Karta kredytowa BNP Paribas w sklepach Decathlon

Karta kredytowa BNP Paribas w sklepach Decathlon

author
Patryk Byczek
11 lutego 2020

31 marca 2020 roku sieć sklepów Decathlon definitywnie zakończy współpracę z bankiem Credit Agricole, która dotyczyła sprzedaży kart kredytowych i kredytów ratalnych.

Na miejsce Credit Agricole, od kwietnia bieżącego roku, wchodzi bank BNP Paribas Bank Polska.

Osoby, które obecnie posiadają kartę Decathlon Mastercard, której wydawcą jest Credit Agricole, będą mogli korzystać z narzędzia na warunkach obowiązujących do tej pory. Ani opłaty, ani prowizje podane w cenniku nie ulegną żadnym zmianom. Ponadto login i hasło pozostanie niezmienione, dlatego też Klienci będą na tych samych zasadach korzystać z zarówno bankowości internetowej, jak i mobilnej.

Po zakończeniu współpracy Credit Agricole z Decathlonem, nowym bankiem dostarczającym karty co-brandowe sklepom Decathlon będzie BNP Paribas. Oprócz tej największej zmiany, Klienci od kwietnia 2020 roku będą mieli dostęp do dodatkowych benefitów, o których nic konkretnego jednak na chwilę obecną niewiadomo. Ponadto BNP Paribas Bank Polska będzie Klientom oferował finansowanie zakupów w sklepach fizycznych i sklepach internetowych. Warto wiedzieć, że w sieci sklepów Decathlon można skorzystać również z kredytów ratalnych oferowanych przez Alior Bank.

BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP zaprasza do Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2020

PKO BP zaprasza do Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa

PKO BP w Lędzinach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
15 sierpnia 2019

PKO BP w Lędzinach

ING Bank Śląski w Bytomiu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 lipca 2019

ING Bank Śląski w Bytomiu

Kredyt hipoteczny Gryfice
Kredyty miasta
autor wpisu
Marta Janusz
23 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Gryfice

Wideoweryfikacja w GOmobile od BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2020

Wideoweryfikacja w GOmobile od BNP Paribas

mBank placówki w Wałbrzychu
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lutego 2019

mBank placówki w Wałbrzychu

Porównaj