ING Bank Śląski wprowadził nowości do Moje ING

ING Bank Śląski wprowadził nowości do Moje ING

author
Patryk Byczek
10 września 2020

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym, że bardzo aktywnie wspiera swoich Klientów w zarządzaniu codziennymi finansami. Klienci, którzy zdecydowali się na dodanie kont lub kart z innych banków mogą od teraz, z poziomu bankowości mobilnej i internetowej Moje ING, analizować wydatki z tych produktów łącznie z wydatkami w ING.

Dodatkowo Bank informuje, że w aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego Klienci mogą sprawdzać stan konta z innego banku jeszcze przed zalogowaniem się do konta w ING. Warto dodać, że ING Bank Śląski był pierwszym bankiem w Polsce, który wprowadził do swojej oferty usługę podglądu zarówno kart, jak i kont z różnych banków w jednej aplikacji, Moje ING. Ponadto dla Użytkowników tej usługi instytucja przygotowała kilka nowości.

Natychmiastowe sprawdzenie konta

Użytkownicy Moje ING mogą teraz, bez logowania się do konta, sprawdzić stan konta z innego banku. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy – tak jak w przypadku kont z ING – kliknąć na ekranie startowym opcję „Dodaj skrót” i następnie wskazać konto z innego banku, a także wybrać sposób wyświetlania salda. Klient ma do wyboru opcję wyświetlania:

– kwotowego, 
– procentowego.

Od teraz Użytkownik za jednym spojrzeniem w ekran swojego telefonu może jednocześnie sprawdzić stan posiadanych kont w ING oraz innych bankach.

Nowe funkcjonalności w Moje ING

W ramach usługi Zarządzania finansami, która jest dostępna w Moje ING, Bank dodał dwie nowe funkcjonalności:

budżet – czyli globalny limit wydatków pozwalający na śledzenie miesięcznych wydatków; aplikacja podpowiada Użytkownikowi w jakim stopniu wykorzystał miesięczny budżet,

analiza wydatków – czyli zestawienie wszystkich wydatków z podziałem na kategorie, pozwalające ocenić na co w danym miesiącu Użytkownik wydał pieniądze; transakcje przypisane są do poszczególnych kategorii.

Dzięki open banking możliwość analizowania wszystkich wydatków z perspektywy „ja – Klient”, a nie jak dotychczas „ja – bank” stała się faktem. To kolejny milowy krok w rozwoju usługi „Dodaj konto z innego banku” oraz całego obszaru Zarządzania finansami w Moim ING dla wszystkich klientów, którzy posiadają konta lub karty w PLN w różnych bankach. Teraz usługa „Dodaj konto z innego banku” umożliwia klientowi natychmiastową ocenę jego sytuacji finansowej aż w czterech wymiarach: od informacji o stanie konta poprzez transakcje i wydatki, aż po globalny limit tych wydatków. Dzięki temu usługa aktywnie wspiera naszych klientów w zarządzaniu codziennymi finansami – niezależnie od tego z jakiego konta i w jakim banku płacą.

– mówiła cytowana w komunikacie Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/564872/analiza-wydatkow-oraz-stan-konta-przed-zalogowaniem-nowosci-w-usludze-dodaj-konto-z-innego-banku-w-moim-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Co obniża szanse na otrzymanie kredytu?
Zdolność kredytowa
autor wpisu
Marta Janusz
20 września 2021

Co obniża szanse na otrzymanie kredytu?

Konkurs Hapi Pożyczki – do wygrania 15 000 zł
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
05 kwietnia 2017

Konkurs Hapi Pożyczki – do wygrania 15 000 zł

Druga edycja akceleratora Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 marca 2019

Druga edycja akceleratora Alior Banku

Bank Spółdzielczy w Łaszczowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 września 2019

Bank Spółdzielczy w Łaszczowie sesje przychodzące i wychodzące

Rekompensaty za prąd tylko przez 2 lata?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
29 listopada 2018

Rekompensaty za prąd tylko przez 2 lata?

Porównaj