i najczęściej wybieranym przez Klientów jest oczywiście infolinia.

BEST S.A. - infolinia

BEST S.A. oferuje uniwersalną infolinię z dwoma numerami, na które możemy dzwonić zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych.

BEST S.A. – numery telefonu

+48 (58) 769 92 00

608 949 608


godziny otwarcia infolinii:

poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
sobota: 09:00 – 17:00

Połączenie z infolinią BEST S.A.

Dzwoniąc na infolinię, zazwyczaj spodziewamy się, że na klawiaturze numerycznej naszego telefonu będziemy musieli wybrać odpowiednią cyfrę, w zależności od wybranego tematu rozmowy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki dla zadłużonych – także z komornikiem

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty

Tutaj nie ma jednak takiej konieczności. Po połączeniu się z infolinią usłyszymy komunikat informujący nas, że w trosce o nasze bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług rozmowa może być nagrywana, a potem niezwłocznie połączymy się z konsultantem.

Czas oczekiwania na połączenie z infolinią BEST S.A.

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią BEST S.A.? Wykonaliśmy kilka testowych połączeń, by to sprawdzić i w każdym przypadku konsultant zgłosił się natychmiast po rozpoczęciu łączenia.

BEST S.A. kontakt e-mail

Firma udostępnia uniwersalny adres e-mailowy, na który kontaktować się mogą wszystkie osoby zainteresowane.

Ogólny adres e-mail: [email protected].

Drugim adresem udostępnianym przez BEST S.A. jest e-mail kontaktowy do Inspektora ochrony danych, Magdaleny Rosinke lub Zastępcy inspektora ochrony danych, Anny Jędrej-Giluń. Jest to adres, na który należy kierować wszystkie pytania dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych.

Adres e-mail w sprawie danych osobowych: [email protected].

BEST S.A. formularz kontaktowy

BEST S.A. udostępnia również formularz kontaktowy. Dostępny jest on na stronie: https://www.best.com.pl/kontakt,8,pl.html.

W formularzu należy podać swoje imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail i telefon (te dane są konieczne, by konsultant BEST S.A. był w stanie wysłać odpowiedź na nasze pytanie). Treść naszego pytania wpisujemy w oknie “wiadomość”.

Po wypełnieniu wszystkich pól potwierdzamy zapoznanie się z podanymi u dołu strony informacjami dotyczącymi przetwarzania naszych danych, potwierdzamy, że nie jesteśmy robotem oraz wysyłamy wiadomość.

BEST S.A. - placówki i adresy

BEST S.A. ma dwie placówki – w Gdyni oraz w Elblągu. Poniżej prezentujemy ich adresy i drogę dojazdu.

1) BEST S.A. Gdynia

adres:

ul. Łużycka 8A
81-537 Gdynia

numer kontaktowy:

+48 (58) 769-92-99
+48 (58) 769-92-26

2) BEST S.A. Centrum Usługowe w Elblągu

adres:

ul. Stoczniowa 2
82 – 300 Elbląg

e-mail kontaktowy:

[email protected]

Długi w BEST

Osoby, które chcą się skontaktować z BEST SA, najczęściej robią to ze względu na posiadane zadłużenie. BEST SA jest bowiem firmą windykacyjną, której banki i firmy pożyczkowe mogą sprzedać niespłacone pożyczki po to, by to firma dochodziła niespłaconych należności.

BEST SA to zespół specjalistów zajmujących się windykacją. Wszyscy pracownicy tej firmy działają w granicach prawa, a zatem stosują tylko legalne metody windykacyjne. W swoich kontaktach z dłużnikami BEST SA rozpoczyna zawsze od listu z wytycznymi. Firma liczy bowiem na polubowne załatwienie sprawy i współpracę z dłużnikiem.

Wierzycielami, których długi ściąga BEST SA, są głównie:

  • banki,
  • firmy telekomunikacyjne,
  • firmy pożyczkowe,
  • banki,
  • firmy sprzedające abonamenty telefoniczne.

BEST SA to jeden z największych działających obecnie w Polsce podmiotów z branży windykacyjnej.

BEST S.A. – dane: NIP, KRS, REGON

pełna nazwa: BEST S.A.

adres:

ul. Łużycka 8A

81-537 Gdynia

NIP: 5850011412

REGON: 190400344

KRS: 0000017158

Źródło danych i zrzutów ekranu zawartych w artykule:

https://www.best.com.pl/kontakt,8,pl.html

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Nina
Nina
2023-09-22 13:47:26

Bzdura best ma kilka numerów telefonu i potrafią dzwonić lub pisać nawet w nocy to samo tyczy firmy ultimo sami krętacz konsultantom zdrowo na szkoleniu robią pranie mozgow

vorbelutrioperbir
vorbelutrioperbir
2023-05-26 14:06:48

Just a smiling visitant here to share the love (:, btw great style and design.http:www.vorbelutrioperbir.com

Podobne artykuły

Profi Credit w Łomży

Szukasz danych o placówce Profi Credit w Łomży? Jeżeli tak, to jest to odpowiednie miejsce. Poniżej znajdziesz wszelkie informacje o produktach i punkcie drugiej największej firmy pożyczkowej w Twoim mieście.

author
Dominika Byczek
05 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Koronawirus. Wyższy zasiłek dla bezrobotnych?

Zasiłek dla bezrobotnych to zaledwie kilkaset złotych miesięcznie. Dla wielu osób, które z powodu epidemii koronawirusa straciły pracę, a mają na utrzymaniu dom i rodzinę, taka kwota świadczenia z tytułu bezrobotności jest niewystarczająca. W ostatnich dniach w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby rząd postanowił zwiększyć kwotę zasiłku dla bezrobotnych. Sprawdzamy najważniejsze informacje na ten temat.

author
Halszka Gronek
21 kwietnia 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Citi Handlowy sesje Elixir

System Elixir to centralny system rozliczeń międzybankowych w Polsce, który umożliwia szybkie przesyłanie środków między bankami. Od godzin sesji zależy czas wysłania i dotarcia przelewów. Sprawdź godziny sesji w Citi Handlowym.

author
Dominika Byczek
06 czerwca 2024
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Alior Bank w Kostrzynie

Alior Bank dysponuje jedną placówką partnerską zlokalizowaną w Kostrzynie, na obrzeżach centrum. Sprawdź dane kontaktowe oraz adres placówki.

author
Aleksandra Gościnna
05 kwietnia 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Santander Consumer Bank Lublin

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Profesjonalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Lublinie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
20 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Santander Bank Polska w Zgierzu

Santander Bank Polska jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z oddziałów banku mieści się w Zgierzu. Sprawdzamy adres, godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
02 czerwca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj