Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

author
Sandra Tessmer
12 czerwca 2019

Długie i gęste włosy to marzenie większości kobiet. Niestety, nie każda może je mieć naturalnie. Z pomocą w takich przypadkach przychodzi technologia, która pozwala na przedłużenie nawet najkrótszych włosów. Ile to kosztuje? Sprawdzamy.

Przedłużanie włosów – cennik salonów fryzjerskich

Na koszt przedłużenia włosów, składa się kilka czynników. Przede wszystkim jest to długość włosów jaką chcemy uzyskać, czy będą to włosy naturalne czy syntetyczne, oraz sam sposób przedłużania, jaką wykorzysta fryzjer. Generalnie, przedłużanie włosów kosztuje od 200 do 2500 zł w zależności od metody.

Ile kosztuje przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową?

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową wykonywane jest specjalnym urządzeniem. Proces przedłużania włosów, odbywa się poprzez wygenerowanie przez urządzenie energii ultradźwiękowej.

Opisując to najprościej, ultradźwięki spajają keratynę i lateks z którego wykonane są tulejki doczepianych włosów. Włosy przedłużone metodą ultradźwiękową potrafią utrzymać się nawet do 5-6 miesięcy! Zabieg jest jednak dość kosztowny.

Zabieg zwykle trwa 2-3 godziny, cena zawiera kompleksową usługę, wliczając samo przedłużanie, zagęszczanie, mycie włosów oraz ich strzyżenie i stylizację. Wszystkie te etapy są wliczone w koszt przedłużania.

Ile kosztuje przedłużanie włosów metodą kanapkową – taśmową?

Przedłużanie włosów metodą tape-on, to doczepianie silikonowych taśm z włosami. Taśma jest bardzo łatwa w aplikacji, ponieważ jest wytrzymała, wodoodporna, bezbarwna i samoprzylepna. Jej zakładanie nie jest trudne.

Metoda kanapkowa – cennik

Pasma So.Cap.: ok. 600 – 1200 zł
dł. 55cm – 12 podwójnych pasm: 1190 zł
dł. 55cm – 18 podwójnych pasm: 1550 zł

Pasma HairTalk: ok. 800 – 2200 zł
dł. 25cm – 12 podwójnych pasm: 870 zł
dł. 40cm – 12 podwójnych pasm: 1070 zł
dł. 40cm – 18 podwójnych pasm: 1380 zł
dł. 55cm – 12 podwójnych pasm: 1610 zł
dł. 55cm – 18 podwójnych pasm: 2190 zł

Ściągnie taśm z włosami to koszt około 60 zł.

Wymiana taśm, kosztuje 300-400 zł

[/sekcja-szara-logo]

Warto wybrać włosy prawdziwe a nie syntetyczne, ponieważ naturalnie włosy są o wiele bardziej wytrzymałe i podatne na stylizację, w przeciwieństwie do włosów syntetycznych.

Zabieg zwykle trwa około 1 godziny, więc jest dość szybki. Salony fryzjerskie zwykle wliczają w cenę sam zabieg oraz dodatkowe mycie, strzyżenie i stylizację nowej fryzury.

Ile kosztuje przedłużanie włosów metodą keratynową?

Keratynowe przedłużanie włosów to metoda, która polega na łączeniu włosów klientki z pasemkami włosów naturalnych. Samo łączenie włosów odbywa się w temperaturze 180 stopni, dochodzi wtedy do łączenia się łusek keratynowych obu końców włosów.  W tej metodzie nie wolno używać włosów syntetycznych.

Przedłużanie włosów ClipIn

Najbardziej znana metoda to ClipIn, która nie niszczy ich i jest najszybszą znaną metodą. Bardzo ważne jest tutaj dobranie właściwego odcienia włosów, aby przedłużanie było niezauważalne. Pasma włosów doczepia się za pomocą specjalnych klipsów.

Ile kosztuje przedłużanie włosów metodą ClipIn? jest to koszt od 500 do 700 zł. W zabieg zwykle wliczone są:

Fryzjer, który będzie nam zakładał doczepiane włosy z pewnością pokaże nam co zrobić, jeśli klips się odczepi. Jest to bardzo pomocne w nagłych przypadkach i pozwala na rzadsze wizyty w salonie.

Podsumowanie

Na rynku istnieje wiele możliwości przedłużania włosów. Za odpowiednią kwotę będziemy mogli uzyskać wymarzoną grubość i długość włosów, które będą wyglądały na zdrowsze i bardziej odżywione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marzena Kopiczyn
Marzena Kopiczyn
2021-03-15 16:09:54

Włoski trochę kosztują ale są warte swojej ceny - noszę kanapki Hairtalk już dwa lata i jestem mega zadowolona!

Podobne artykuły

Zysk PZU w IV kwartale 2018
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 marca 2019

Zysk PZU w IV kwartale 2018

Pożyczki bez BIK Piaseczno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Pożyczki bez BIK Piaseczno

Polacy chcą zaostrzenia przepisów prawa karnego
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 kwietnia 2019

Polacy chcą zaostrzenia przepisów prawa karnego

NOTUS Finanse – oddział w Częstochowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2018

NOTUS Finanse – oddział w Częstochowie

Porównaj