Kredyty
Pierwszy kredyt – jak otrzymać?
Kredyty

Pierwszy kredyt – jak otrzymać?

author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2023

Kategorie:

Leasing a kredyt na samochód

Leasing i kredyt na samochód są dwoma popularnymi rozwiązaniami sfinansowania zakupu pojazdu. Dotyczą one firm, ale również osób fizycznych. Wiążą się z nimi także odpowiednie do spełnienia warunki. Który sposób finansowania jest najlepszy? Sprawdźmy czym różnią się leasing od kredytu samochodowego. Porównajmy wady i zalety obu rozwiązań.

Kredyt konsolidacyjny a kredyt konsumencki

Osoby, które planują wzięcie kredytu często stają przed trudnym wyborem oferty. Nic dziwnego, skoro na rynku finansowym znaleźć możemy tak wiele różnych rodzajów kredytów. Zatem zanim dokonamy wyboru konkretnej oferty, warto dowiedzieć się, na czym polega każda z nich. W poniższym artykule sprawdzamy, na czym polegają kredyty konsumencie i czym na tle pozostałych wyróżnia się kredyt konsolidacyjny.

Pożyczki dla bezrobotnych

W Polsce ponad 850 tysięcy osób pozostaje bez pracy. Czy osoba bezrobotna może otrzymać kredyt lub pożyczkę? W niektórych sytuacjach jest to możliwe – wyjaśniamy, co trzeba zrobić, żeby otrzymać kredyt bez umowy o pracę. Większość formalności do otrzymania pieniędzy załatwimy online. Sprawdź, kto oferuje najlepszy kredyt i pożyczki dla bezrobotnych.

Kredyt dla zadłużonych – pożyczki bez BIK

Problemy finansowe mogą utrudnić otrzymanie kredytu lub pożyczki. Z pomocą może przyjść kredyt dla zadłużonych, dostępny dla osób z negatywną historią kredytową w BIK i KRD. Klienci w wybranych bankach i SKOK-ach mogą liczyć nawet na 200 000 zł, które rozłożymy na 10 lat. Wyjaśniamy również, na czym polegają pożyczki bez BIK online. Sprawdź nasz ranking pożyczek dla zadłużonych, skierowany dla osób, które chcą wyjść z długów.

Rodzaje kredytów – najważniejsze informacje

Rynek finansowy pełen jest wszelkich form finansowania. Do najpopularniejszych z nich zaliczamy pożyczki i kredyty. Wielu z nas musi stanąć przed trudnym wyborem odpowiedniej oferty. W większości przypadków sięgamy najpierw do kredytów, które oferują nam popularne banki. Sprawdźmy podział kredytów oraz na jakie produkty kredytowe się zdecydować biorąc pod uwagę nasze aktualne potrzeby, a także czym poszczególne typy finansowania różnią się od siebie.

Kredyt hipoteczny a ryczałt

Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność z zasady nie mają problemu z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Co jednak, jeśli rozliczają się oni na uproszczonej formie opodatkowania, jaką jest ryczałt? Czy na ryczałcie można otrzymać kredyt hipoteczny?

Kredyt gotówkowy VeloBank – opinie

Kredyt gotówkowy w VeloBank to naprawdę ciekawa nowa oferta na rynku finansowym. Całkowita kwota kredytu gotówkowego w VeloBanku to nawet 200 000 zł, choć wnioski kredytowe można składać już od…

Kredyt podatkowy – na czym polega?

Kredy podatkowy jest dużym ułatwieniem, dzięki któremu możemy odroczyć płatność zaliczek na podatek dochodowy. Może z niego skorzystać ściśle określona grupa osób, która prowadzi swoją działalność gospodarczą. Na czym polega kredyt podatkowy? Sprawdźmy kto może skorzystać z takiego rozwiązania, a także jakie są warunki otrzymania kredytu podatkowego.

Jak działa kredyt odnawialny?

Jeśli potrzebujesz większej ilości gotówki, niż ta, jaką dysponujesz każdego miesiąca, ciekawym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się kredyt odnawialny. Sprawdziliśmy, na czym dokładnie polega taki kredyt i jakie korzyści z niego płyną.

Kredyt rewolwingowy – na czym polega?

Kredyt rewolwingowy jest rodzajem odnawialnego kredytu odnawialnego. Korzystają z niego przede wszystkim przedsiębiorcy, dla których płynność finansowa jest niezmiernie ważna. Jeśli potrzebujemy dodatkowej gotówki, możemy skorzystać z takiego produktu finansowego. Na czym polega kredyt rewolwingowy? Zobacz, kto może go otrzymać, jak wygląda spłata tego zobowiązania, a także co możemy sfinansować za pomocą kredytu rewolwingowego. Sprawdzimy także, jakie koszty się z nim wiążą.

Kredyt na termomodernizację – jak otrzymać?

Dzięki kredytowi na termomodernizację możliwe jest otrzymanie dofinansowania przeznaczonego na cele ekologiczne czy zmiana źródeł energii odnawialnych. Pozwoli on na zmniejszenie wydatków związanych z ociepleniem mieszkań, a także budynków mieszkalnych. Zobacz, na czym dokładnie polega kredyt na termomodernizację, kto może go otrzymać, a także na co może zostać wykorzystany. Które banki oferują kredyt na termomodernizację? Sprawdźmy szczegóły, a także warunki w poszczególnych bankach.

Kredyt refinansowy

Kredyt refinansowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są zadowolone ze swojej obecnej oferty kredytowej. Dzięki refinansowaniu mogą znacząco zmienić np.: miesięczną wysokość raty lub okres spłaty kredytu. Wskazujemy najlepsze oferty kredytów refinansowych dostępne na rynku.

Kredyt bez prowizji – najlepsze oferty

Wielu z nas wydaje się, że określenie “kredyt bez prowizji” jest hasłem typowo reklamowym i tak naprawdę nie odnosi się do warunków danego kredytu. Prawda jest jednak inna – w Polsce naprawdę wiele kredytów oferowanych jest w wariancie, w którym prowizja wynosi dokładnie 0 zł.

Kredyt konsolidacyjny online

Kredyt konsolidacyjny online to idealne rozwiązanie dla osób, które spłacają kilka zobowiązań. Dzięki konsolidacji przez Internet możemy zyskać jedną niską ratę oraz dodatkową gotówkę na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego przez Internet to nawet 200 000 zł ze spłatą rozłożoną na 10 lat – sprawdź najlepsze oferty kredytów konsolidacyjnych oraz zobacz, jak uzyskać kredyt konsolidacyjny.

Kredyt oddłużeniowy, także w SKOKu

Kredyt oddłużeniowy jest finansowaniem udzielanym na spłatę aktywnych zobowiązań finansowych. Oddłużenie pozwala Klientowi zamienić kilka różnych rat na jedną, a dodatkowo niższą i z dłuższym okresem spłaty. Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, kredyt oddłużeniowy jest dla Ciebie. Najlepsze oferty kredytu oddłużeniowego znajdziemy w SKOKu lub Kasie Stefczyka – do 200 000 zł i płatnością w miesięcznych ratach, aż do 10 lat.

Ranking kredytów gotówkowych – czerwiec 2023

Ranking kredytów gotówkowych to doskonałe narzędzie pomagające wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. W naszym rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz porównanie wszystkich najkorzystniejszych ofert kredytów online. Z nami wybierzesz ofertę kredytu gotówkowego dostosowaną do Twoich potrzeb.

Trudne kredyty – najlepsze oferty

Masz kłopot z otrzymaniem kredytu w banku? Odpowiedzią mogą być tak zwane trudne kredyty, czyli produkty dostępne dla osób ze skomplikowaną sytuacją finansową. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł, bez dodatkowych zabezpieczeń i spłatą do 10 lat.

Mity na temat kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny stał się jednym z najcześciej zaciąganych zobowiązań wśród współczesnego społeczeństwa Polski. Mimo ogromnego zainteresowania tymże produktem bankowym, wciąż dość powszechnie można się spotkać z utartymi i powtarzanymi mitami. W dzisiejszym artykule postaramy się obalić wszystkie mity na temat kredytu hipotecznego. 

Kredyt gotówkowy na 15 lat – czy to możliwe?

Teoretycznie, zaciągnięcie kredytu gotówkowego na 15 lat jest możliwe. Jednak w praktyce tak długi okres finansowania wygląda nieco inaczej. Zwiększone ryzyko w przypadku długiego okresu kredytowania jest głównym powodem obaw banku. W tym czasie nasza sytuacja finansowa może zmienić się diametralnie. Sprawdźmy czy zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest możliwe, a także jakie inne kredyty możemy zaciągnąć na 15 lat.

Kredyt technologiczny – co to jest?

Finansowanie innowacji technologicznych w firmie może być dla przedsiębiorcy niemałym wyzwaniem. Pozyskanie środków na ten cel jest możliwe dzięki kredytowi technologicznemu. Jak otrzymać taki kredyt i kto może się o niego starać? Sprawdźmy szczegóły dotyczące kredytu technologicznego, a także wszystkie wady i zalety tego sposobu finansowania.

Kredyt na usuwanie skutków klęsk żywiołowych

Kredyt na usuwanie klęsk żywiołowych jest skierowany do osób, które poniosły straty w wyniku powodzi, huraganu, a także osuwisk ziemnych. Oferowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego rozwiązanie jest formą pomocy, którą warto rozważyć w trudnej sytuacji. Dopłata do oprocentowania kredytu znacznie obniża koszty zobowiązania zaciągniętego w wyniku klęsk żywiołowych. Sprawdźmy kto może skorzystać z kredytu na usuwanie klęsk żywiołowych, na co mogą zostać wykorzystane pozyskane środki, a także jaki jest koszt takiego zobowiązania.

Porównaj