Długi weekend z 11 listopada – utrudnienia w BNP Paribas

Długi weekend z 11 listopada – utrudnienia w BNP Paribas

author
Dominika Byczek
04 listopada 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Utrudnienia w BNP Paribas – 11 listopada 2019

Poniżej wskazujemy wykaz wszystkich zmian i trudności, z którymi muszą liczyć się Klienci Banku BNP Paribas w ciągu długiego weekendu. Utrudnienia potrwają od piątku (8 listopada) do poniedziałku (11 listopada).

Placówki bankowe

8 listopada (piątek): placówki będą czynne do godziny 13:00

9 listopada (sobota): placówki będą nieczynne

10 listopada (niedziela): placówki będą nieczynne

11 listopada (poniedziałek): placówki będą nieczynne (święto narodowe)


Sesje Elixir w BNP Paribas

W piątek 8 listopada ostatnia sesja przychodząca w systemie Elixir zostanie zrealizowana do godziny 18:00, a sesja wychodząca zostanie zrealizowana do godziny 15:00.


Systemy internetowe i aplikacje mobilne BNP Paribas

Poniższe aplikacje będą niedostępne od piątku 8 listopada od godziny 15:00:

 1. Online,
 2. Online Biznes,
 3. Dealer,
 4. Broker,
 5. Mobilny Portfel,
 6. Mobilny Broker Mobile Biznes.

Poniższe aplikacje będą niedostępne od piątku 8 listopada od godziny 22:00:

 1. GOonline,
 2. Pl@net,
 3. Gomobile,
 4. Biznes Pl@net,
 5. BGŻ Optima.

We wszystkich wskazanych powyżej systemach nie będzie również można realizować płatności internetowych.


Utrudnienia z Apple Pay i Google Pay

Podczas weekendu z 11 listopada niemożliwe będzie dodanie i usunięcie karty płatniczej z usług: Apple Pay i Google Pay. Wszystkie transakcje wykonywane za pomocą tych systemów będą natomiast realizowane normalnie.Źródło:

http://media.bnpparibas.pl/pr/468979/bank-bnp-paribas-ujednolici-systemy-informatyczne 

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rzecznik Finansowy chce zakończyć spór o kredyty frankowe

Do tej pory banki zaangażowane w „problem frankowy” raczej koncentrowały się na utrzymaniu status quo aniżeli na zaproponowaniu rozsądnych rozwiązań „naprawczych” dla polskich kredytobiorców. Czy wyrok TSUE zmieni coś w tej sprawie? Sprawdzamy opinię Rzecznika Finansowego.

author
Halszka Gronek
27 września 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Santander Consumer Bank Kołobrzeg

Santander Consumer Bank to jeden z popularniejszych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Kołobrzegu – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
03 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Czy komornik może zająć czternastą emeryturę?

Czy podczas egzekucji komorniczej komornik może zająć dodatkowe świadczenie jakim jest czternasta emerytura? Sprawdziliśmy przepisy prawne i odpowiadamy jasno na to pytanie.

author
Dominika Byczek
09 stycznia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Plebiscyt Złoty Bankier 2017

Złoty Bankier, to tytuł, o który zawalczą najlepsze banki. Internetowe głosowanie w plebiscycie jest już możliwe i potrwa do 2 kwietnia. Internauci mogą zagłosować m. in. w kategorii najlepszy spot reklamowy czy bank wrażliwy społecznie.  

author
Aneta Jankowska
14 marca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Xiaomi Pay

Dzięki Xiaomi Pay możemy w prosty, a przede wszystkim wygodny sposób opłacić zakupy zbliżeniowo. Funkcja Xiaomi Pay jest wirtualnym portfelem, który ma umożliwiać płatności wykonywane za pomocą odpowiednich akcesoriów. Jak działa Xiaomi Pay i kto może korzystać z tej innowacji? Sprawdźmy jak aktywować płatności Xiaomi Pay, jak przebiega taka transakcja, a także które banki obsługują ten rodzaj płatności mobilnych.

author
Julia Wierciło
20 maja 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

SKOK Chmielewskiego Ryki

Kasa Chmielewskiego to jeden z  największych SKOK-ów w Polsce. Instytucja posiada już ponad 200 000 członków w całym kraju. Sprawdź placówkę SKOK-u Chmielewskiego w Rykach – adres, numer telefonu, godziny otwarcia i mapę dojazdu.

author
Aleksandra Gościnna
26 kwietnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj