Getin Mobile i Noble Mobile zintegrowane z Huawei Mobile Services

Getin Mobile i Noble Mobile zintegrowane z Huawei Mobile Services

author
Patryk Byczek
21 marca 2021

Getin Bank poinformował w komunikacie prasowym, że aplikacje Getin Mobile oraz Noble Mobile zostały zintegrowane z Huawei Mobile Services. Programy od grudnia 2020 roku są dostępne w AppGallery. Użytkownicy smartfonów Huawei działających w oparciu o HSM mogą pobierać i w pełni korzystać z aplikacji Getin Banku. Sprawdzamy szczegóły.

Getin Mobile i Noble Mobile na najnowszych smartfonach Huawei z HSM obsługują płatności BLIK, w tym prośby o przelew i płatności na telefon.

Aplikacja mobilna Getin Banku

Nowoczesna aplikacja bankowości mobilnej jest podstawą codziennego bankowania wielu Polaków, dlatego też narzędzie to musi być intuicyjne oraz funkcjonalne. Getin Bank utwierdza swoich Klientów, że takie są właśnie jego aplikacje mobilne. Są one wyposażone w wiele przydatnych funkcjonalności, jak na przykład:

– możliwość połączenia z infolinią jednym kliknięciem z poziomu aplikacji,
– Sejf.

Sejf to usługa, która pozwala na dowolne blokowanie i odblokowanie środków na rachunku. Obie aplikacje umożliwiają Klientom także autoryzację operacji w bankowości internetowej bez konieczności wpisywania kodów SMS. Wszystko dzięki usłudze Mobilnej Autoryzacji.

Nasi klienci bardzo chętnie sięgają po wszelkiego rodzaju nowości technologiczne. Bankowość mobilna to obecnie najczęstszy wybór. Cieszymy się, że teraz również użytkownicy smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobrać nasze aplikacje i korzystać z ich funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci też to docenią

– mówiła cytowana w komunikacie Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Getin Noble Bank.

Pełna integracja aplikacji Getin Mobile oraz Noble Mobile sprawia, że są one dostępne dla Użytkowników najnowszych urządzeń Huawei, takich jak smartfony z serii:

– Mate 40 (w tym Mate 40 Pro),
– P40 oraz Y ( Y6p i Y5p, P smart 2021),
– Mate 30,
– Mate Xs.

Warto również wspomnieć, że w oparciu o HMS działają również najnowsze tablety Huawei:

– MatePad,
– MatePad Pro,
– MatePad T10,
– MatePad T10s,
– MatePad T8.

Integracja aplikacji Getin Noble Banku z HMS nastąpiła zaledwie trzy miesiące od momentu dołączenia tych aplikacji do AppGallery, co pokazuje, że ten proces przebiegł bardzo sprawnie. Nie spoczywamy na laurach i już w najbliższym czasie zaoferujemy naszym użytkownikom kolejne integracje z HMS, również w sektorze bankowym.

– mówił cytowany w komunikacie Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.


źródło: https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/aplikacje-mobilne-getin-noble-banku-zintegrowane-z-huawei-mobile-services.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

e-Dowód do wymiany po zmianie wymogów unijnych
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 sierpnia 2019

e-Dowód do wymiany po zmianie wymogów unijnych

Kredyt 800 tysięcy zł – kto proponuje?
Kredyty
author
Patryk Byczek
16 marca 2023

Kredyt 800 tysięcy zł – kto proponuje?

Bank Pekao w Proszowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 lipca 2019

Bank Pekao w Proszowicach

Kredyt samochodowy Wołomin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
23 listopada 2017

Kredyt samochodowy Wołomin

Wiążąca Informacja Stawkowa – na czym polega?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
26 sierpnia 2019

Wiążąca Informacja Stawkowa – na czym polega?

Porównaj