“Gwiazda Jakości Obsługi 2019” dla ING Banku Śląskiego

“Gwiazda Jakości Obsługi 2019” dla ING Banku Śląskiego

author
19 marca 2019

ING Bank Śląski otrzymał wyróżnienie w XII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Na podstawie ocen oraz opinii klientów, bank uzyskał tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi 2019”, w kategorii „Banki”.

Źródło: media.ingbank.pl

Obsługa klientów na najwyższym poziomie

Praca z klientem i jego obsługa jest bardzo istotna dla wielu firm, niezależnie od profilu przedsiębiorstwa. Na szczególne wyróżnienie zasługują pracownicy ING Banku Śląskiego, który został doceniony przez swoich klientów i otrzymał tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi 2019”, w kategorii „Banki”.

Sprawdź: najlepsze pożyczki na dowód

Wyróżnienie przyznawane jest przez Polski Program Jakości Obsługi, który od 11 lat monitoruje poziom zadowolenia i satysfakcji społeczności zakupowej w Polsce.

Magdalena Macko-Gizińska, Dyrektor Centrum Eksperckiego Doświadczeń Klientów w ING Banku Śląskim tłumaczy, że to już kolejny raz, kiedy klienci docenili praktyki banku.

"

– Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna i cenna. Po pierwsze jest przyznawana przez samych klientów – a nie przez ekspertów – a po drugie jest nagrodą zespołową. Jakość obsługi budujemy bowiem wszyscy, kiedy na co dzień wspieramy klientów ale też kiedy tworzymy dla nich produkty i rozwiązania. Składamy klientom obietnicę liczą się ludzie, co jest bardzo wysoko postawioną poprzeczką, ale takie nagrody udowadniają, że potrafimy jej dotrzymać – mówi.

Polski Program Jakości Obsługi – więcej o programie

Polski Program Jakości Obsługi służy do wyróżniania liderów w różnych branżach na podstawie ocen i opinii klientów. Każdy konsument może w prosty sposób wystawić pozytywną lub negatywną opinię za pomocą multiplatformy, jaką jest Program Jakości Obsługi.

Zainteresowani mogą wyrażać swoje zdanie i zgłaszać opinie o konkretnej instytucji przez cały rok, dzięki specjalnej stronie: www.jakoscobslugi.pl. Dla klientów dostępna jest także aplikacja mobilna, która również umożliwia wystawianie opinii.

Na podstawie zebranych informacji, eksperci Programu obliczają wskaźniki satysfakcji klientów. Mają one później wpływ na wytypowanie elitarnego grona najprzyjaźniejszych firm, które wyróżniane są corocznie przez konsumentów szczególną nagrodą, czyli Gwiazdą Jakości Obsługi.

Gwiazda Jakości Obsługi to tytuł zarezerwowanych dla tych firm, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok.

ING BANK ŚLĄSKI

ING Bank Śląski to bank komercyjny z siedzibą w Katowicach. Instytucja świadczy usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, czyli jest bankiem uniwersalnym. ING Bank Śląski jest czwartym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów, a ósmym pod względem liczby placówek (357).

Z danych z ostatniego kwartału 2017 roku, z usług ING Banku Śląskiego korzysta już 4,5 mln klientów detalicznych oraz 55,5 tys. klientów korporacyjnych.


Źródło: InfoWire.pl, ING Bank Śląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak Polacy oceniają jakość powietrza – raport ING Banku
Bez kategorii
author
09 stycznia 2019

Jak Polacy oceniają jakość powietrza – raport ING Banku

Alior Bank w Żaganiu
Oddziały
author
18 czerwca 2019

Alior Bank w Żaganiu

Ile wynosi mandat za parkowanie na trawniku?
Bez kategorii
author
22 stycznia 2020

Ile wynosi mandat za parkowanie na trawniku?

Bank Pekao w Zabrzu
Oddziały
author
05 lipca 2019

Bank Pekao w Zabrzu

Kredyt konsolidacyjny Starogard Gdański
Kredyty miasta
author
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Starogard Gdański

Komornik wystawił na licytację zamek
Aktualności
author
13 sierpnia 2018

Komornik wystawił na licytację zamek