Z doradcą Banku PKO BP możemy porozmawiać w dowolnym oddziale, na infolinii, a także... na popularnym serwisie z dziedziny social news. Sprawdź, gdzie udziela się Ekspert PKO i czy łatwo się z nim skontaktować. 

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 12.09.2018
Udostępnij:

Nie wiele osób wie, że z bankiem PKO BP możemy się skontaktować również za pośrednictwem serwisu wykop.pl. Serwis ten już od ponad 10 lat przyciąga wszystkich, którzy chcą przedstawić innym informacje "wykopane" z czeluści Internetu i którzy chcą takie informacje "odkopać". Co robi tam doradca bankowy?

Okazuje się, że pomaga i to całkiem sprawnie. Ekspert PKO w serwisie wykop.pl odpowiada w ciągu kilku godzin i udziela bardzo precyzyjnych odpowiedzi. Nie ma tam żadnych automatycznie wysyłanych frazesów – już po przeczytaniu kilku pierwszych postów można doskonale wyczuć, że po drugiej stronie monitora siedzi żywy człowiek wcielający się w rolę znawcy bankowego.
 
Oficjalna strona Eksperta PKO BP w serwisie wykop.pl dostępna jest pod adresem:

https://www.wykop.pl/ludzie/EkspertPKO/.

Ekspert PKO BP jest aktywny w serwisie wykop.pl już od przeszło 4 lat. W tym czasie zdążył dodać ponad 2000 postów. Hasłem zachęcającym do rozmowy z Ekspertem jest:

"Masz pytanie? Wątpliwość? Zapraszam do kontaktu w sprawie produktów i usług PKO Banku Polskiego".

Jak widać po ogromnej liczbie odpowiedzi – profil do teraz jest bardzo aktywnie prowadzony. Ekspert pomaga zarówno w ogólnych, jak i w bardzo indywidualnych sprawach. Poprzez konwersację możemy zatem zapytać choćby o godziny sesji Elixir w PKO BP, ale także dowiedzieć się, dlaczego na naszej karcie debetowej został ustanowiony limit płatności kartą. 

PKO Bank Polski to największy uniwerasalny bank w Polsce. Pieczę nad finansami Polaków sprawuje już od 1919 roku i od tego czasu regularnie stara się podążać za aktualnymi trendami i dostosowywać ofertę banku do zmieniającego się rynku. Z tej to przyczyny wynikała także prawdopodobnie decyzja o udostępnieniu swoich porad na popularnym serwisie social newsowym. 
 

Komentarze