Karta dla fanów AliExpress w Citi Handlowy

Karta dla fanów AliExpress w Citi Handlowy

author
Patryk Byczek
10 maja 2021

Citi Handlowy poformował w komunikacie prasowym o nawiązaniu współpracy z globalną internetową platformą detaliczną AliExpress, która jest częścią Alibaba Group. Dzięki współpracy bank wyda co-brandową kartę kredytową Visa, dzięki której jej posiadacze będą mogli otrzymywać vouchery oraz kupony na zakupy w AliExpress, a także rabaty zniżkowe u partnerów Citibanku. Sprawdzamy szczegóły.

Najważniejsze jest w tym jednak to, że dzięki współpracy obu firm Klienci banku mogą liczyć na łatwiejsze, ale przede wszystkim tańsze zakupy.

Jak zdobyć kartę

Aby stać się posiadaczem nowej karty należy na stronie banku złożyć wniosek o kartę. Do formularza można się dostać klikając w baner widoczny na stronie lub w aplikacji AliExpress. Innowacyjne rozwiazanie biometryczne, którym posługuje się Citi Handlowy od blisko dwóch lat, pozwala na skorzystanie z usług dzięki metodzie na selfie, dzięki czemu przyszli Klienci zdjęciem zweryfikują swoją tożsamość. Wszystko skupia się na tym, żeby cały proces wnioskowania odbywał się online, czyli bez konieczności wychodzenia z domu.

W czasach pandemii i związanych z nią ograniczeń, zakupy internetowe stały się jeszcze ważniejsze. Dziś nie wychodząc z domu możemy kupić praktycznie wszystko, a AliExpress to niewątpliwie jedna z ulubionych platform zakupowych Polaków. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować wspólnie pierwszą na rynku co-brandową kartę e-commerce, która nie tylko umożliwi proste i bezpieczne zakupy, ale przede wszystkim dostarczy dodatkowych korzyści naszym wspólnym klientom.

– mówiła cytowana w komunikacie Katarzyna Przybyła, odpowiadająca za Pion Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych w banku Citi Handlowy.

AliExpress odnotowuje wzrost

W ostatnich miesiącach AliExpress odnotował w Polsce, w najszybciej rozwijającym się rynku w Europie, trzycyfrowy wzrost. Bardzo wysoka sprzedaż pochodzi z segmentów:

– dom,
– elektronika użytkowa,
– fitness,
– zdrowie,

a duża ilość artykułów wysyła jest w ciągu trzech dni z magazynów AliExpress zlokalizowanych w Polsce. W ubiegłym miesiącu AliExpress uruchomił gwarantowaną 15-dniową usługę dostawy przesyłek bezpośrednio z Chin.

Citi Handlowy jest wieloletnim partnerem AliExpress i jesteśmy dumni ze współpracy nad wprowadzeniem tej pierwszej w swoim rodzaju karty e-commerce na polskim rynku. Uważamy, że korzyści płynące z karty, w połączeniu z opłacalną ofertą, z której słynie AliExpress, nagrodzą posiadaczy kart najlepszą możliwą ofertą w polskim e-commerce.

– mówił cytowany w komunikacie Gary Topp, dyrektor generalny AliExpress na Europę Środkową i Wschodnią

Specjalna oferta

Firmy przygotowały dla swoich Klientów świetną ofertę. Nowi Klienci nagradzani są już na starcie. Za samą aktywację karty oraz dokonanie nią przynajmniej jednej transakcji, Klienci zgarną voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w AliExpress. Ponadto, po zalogowaniu się na stronę lub do aplikacji AliExpress i wpisaniu numeru Karty Citibank-AliExpress można zgarnąć tak zwany kupon powitalny o wartości 20 złotych.

Kolejną atrakcją jest to, że za wykonywanie kartą zakupów na minimum 300 złotych miesięcznie Klienci otrzymają punkty, które można wymienić w serwisie Citibank Online na voucher o wartości 15 zł do wydania w AliExpress. Z tej “promocji” można korzystać aż przez 3 lata. Warto jednak wiedzieć, że nagrody można kumulować, nie trzeba ich wydawać każdego miesiąca.

Firmy zadbały również o to, żeby każdy miesiąc był wyjątkowy. Dlatego właśnie każdego 8. dnia miesiąca, podczas wykonywania zakupów w AliExpress na kwotę przynajmniej 100 złotych, Klienci zgarną kupon na zakupy o wartości 20 złotych.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.


źródło: https://www.citibank.pl/poland/homepage/polish/press1/informacje-prasowe-2021_04_26.htm?cat=10195

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Trzciance
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
11 lipca 2019

Alior Bank w Trzciance

UOKiK ukarał firmę Ferratum Finanse
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
02 marca 2019

UOKiK ukarał firmę Ferratum Finanse

Jak złożyć reklamację na rower Mevo?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 kwietnia 2019

Jak złożyć reklamację na rower Mevo?

Były komornik ukradł 3 miliony złotych
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
11 czerwca 2019

Były komornik ukradł 3 miliony złotych

Raiffesen uruchamia własne TFI
Wpisy
author
Aneta Jankowska
10 czerwca 2017

Raiffesen uruchamia własne TFI

Porównaj