Coraz większa flota pojazdów hybrydowych w Credit Agricole

Coraz większa flota pojazdów hybrydowych w Credit Agricole

author
13 grudnia 2021

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o powiększeniu floty hybrydowych samochodów służbowych marki Toyota o 45 sztuk. Pojazdy będą używane w oparciu o zasady wynajmu długoterminowego. Sprawdzamy szczegóły.

Dostawcą pojazdów dla banku Credit Agricole jest Toyota Centrum Wrocław.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód

Pożyczki bez baz

Kredyty dla zadłużonych

Nowa dostawa pojazdów

Credit Agricole podaje, że w skład nowej floty wchodzą:

– sedan Toyota Camry,
– SUV Toyota RAV4.

Każdy pojazd posiada na pokładzie 218 konny układ Hybrid Dynamic Force 2.5. z automatyczną skrzynią biegów. Dołączenie ich do obecnej floty umożliwia jeszcze większe ekologiczne używanie samochodów, ponieważ te emitują o wiele niższe ilości:

– tlenku węgla,
– siarczanów,
– innych szkodliwych substancji.

Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko jest jednym z celów zapisanych w naszej strategii, dlatego przykładamy do tej sprawy ogromną wagę. Wymiana floty pojazdów służbowych jest jednym z elementów programu stałego zmniejszania emisji dwutlenku węgla z naszej działalności. Inne elementy to na przykład zasilanie placówek banku energią ze źródeł odnawialnych, czy eliminowanie jednorazowego plastiku. Zielony kolor mamy nie tylko w logo, ale także w sercach.

– mówił cytowany w komunikacie Paweł Buchman, dyrektor zarządzający zintegrowanymi usługami generalnymi w Credit Agricole.

Klienci zadowoleni z Toyoty

Klienci korzystający z hybryd Toyoty są z nich bardzo zadowoleni, dzięki czemu w rankingach zadowolenia Klienta i bezawaryjności aut samochody te zajmując jedne z najwyższych miejsc. Toyota pozwala zarówno zaoszczędzić na kosztach utrzymania i eksploatacji oraz gwarantuje niższą ratę finansową oraz serwisową. Wszystko dlatego, że samochód mniej traci na wartości. Tarcze i klocki hamulcowe mają wydłużoną żywotność, ponieważ podczas każdorazowego, delikatnego wciśnięcia pedału hamulca w pierwszej kolejności włącza się system odzyskiwania energii kinetycznej, który pozwala efektywniej wytracać prędkość.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i nieporównywalnym, na światową skalę, inwestycjom w badania i rozwój, Toyota dysponuje obecnie najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną technologią hybrydową na świecie. Aktualnie na rynku dostępna jest już generacja 4.5 Hybryd Toyoty, które zużywają o kilka litrów paliwa mniej od ich benzynowych odpowiedników i emitują o kilkadziesiąt g/km CO2 mniej, co powoduje, że Toyota spełniała nowe, najbardziej wymagające normy emisji spalin Unii Europejskiej jeszcze zanim zostały one wprowadzone.

– mówiła cytowana w komunikacie Anna Kubicka, wiceprezes zarządu Toyota Centrum Wrocław.

Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych. W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/credit-agricole-powieksza-flote-pojazdow-hybrydowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zysk Alior Banku w IV kwartale 2017
Wpisy
author
08 marca 2018

Zysk Alior Banku w IV kwartale 2017

500 Plus – zmiany w kryterium dochodowym?
Bez kategorii
author
09 grudnia 2018

500 Plus – zmiany w kryterium dochodowym?

Studenci odliczą czesne od podatku?
Bez kategorii
author
25 grudnia 2018

Studenci odliczą czesne od podatku?

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Millennium?
Banki
author
19 lutego 2022

Jak otrzymać wyciąg z konta w Banku Millennium?

Profi Credit w Oświęcimiu
Wpisy
author
15 listopada 2018

Profi Credit w Oświęcimiu

Bank BNP Paribas wspiera Grupę Scanmed
Bez kategorii
author
16 sierpnia 2021

Bank BNP Paribas wspiera Grupę Scanmed