Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z przewoźnikiem Ryanair jest połączenie się z telecentrum. Infolinia jest dostępna w języku polskim. Sprawdzamy numery infolinii i inne formy kontaktu.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 02.07.2019
Udostępnij:

Na większość pytań można znaleźć odpowiedź na stronie internetowej linii lotniczych Ryanair. Można je znaleźć w sekcji często zadawanych pytań: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania.

Zmiany w biletach i rezerwacjach mogą być także dokonane przez stronę internetową. Wszystkie zmiany w lotach i rezerwacje dokonane za pomocą call center podlegają wysokim opłatom.

Ryanair infolinia

Poniżej wskazujemy numer do infolinii w języku polskim dla połączeń realizowanych z Polski.

Ryanair kontakt – infolinia

numer: 703 303 033

język: infolinia polskojęzyczna

koszt: 2.08 PLN/min z VAT

godziny otwarcia infolinii:

poniedziałek – piątek: 7:00-19:00

sobota: 9:00-18:00

niedziela: 10:00-18:00


Numer do pomocy w nagłych wypadkach:

numer telefonu: 703 403 363

koszt: 2,58 PLN/min z VAT

Jak informuje Ryanair: “Dostawcą usługi jest Ryanair. Koszt połączenia z telefonu komórkowego lub innych sieci może być wyższy”.


Połączenie z infolinią Ryanair

Bezpośrednio po skontaktowaniu się z infolinią Ryanair, usłyszymy komunikat informujący o cenie brutto za minutę połączenia. Następnie musimy wysłuchać kilkudziestosekundową informację handlową.

Automatyczna sekretarka zachęci nas także do oceny rozmowy po jej zakończeniu. Usłyszymy również informację o tym, że nasza rozmowa może być nagrywana. Następnie zostaniemy przekierowani już bezpośrednio do połączenia z konsultantem.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Ryanair

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Ryanair? Po wysłuchaniu komunikatów (około 25 sekund) oczekiwanie może trwać od kilku sekund do nawet kilku minut. Za każdą sekundę oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta niestety musimy zapłacić. W naszym oczekiwanie na zgłoszenie się konsultanta zajęło prawie 2 minuty.


Opłaty za połączenie i transakcję Ryanair

Opłatę za połączenie ponosi każdy, kto zadzwoni na numer telecentrum Ryanair, bez względu na to, z jaką sprawą dzwoni. Zapłacimy również za każdą usługę zleconą konsultantom z telecentrum.


Ryanair kontakt – czat internetowy

Czat online dostępny jest pod adresem: https://prod-chatbot.ryanair.com/index.html?locale=%22pl_PL%22&env=%22prod%22.

Wystarczy, że wpiszemy swoją wiadomość w okienko na samym dole czatu. Odpowiedź na nasze pytanie uzyskamy niezwłocznie po przesłaniu wiadomości.


Ryanair kontakt pocztowy

Ryanair udostępnia także adres pocztowy. Musimy jednak liczyć się z wysokimi kosztami wysyłki listu, ponieważ nie ma polskiego biura obsługującego korespondencję linii lotniczych. Skargi i wnioski wysyłamy na adres:

Customer Service Department

PO Box 11451

Swords

Co Dublin

Ireland


Ryanair – kontakt e-mail

Do obsługi Ryanaira możemy również napisać w formie wiadomości elektronicznej. E-mail przesyłamy na adres: [email protected].


Źródło:

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/Kontakt

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 2.75 / 5, łącznie 4 ocen
Komentarze (27)
Renata Domańska, 15 stycznia 2020 o 00:58

Mam pytanie czy mogę otrzymac kopie niewykorzystanego biletu lotniczego z dnia 20 czerwca 2018? wyrzuciłam bilet a teraz jest mi potrzebny do ewentualnego odszkodowania z powodu pobytu w szpitalu.

witam nie moge zrobic dziecku odprawy wylatuje jutro do dublina z poznania mój num rezerwacji HCSNTB PROSZE O POMOC

witam nie moge zrobic dziecku odprawy wylatuje jutro do dublina z poznania mój num rezerwacji HCSNTB PROSZE O POMOC TOMASZ PYTEL

Nie było wolnych opcji na podwójny bagaż. Wyprzedaże. Więc kupiłem opcje bagaż nadawany 10 kg. 24 euro. Dlaczego zostały policzone dwie opcje. Teraz chyba mam 3 bagaże a chciałem jeden dodatkowy.

Michał Rogala, 15 grudnia 2019 o 14:58

Mam pytanie ile można przewieźć papierosów z Polski do Anglii na osobę

Nie istnieje na świecie gorsza, bardziej złodziejska linia lotnicza niż Ryanair

Witam
chciałam zakupic 5 biletów lotniczych w dwie strony w terminie 26.12.2019-5.01.2021 od Waszego przewoznika dn 25.11,nie dostalam żadnego maila z potwierdzeniem ani numerem lotu,kwota6001,34 zł została zablokowana na moim koncie.W zwiazku z tym że cena biletow rosła a ja dalej nie dostałam maila z potwierdzenien transakcji następnego dnia kupilam 5 biletów lotniczych na ten sam lot za sume 7211zł..Dzień póżniej pieniądze z blokady(6001,34) zostały ściagniete z mojego konta.Napisałam reklamacje w banku tej transakcji i informacje o zdarzeniu do przewoznika.W odpowiedzi przesłano mi numer rezerwacji na bilety za 6001,34.Niedorzecznoscia jest to że posiadam 10 biletow w dwie strony dla 5 osób.Prosze mi doradzic jakie kroki podjąc w celu odzyskania pieniedzy za 5 dodatkowych biletów

“Żądanie odprawy wygasło. spróbuj ponownie za 15 minut.” Próbuję od wczoraj-bez skutku. Jednego pasażera-towarzysza UDAŁO mi się odprawić, a siebie nie jestem w stanie. O co chodzi?

Mam ten sam problem z odprawą. Od tygodnia nie mogę dokonać wcześniejszej odprawy. Pokazuje się komunikat, że żądanie wygasło. Byłabym wdzięczna za pomoc i za informację od osób które miały ten problem wcześnie, czy na 48 godzin przed lotem można było się normalnie, bez problemów odprawić z losowym miejscem. Pozdrawiam
[email protected]

Żądanie odprawy wygasło. Spróbuj ponownie za 15 minut – Chciałem kupić miejsce siedzące koło mamy do Rzymu i już mi ktoś wykupił. Mimo wszystko walczę, bo na razie od 5h nie mogę się nawet odprawić zaznaczając jakiekolwiek miejsce. Nie wiem o co chodzi i jak to rozwiązać ! Pomocy !

Romuald Łaszkiewicz, 8 października 2019 o 10:36

Zakupiłem bilet do Aten w Blue Sky czy mogę wykupić miejscówkę bezpośrednio w Raynar bo cena tam jest ponad dwukrotnie wyższa. Mój lot to nr rezerwacji D44E5G lot nr 2610, z Aten godz 9.10

Grażyna Wysoczańska, 1 października 2019 o 16:18

Przy wypełnianiu Reklamacji Bagażowej /uszkodzony bagaż/ system nie przyjmuje poz 3 – “numeru referencyjnego reklamacji bagażowej “. Co to jest za numer, nadmieniam, że bagaż został uszkodzony w Splicie i mam od nich Protokół uszkodzenia, ale bez żadnych numerów

Grażyna Wysoczańska, 1 października 2019 o 16:13

Przy wypełnianiu Reklamacji Bagażowej system nie przyjmuje poz 3 – “numeru referencyjnego reklamacji bagażowej “. Co to jest za numer, nadmieniam, że bagaż został uszkodzony w Splicie i mam od nich Protokół uszkodzenia, ale bez żadnych numerów

Mam ten sam problem z zadaniem odprawy wygaslo. Czy ktos cos wie na ten temat?

Mam ten sam problem z komunikatem, że żądanie odprawy wygasło, czy komuś coś już ruszyło?

Czy na lot krajowy dla młodzieży wystarczy tylko legitymacja szkolna.Proszę o odpowiedz

Probuję się odprawić. Za każdym razem na samym końcu pojawia się komunikat “Żądanie odprawy wygasło. Spróbuj ponownie za 15 minut”. Próbuję od kilku godzin. Na tym samym bilecie odprawa dla mojego współpasażera nastąpiła natychmiast.

Od dwóch dni nie mogę złożyć reklamacji o uszkodzonym bagażu lot RR462 Preweza -Katowice.Podana strona internetowa na której należy wypełnić zgłoszenie odrzuca i ciągle ta sama śpiewka “błąd logowania ” lub” Termin reklamacji upłynął.” co jest nie prawdą ,bo 7 dni dopiero mija w dniu 19.09.2019 r. Co za linie lotnicze.

Dariusz Czechowski, 13 września 2019 o 22:56

Chciałabym dokonać wczesnej odprawy na lot powrotny. Niestety po wybraniu miejsc i próbie opłacenia za wybrane miejsca pojawia się komunikat „Żądanie odprawy wygasło. Spróbuj ponownie za 15 minut

Sławomir Narbutowicz, 11 września 2019 o 21:05

Witam
Zakupiłem 5 biletów na Korfu z Poznania .
2 osoby odrazu zamówiłem pierwszeństwo wejścia na pokład i dodatkowy bagaż kabinowy , po kilku dniach chciałem dokupić taką samą opcje dla pozostałych 3 osób .
Niestety nie ma takiej opcji .
Miejsce tak dodatkowy bagaż nie .
Co muszę zrobić bym dla pozostałych 3 osób mógł dokupić opcje dodatkowy bagaż kabinowy i pierwszeństwo wejścia na pokład ?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź .

Drugi raz ryianair odleciał przed czasem 5 minut a jest to bardzo dużo,ze startu wylatuje z opuznieniem i człowiek spóźnia się na przesiadkę panowie kontrolerzy w Anglii twierdzą że możesz mieć tylko 1 woreczek płynów a w ustawie piszę 1 litr ryianer schodzi na psy

Złodzieje nie wyozyczajcie aut przez aplikację Ryanair, wydymali mnie na 100eu nie bierzcie zadnego dodatkowego ubezpieczenia bo jest nie akceptowane w innym Państwie i trzeba w wypożyczalni ichniejsze ubezpieczenie wykupić plus ukryte koszty o których nie ma żadnych informacji… Dramat! Złodzieje!

Chciałabym dokonać wczesnej odprawy na lot powrotny. Niestety po wybraniu miejsc i próbie opłacenia za wybrane miejsca pojawia się komunikat „Żądanie odprawy wygasło. Spróbuj ponownie za 15 minut.” Taka sytuacja ma miejsce od 2 dni. Proszę o pomoc.

Witam. Czy na samolot mogę zabrać podkładkę do auta dla dziecka oraz taki nietyliwy bagaż jak tablice rejestracyjne do auta z tego wzgledu że muszę auto przerejstrowac?

Witam. Mam wykupione rezerwacje na ten piątek z Gdańska do Barcelony. Chciałam dokupić dwa bagaże 10kg. Ile zaplace jeśli to zrobię na lotnisku? Czy jest tańsza opcja? Jaka

Witam.Wykupilam lot dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (3i6lat).Do powyższej rezerwacji wykupiła tylko 1 pierwszeństwo wyjścia na pokład z dwoma sztukami bagażu.I teraz moje pytanie czy będę mogła zabrać na pokład podkladke samochodowa?bez dodatkowych oplat. Dodam iż pozostałe 3 bilety mają tylko mały bagaż podręczny tzw.plecak.

Grzegorz wegrzyn, 6 sierpnia 2019 o 14:52

Witam potrzebuje przebukowac bilet
Jak to zrobić