Pożyczki gotówkowe w ofercie specjalnej od ING

Pożyczki gotówkowe w ofercie specjalnej od ING

author
Patryk Byczek
24 lutego 2020

ING Bank Śląski tradycyjnie już przygotował dla swoich Klientów indywidualnych specjalne oferty pożyczek gotówkowych, których podstawą są o wiele lepsze warunki cenowe. Z oferty specjalnej Klienci mogą skorzystać od 24 lutego do 31 marca 2020 roku.

ING Bank Śląski w ofercie czasowej promuje i proponuje swoim Klientom pożyczki gotówkowe niezawierające prowizji. Oprocentowanie produktów wynosi 8,49%, natomiast w wariancie z ubezpieczeniem tylko 7,49%. Oferta jest skierowana wyłącznie do nowych i obecnych Klientów indywidualnych, którzy złożą wniosek o pożyczkę w kwocie od 15 000 do 100 000 złotych. O pożyczki można wnioskować w oddziałach banku, w bankowości internetowej oraz z poziomu aplikacji Moje ING mobile.

Chcemy, aby nasze rozwiązania ułatwiały codzienne zarządzanie domowymi finansami. Proponujemy klientom pożyczki w kwocie powyżej 15 tys. zł, aby mogli zrealizować te większe plany. Prosty i szybki proces pożyczkowy, to również ogromna oszczędność czasu i wygoda bez potrzeby dostarczania do banku różnych dokumentów i zaświadczeń o dochodach.

– mówił cytowany w oficjalnym komunikacie ING Andrzej Sowa, dyrektor Centrum Agile Kredyty i Ubezpieczenia w ING Banku Śląskim.

Trzy kroki do pożyczki

Aby wziąć pożyczkę należy przejść przez trzy bardzo proste kroki, lecz co najważniejsze – nie trzeba wychodzić z domu. Klienci powinni:

  1. Złożyć wniosek online o pożyczkę lub zostawić swój numer telefonu w komentarzu. Pracownik ING oddzwoni do osoby zainteresowanej.
  2. Przedstawić szczegóły interesującej pożyczki. Wówczas razem z konsultantem ING zostanie sprawdzona zdolność kredytowa Klienta.
  3. W razie przyznania pożyczki cieszyć się pozytywną decyzją i pieniędzmi, które bank przeleje na konto bankowe Klienta lub przekaże w dowolnym oddziale fizycznym na terenie całej Polski.

Należy jednak wiedzieć, że osoby zainteresowane, które nie są Klientami ING, powinny wcześniej (przed wnioskowaniem o pożyczkę) przygotować zaświadczenie o wysokości dochodu.

Kalkulator pożyczki znajduje się na stronie oferty limitowanej ING Banku Śląskiego: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa-promocja.

Dodatkowo ING Bank Śląski umożliwia swoim Klientom wzięcie pożyczki w oparciu o historię konta z innego banku. Wystarczy dodać to konto w systemie Moje ING. Wówczas Klient nie musi dostarczać do banku jakichkolwiek dokumentów, które potwierdzają dochód. Te informacje są weryfikowane w oparciu o rachunek z innego banku.

ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/486758/pozyczki-gotowkowe-bez-prowizji-w-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Na nowe środki – edycja XV” w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 grudnia 2018

Promocja: „Na nowe środki – edycja XV” w Getin Banku

Nowe święto 14 kwietnia
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
23 lutego 2019

Nowe święto 14 kwietnia

Pożyczki Słupsk
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
27 stycznia 2022

Pożyczki Słupsk

Ile zarabia recepcjonista?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 grudnia 2019

Ile zarabia recepcjonista?

2 miliony Polaków z długami
Blog
autor wpisu
Wozniak
15 grudnia 2015

2 miliony Polaków z długami

Porównaj