ING Bank Śląski przygotował nową ofertę dla firm

ING Bank Śląski przygotował nową ofertę dla firm

author
Aleksandra Gościnna
04 stycznia 2020

ING Bank Śląski w nowym roku przychodzi z nową ofertą przygotowaną dla właścicieli firm. Dostępna jest już w aplikacji mobilnej Moje ING. Sprawdź, na czym polega, a także co zrobić, by z niej skorzystać.

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków na terenie kraju. Z jego usług od wielu lat chętnie korzystają zarówno Klienci indywidualni, jaki i firmy. Od dłuższego sumiennie pracuje nad tym, by przygotowywać najlepsze oferty dla firm. Nic więc dziwnego, że aż 94% Klientów rekomenduje konto firmowe w tym Banku.

W związku z nadejściem nowego roku, ING Bank Śląski przygotował nową ofertę. Tym razem skierowana jest właśnie do osób, które chcą założyć firmę w banku.


Sprawdź także, jakie są opinie o ING Banku Śląskim.

„Rok księgowości za 0 zł”

Rozpoczęcie roku to czas, w którym stawiamy przed sobą nowe cele, snujemy wielkie plany. To również czas, w którym odnotowuje się największy przyrost zakładanych firm w kraju. W związku z tym, Bank ING stworzył ofertę ,,Rok księgowości za 0 zł”.

Kampania ,,Załóż firmę i księgowość w banku” wystartowała 2 stycznia i ma zachęcić przyszłych właścicieli firmy do skorzystania z oferty, w ramach której każdy, kto postanowi założyć konto i firmę w ING Banku Śląskim otrzyma rok darmowej księgowości.

Dobra wiadomość jest taka, że firmę w ING możemy założyć bez wychodzenia z domu, bowiem przygotowana została usługa internetowej rejestracji, która umożliwi, w bardzo szybki i wygodny sposób, jednoczesne założenie firmy i konta. Wystarczy tylko posiadać aplikację mobilną Moje ING.

Polacy coraz częściej zakładają firmy w bankach

Zakładanie firm w bankach zyskuje coraz większą popularność wśród Polaków. Z przeprowadzonych badań wynika, że o takiej możliwości wie już co piąta osoba.

Również coraz więcej przedsiębiorców korzysta z możliwości zdalnego zakładania firmy. Co ciekawe, aż 40% z nich wybrało w tym celu Bank ING.

Komentarza w tej sprawie udzielił Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego – Marcin Giżycki:

"

Przedsiębiorca musi na starcie podjąć dwie ważne decyzje – zdecydować w jakim banku otworzyć rachunek i w jaki sposób prowadzić księgowość. W ING wspieramy klientów w tych obszarach. W nowej kampanii przypominamy, że z nami można założyć wygodnie nie tylko swoją firmę wraz z kontem, ale też aktywować i prowadzić swoją księgowość w telefonie, w aplikacji Moje ING.


Źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/478522/zaloz-firme-i-ksiegowosc-w-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Najnowsze dane o kredytach frankowych – Portfel Frankowicza BIK
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
08 sierpnia 2019

Najnowsze dane o kredytach frankowych – Portfel Frankowicza BIK

Bank Pocztowy z zyskiem za 2017 rok
Wpisy
author
Patryk Byczek
05 kwietnia 2018

Bank Pocztowy z zyskiem za 2017 rok

Polska zatrudni Filipińczyków?
Wpisy
author
Halszka Gronek
01 sierpnia 2018

Polska zatrudni Filipińczyków?

PKO BP w Lądku-Zdroju
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 października 2019

PKO BP w Lądku-Zdroju

Biuro Terenowe ZUS w Środzie Śląskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Środzie Śląskiej

Porównaj