Rodziny wielodzietne mogą korzystać z szeregu zniżek oferowanych im przez Kartę Dużej Rodziny. Po jej okazaniu można np.: kupić taniej biżuterię albo za symboliczną kwotę wejść do muzeum. Sprawdź listę ulg przysługujących posiadaczom Karty Dużej Rodziny.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 14.08.2019
Udostępnij:

Karta Dużej Rodziny jest systemem zniżek i dodatkowych uprawnień oferowanych nie tylko przez instytucje publiczne, ale i firmy prywatne. Z KDR można skorzystać u podmiotów z branży spożywczej, bankowej, paliwowej, a także rekreacyjnej.

Kto może skorzystać z Karty Dużej Rodziny?

Z korzystnych ofert cenowych mogą skorzystać wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny. Jest ona bezpłatnie wydawana tym rodzicom (oraz małżonkom rodziców), którzy mieli lub mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.

Karta Dużej Rodziny – lista zniżek 2019

1. Zniżka 10% w sklepach Carrefour

W sklepach Carrefour można skorzystać z Karty Dużej Rodziny przy każdych codziennych zakupach. Sklep zwraca w postaci e-kuponu na kolejne zakupy aż 10% wartości paragonu (maksymalny zwrot wynosi 30%). Carrefour przygotował specjalne progi zakupowe wskazujące, ile można zaoszczędzić.

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, wystarczy zeskanować kod QR przynależny do danej Karty Dużej Rodziny i e-Kupon zostanie wygenerowany automatycznie.


2. 15% taniej na leczenie w placówkach LUX MED

Placówki LUX MED i Medycyny Rodzinnej, lokalizowane aż w 70 miejscach w całym kraju, oferują dużym rodzinom zniżkę w wysokości 15% na wszystkie usługi medyczne. Ponadto ze zniżki można także skorzystać w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej w Warszawie.


3. Darmowy wstęp do parków narodowych

Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą także zupełnie za darmo korzystać ze wstępu do parków narodowych, których jest w Polsce ponad 20. W niektórych parkach, w których dozwolony jest połów ryb (np.: w Parku Narodowym Bory Tucholskie), osoby posiadające kartę dużej rodziny mogą także liczyć na spore zniżki na zezwolenia.


4. Zniżki na przejazdy kolejowe POLREGIO

Przy korzystaniu z przejazdów Przewozów Regionalnych rodzice i małżonkowie rodziców posiadających Kartę Dużej Rodziny mogą liczyć na uzyskanie zniżek na bilety w wysokości takiej samej lub wyższej, jak ich dzieci.

W przypadku zakupu biletów jednorazowych obowiązuje zniżka w wysokości 37% (czyli taka, jak dla uczniów posiadających legitymację szkolną), a przy zakupie biletu miesięcznego aż 49%.

Tańszy jest także zakup REGIOkarty. Z Kartą Dużej Rodziny REGIOkarta półroczna kosztuje 105 zł, a roczna 175 zł.

Co więcej – osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą także liczyć na wiele zniżek lokalnych na bilety czasowe. Oferty promocyjne obowiązują na przejazdy czasowe na obszarze województwa pomorskiego, miasta Szczecina, Poznańskiego Węzła Kolejowego, aglomeracji łódzkiej i aglomeracji krakowskiej.


5. Zniżki w opłatach paszportowych

Przy wyrobieniu paszportu z Kartą Dużej Rodziny dzieci mogą skorzystać ze zniżki w wysokości 75%, a ich rodzice oraz małżonkowie rodziców zapłacą tylko połowę standardowej stawki.


6. Rabat na prąd w sieci Enea

Z Kartą Dużej Rodziny taniej możemy zapłacić także za prąd. Zniżki oferuje na przykład sieć Enea – z oferty promocyjnej można skorzystać jednak tylko w Biurze Obsługi Klienta Enei i trzeba mieć ze sobą Kartę Dużej Rodziny.

Zniżka dla rodzin wielodzietnych obowiązuje także przy zakupie markowych produktów z oferty Enei. W ten sposób można uzyskać zniżkę w wysokości nawet 30%.

Więcej szczegółów dotyczących planu promocyjnego można znaleźć na stronie: https://www.enea.pl/rodzina.


7. Tańsze loty LOT-em

Polskie Linie Lotnicze LOT, ze względu na to, że są oficjalnym partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, oferują bardzo duże zniżki:

– 10% od ceny podróży we wszystkich klasach (LOT Business Class, LOT Premium Economy oraz LOT Economy Class),

– 50% od ceny usługi dodatkowej (Mój Dodatkowy Bagaż, Moje Ulubione Miejsce oraz Mój Dodatkowy Sprzęt).

Otrzymujesz świadczenie rodzinne?

 

Sprawdź pożyczki na 500 Plus – do 25 000 zł przez Internet.


8. Zniżka do kin Cinema 3D

Ulgę można otrzymać także w kinie Cinema 3D. Karta Dużej Rodziny jest honorowana po okazaniu w kasie zarówno karty, jak i dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby korzystającej ze zniżki. Z rabatu wynoszącego 2 zł od standardowej ceny biletu można skorzystać raz dziennie i tylko w odniesieniu do jednego biletu.


9. Rabat na prąd w sieci Energa

Ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowała także Energa. Z preferencyjnych stawek za prąd mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Energi. Skorzystanie z oferty z Kartą Dużej Rodziny gwarantuje niezmienność cen prądu przez okres 12 miesięcy.

Więcej informacji na temat oferty promocyjnej można znaleźć na stronie: https://www.energa.pl/prad_dla_duzej_rodziny.


10. 20% taniej w kinach sieci Helios

Preferencyjne ceny czekają także na posiadaczy Karty Dużej Rodziny w kinach sieci Helios. Karta uprawnia do zakupu:

– biletu do kina ze zniżką w wysokości 20%,

– napojów z dystrybutora, popcornu oraz nachosów z rabatem w wysokości 20%

– kawy z oferty Helios Café ze zniżką w wysokości 20%.

Więcej informacji na temat oferty opublikowano na stronie: https://www.helios.pl/28,Pila/Aktualnosci/Szczegoly/id/6125/Karta-Duzej-Rodziny-w-kinach-Helios%21.


11. Bezpłatna karta Rodzina do kina w Multikinie

W Multikinie duże rodziny mogą liczyć nie na zniżkę na poszczególne bilety, ale na wydanie karty Rodzina do kina. Normalnie kosztuje ona 5 zł, a po okazaniu Karty Dużej Rodziny jej wydanie jest bezpłatne. Z kartą Rodzina do kina rodzic uzyskuje możliwość wejścia na dowolny film przeznaczony dla najmłodszej publiczności w cenie biletu na dziecka.


12. 3000 zł na zakup kotła gazowego

Specjalną ofertę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotował także PGNiG (Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo).

Jeśli zdecydujesz się na wymianę swojego starego „kopciucha” na gazowy kocioł kondensacyjny w ramach naszej Akcji, nie tylko przyczynisz się do poprawy stanu powietrza, ale dodatkowo zyskasz nawet do 3000 zł.

Oferta jest stała, ale środki uruchamiane są czasowo w ramach danej puli. Z reguły w jedną pulę wchodzi 1000 dofinansowań w wysokości 3000 zł każde.

Więcej informacji dotyczących aktualnego dofinansowania można znaleźć na stronie: http://pgnig.pl/dofinansowanie.


13. Rabat na paliwo na stacjach Orlen

Karta Dużej Rodziny gwarantuje także stałe zniżki na paliwo. Rabat dla rodzin wielodzietnych tankujących na stacjach Orlen wynosi:

– 8 gr dla paliw standardowych,

– 10 gr dla paliw VERVA.

Ponadto posiadacze karty otrzymują także stałą zniżkę w wysokości 20% na produkty z oferty Stop Cafe oraz usługi myjni na stacjach Orlen.

"

Nasze analizy transakcyjne pokazują rosnącą siłę nabywczą polskich rodzin wielodzietnych. Rozwijanie dobrych relacji z tą grupą klientów obu stronom przynosi korzyści ekonomiczne. Dodatkowo, angażując się w program Karty Dużej Rodziny, wcielamy w życie nasze deklaracje o zaangażowaniu w sprawy ważne społecznie

– wskazuje Wojciech Jasiński, Prezes Zarządu PKN ORLEN.


14. Rabat na paliwo na stacjach Circle K

Rabaty paliwowe dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferuje także stacja Circle K:

– 8 gr/l na paliwa bazowe: benzyna miles® 95, olej napędowy miles® diesel, gaz LPG SupraGas,

– 15 gr/l na paliwa premium: benzyna milesPLUS® 95, benzyna milesPLUS® 98, olej napędowy milesPLUS® diesel, milesPLUS diesel arktyczny.

Klienci stacji mogą także skorzystać z rabatu w wysokości 25% na usługi myjni w programach: Optimum, Premium, Premium ShineTecs® +RainTecs®.

Przewidziano również rabat w wysokości 20% na wybraną ofertę gastronomiczną stacji: produkty z kawiarki, ciastka przygotowywane bezpośrednio na stacji oraz produkty spożywcze typu hot food.

Więcej szczegółów dotyczących akcji można znaleźć na stronie: https://m.circlek.pl/cs/Satellite/PL1/pl_PL/pg1334116499963/osoby-prywatne/promocje/KartaDużejRodziny.html?c=Page&childpagename=PL1%2FLayout&cid=1334116499963&d=Touch&lang=pl_PL&packedargs=lang&pagename=PL1Wrapper&sitepfx=PL1&sitepfx=PL1.


15. Rabaty na paliwa w LOTOS

Ofertę dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny przygotował także LOTOS. Po okazaniu karty można zaoszczędzić:
– 8 gr na litrze paliwa LOTOS: olej napędowy, LPG, Pb95 (benzyna bezołowiowa),
– 10 gr na litrze paliwa premium: LOTOS Dynamic Pb98 i LOTOS Dynamic Diesel.

Zniżkę w wysokości 20% przewidziano także na wszystkie produkty gastronomiczne, które można nabyć w Cafe Punkcie. Taką samą zniżkę (20%) stacja oferuje także w przypadku korzystania z myjni samochodowej.

Sprawdź listę stacji LOTOS, na których jest honorowana Karta Dużej Rodziny: http://www.lotos.pl/25/dla_kierowcy/stacje_lotos?q=&r=0&f=0_0_6_2%2C1#go-to-content.


16. Lepsze warunki konta, kredytu i lokaty w Credit Agricole

Karta Dużej Rodziny uprawnia klientów banku Credit Agricole do skorzystania z preferencyjnych warunków przy prowadzeniu konta, wykupowaniu lokaty terminowej, kredytu gotówkowego lub karty kredytowej, a także braniu kredytu mieszkaniowego.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/karta-duzej-rodziny.


17. Rabat na zakupy w Świecie Książki 

Rabat z Kartą Dużej Rodziny można również otrzymać przy zakupach w księgarniach Świat Książki oraz w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Rabat obowiązuje przy zakupie:

  • książek,
  • audiobooków,
  • e-booków,
  • artykułów szkolnych,
  • artykułów papierniczych.


18. Rabat 10% na kursy językowe w Empik School 

W większości miast, w których można skorzystać z usług szkół językowych Empik School, na Kartę Dużej Rodziny oferowana jest zniżka w wysokości 10% od ceny bazowej dowolnego kursu językowego (dotyczy kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych).


19. Tańsze ubezpieczenia w PZU

Rodziny mogą również skorzystać ze zniżek na produkty ubezpieczeniowe oraz usługi medyczne oferowane przez PZU. Z Kartą Dużej Rodziny można otrzymać na przykład:

– 10% zniżki na nowe ubezpieczenie mieszkaniowe PZU Dom,

– 10% zniżki na ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer,

– 20% zniżki na konsultacje lekarskie w PZU Zdrowie,

– 10% zniżki na badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, obrazowej i czynnościowej realizowane w placówkach własnych PZU Zdrowie oraz w placówkach spółek zależnych PZU Zdrowie

"

Rodzice z kilkorgiem dzieci to najlepsi na świecie menedżerowie, którzy potrafią znakomicie gospodarować zarówno czasem jak i budżetem. Z całą pewnością zasługują na nasz ogromny szacunek, ale również na pomoc gdzie tylko jest to możliwe. Cieszę się, że możemy połączyć siły z należącym do PZU Bankiem Pekao i wspólnie wspierać polskie rodziny wielodzietne. Traktujemy to jako obowiązek, ale przede wszystkim – ogromny zaszczyt

– zaznacza Paweł Surówka, prezes PZU.


20. Tańsze produkty finansowe w Pekao SA

Specjalną ofertę finansową oferuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny także Bank Pekao SA. Można liczyć na przykład na zwrot 5% miesięcznie od wysokości rachunków domowych opłacanych z kont Banku Pekao SA.

Z KDR tańsze są także kredyty hipoteczne oraz Pożyczka Przekorzystna. Rodziny wielodzietne mogą również skorzystać z Elastycznej karty kredytowej oprocentowanej w skali 0%.

"

Od ponad roku kiedy do Banku Pekao S.A. wrócił polski kapitał, większą uwagę poświęcamy sprawom ważnym dla kraju i zwykłych ludzi, a tym bez wątpienia jest wspieranie rodzin wielodzietnych. Program Karta Dużej Rodziny powinien obejmować jak najszerszy zakres usług i jesteśmy bardzo dumni, że przystępując do niego możemy przyczynić się wymiernie i bezpośrednio do poprawy jakości życia polskich rodzin

– wskazuje Michał Krupiński, prezes Banku Pekao S.A.


21. 30% zniżki w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych 

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych również przygotowało ofertę promocyjną dla rodzin wielodzietnych. Po okazaniu Karty Dużej Rodziny można skorzystać ze zniżki w wysokości 30% na  zakup ubezpieczenia mieszkania, domu, gospodarstwa rolnego, a także następstw nieszczęśliwych wypadków.

15% zniżki można uzyskać w TUW przy wykupie ubezpieczenia komunikacyjnego wszystkich pojazdów należących do rodziny.


22. Zniżki na przejazdy rodzinne PKP Intercity

Zniżka z Kartą Dużej Rodziny obowiązuje także przy przejazdach pociągami PKP Intercity. Wystarczy wykupić wspólną podróż co najmniej dwóch osób posiadających Kartę Dużej Rodziny, by skorzystać ze zniżki w wysokości 30% na oba bilety.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/krajowe/oferta-duzej-rodziny/.


23. Zniżki na OC, AC i NNW w Link 4

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą również skorzystać ze zniżki na ubezpieczenie OC, AC oraz NNW w firmie Link4.

Firma oferuje:

– 5% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne OC,

– 5% zniżki na pakiet OC+AC,

– 30% zniżki na ubezpieczenie mieszkaniowe OC,

– 50% zniżki na NNW,

– 10% zniżki na ubezpieczenia mieszkania i domu,

– 15% zniżki na ubezpieczenia turystyczne.

"

To kolejny element naszej polityki prorodzinnej. Także w samej organizacji mamy wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi. W zeszłym roku za tę aktywność zostaliśmy nagrodzeni przez parę prezydencką nagrodą Dobry Klimat dla Rodziny

– mówiła o przystąpieniu LINK4 do Programu Karta Dużej Rodziny Marlena Piekut, dyrektor Pionu Sprzedaży Direct.


24. Centrum Nauki Experyment w Gdyni ze zniżką

Lepsze ceny biletów mogą także otrzymać posiadacze Karty Dużej Rodziny podczas odwiedzenia z dzieckim Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Promocyjne ceny wskazane na stronie kompleksu to 17 zł za bilet normalny i 9 zł za bilet ulgowy. Więcej informacji na stronie: https://experyment.gdynia.pl/pl/znizki-1/karta-duzej-rodziny.


25. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie ze zniżką

Wszyscy posiadacze ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mogą kupować (w kasach i on-line) bilety na wystawy i do planetarium po niższych cenach:

Cennik podany na stronie internetowej Centrum Nauki Kopernik przedstawia się następująco:

Centrum Nauki Experyment

Bilet ulgowy*/normalny** – 15 zł

Planetarium

Bilet ulgowy*/normalny** 2D – 13 zł

Bilet ulgowy*/normalny** 3D – 18 zł

* Bilet dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia i dla młodzieży uczącej się do ukończenia 25. roku życia oraz bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

** Bilet dla rodzica oraz małżonka rodzica z rodzin wielodzietnych.

Więcej informacji na stronie: http://www.kopernik.org.pl/odwiedz-nas/karta-duzej-rodziny/.


26. 20 zł taniej w Kolejach Wielkopolskich

Z kartą dużej rodziny można również nabyć w cenie promocyjnej bilety Kolei Wielkopolskich.

Rodzice oraz małżonkowie rodziców posiadający Kartę Dużej Rodziny mogą skorzystać z ulgi:

– 37% na bilety jednorazowe przy przejazdach klasą drugą,

– 49% na bilety miesięczne imienne przy przejazdach klasą drugą.


27. Lepsze warunki ofert w Banku Pekao SA

W Banku Pekao SA z Kartą Dużej Rodziny można liczyć na promocyjne warunki różnych ofert, np.: zwroty za opłaty rachunków domowych nawet do 600 zł, darmowe Konto Przekorzystne, darmowe konto dla dzieci i młodzieży, a także preferencyjne warunki kredytów i pożyczek.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty finansowej Banku Pekao SA można znaleźć na stronie: https://www.pekao.com.pl/kdr.


28. Zniżka 10% na zakupy w Martes Sport

Rodziny wielodzietne mogą także korzystać z obniżki 10% na sprzęt sportowy oraz odzież do ćwiczeń. Wszystkie produktu w sklepach Martes Sport, zarówno przy zakupach w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym, można nabyć ze zniżką w takiej wysokości po okazaniu ważnej Karty Dużej Rodziny lub wpisaniu jej kodu przy zamówieniu online.


29. Tańszy sprzęt w sklepach Partner AGD RTV

Ofertę promocyjną przygotował także dystrybutor sprzętów AGD i RTV – sklep Partner AGD RTV. Okaziciel Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny może dokonywać w tym sklepie zakupów ze zniżką w wysokości 5%.


30. Niższy abonament w sieci Play 

Oferta promocyjna dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny jest także oferowana przez sieć telefonii komórkowej Play. Przy skompletowaniu 5 numerów w jednej sieci otrzymamy 5 kart SIM w cenie 4. Oferta dotyczy różnych pakietów (za 20, 30 lub 35 zł za osobę).

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie sieci Play w zakładce Karta Dużej Rodziny: https://www.play.pl/promocja/karta-duzej-rodziny/.


31. 10% taniej w sklepach Coccodrillo

Przez rok można również skorzystać ze zniżki w wysokości 10% na produkty ze stacjonarnych sklepów sieci Coccodrillo. Póki co sklep przystąpił do KDR na okres od 27 marca 2019 roku do 27 marca 2020 roku. Co jednak istotne, „promocja nie łączy się z Programem Lojalnościowym, przecenami, rabatami, obniżkami, szczególnymi ofertami cenowymi lub produktowymi, które obowiązują w Sklepach Stacjonarnych”.

W przyszłości Coccodrillo nie wyklucza rozszerzenia możliwości korzystania z oferty także w e-sklepie, póki co nie ma jednak takiej możliwości. „Dziękujemy za cenne spostrzeżenie, przekażemy tą informację do odpowiedniego działu, być może w przyszłości uda nam się wdrożyć również KDR również w e-sklepie. 🙂 Pozdrawiamy” – odpowiedział przedstawiciel firmy Coccodrillo na Facebooku w odpowiedzi na postulat jednej z użytkowniczek portalu.


32. Zniżka na Pakiet Medyczny lub darmowe ubezpieczenia dla dziecka w Aviva

Dwa typy zniżek dla rodzin posiadających Kartę Dużej Rodziny przygotowała również firma ubezpieczeniowa Aviva. Pierwszym typem oferowanej zniżki jest darmowe ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka w rodzinie w wieku do 2 lat. Aby skorzystać z oferty darmowego ubezpieczenia, wystarczy, że jeden z rodziców dziecka wykupi ubezpieczenie na życie Nowa Perspektywa.

Drugą opcją dla dużych rodzin w Avivie jest 20% zniżki na Pakiet Medyczny „Bądź zdrów” dla całych rodzin. Pakiet ten, jak wskazuje Aviva, zapewnia stały i bezpłatny „dostęp do lekarzy i badań diagnostycznych dla całej rodziny w sieci prywatnych placówek medycznych”. W ramach pakietu można także trzy razy do roku korzystać z darmowego wezwania lekarza do domu.


Gdzie skorzystać z Karty Dużej Rodziny?

Najnowsze informacje rządowe wskazują, że z Karty Dużej Rodziny można skorzystać już w ponad 23 500 lokalizacji. Obecnie jest dokładnie:

  1. 2159 partnerów związanych z edukacją,
  2. 2143 partnerów związanych z żywnością,
  3. 2076 partnerów związanych ze sportem, rekreacją i turystyką,
  4. 1392 partnerów oferujących odzież i obuwie,
  5. 599 partnerów kulturalnych.

Przyrost partnerów KDR jest bardzo duży. „Jeszcze w 2014 r. Kartę Dużej Rodziny wspierało zaledwie pół tysiąca partnerów w 5 tys. lokalizacji” – informowała minister Borys-Szopa. „Stawiamy nacisk na podpisywanie umów nie tylko z podmiotami z wybranych przez resort branż, ale przede wszystkim prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie gminy do 10 tys. mieszkańców, w których obecnie nie zawarto żadnej umowy albo tych umów jest kilka” – dodała.


Źródło:

https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr

https://www.lot.com/pl/pl/kdr

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.7 / 5, łącznie 20 ocen
Komentarze (35)

Jest szał czy go nie ma… co za zaznaczenie. Zawsze można jakiś grosz zaoszczędzić. Tu 2 zł, tam 2 itd i np lody z dziećmi mamy za darmo. Wiadomo że nikt się na tym nie dorobi ale zawsze coś. Ja np najczesciej korzystam w Lidlu, w pociągu czy na stacjach paliw. Na bilet w pociagu mam 37% znizki. Malo?

do m3, nafakturę wnajakichstacjach jest zniżka bo na lotosie nie chcieli uznać

W locie są zniżki dopiero przy przynajmniej 2 osobach…

Ja korzystam głównie na wejściach do Parków Narodowych, teatrów, kin, no i w Lidlu. Przy np tygodniowym pobycie w górach, nie opłacając biletów wstępu do Parku Narodowego, przy codziennych wędrówkach po górach w portfelu zostaje naprawdę parę dyszek. Będąc na wakacjach warto mieć kartę przy sobie, polecam:)

Energa nie posiada żadnej zniżki związanej z KDR. Informacje są nieaktualne.

do m
na fakturę też jest zniżka bo sam korzystam

Dokladnie matematyka sie klania i to takim WIELKIM uklonem😀Wpierw niech pani Teresa Michalska dobrze policzy a pozniej pisze komentarze

Do Teresa Michalska, 18 września 2019 o 11:52

8 groszy to 0,08zł,
więc 25l x 0,08zł = 2zł
Matematyka się kłania.

Teresa Michalska, 18 września 2019 o 11:52

Propaganda.kłamstwo i juz🤣kupowałam 25 l paliwa standardowego gdzie miałam mieć 8 groszy tańsza 25 l×0,8 g=20 zł j otrzymałam 2 zł rabatu🤣

Mam KDR ale z jałmużny jeszcze nie udało mi się skorzystać.

Z ciekawości w sierpniu kupowałam plecaki dzieciom i była promocja w martensie ze drugi za pół ceny i pani tylko ten rabat mi policzyła bo powiedziała ze rabaty się nie sumują i mam wybrać czy karta dużej rodziny czy ich promocja. a czyta karta po mimo ich promocji nie powinna obowiązywać? Wie ktoś coś na ten temat?

Najsensowniejsze zniżki daje Świat Książki. Brawo!

Paliwo na stacjach jest tańsze o parę groszy na litrze, jeśli… nie bierze się faktury. A mikroprzedsiębiorca korzysta z auta i prywatnie, i służbowo. W koszty firmy wrzuca się tylko 75% kosztów eksploatacji auta…

Do Sylvia, 24 sierpnia 2019 o 12:50. – pani w kinie była niedoinformowana. Zniżka w kinie wam przysługuje w wysokości 20 %. Jest tylko jeden rodzaj kart. Ja z żoną korzystam w kinie mimo że dzieci mam dorosłe i nikt nie stwarza mi problemu.

Obywatel Polski, 7 września 2019 o 13:45

W Bonito nie ma już zniżki!

Witam, czy Karta Dużej Rodziny obejmuje również usługi PKS w przypadku biletu miesięcznego?

Nie ze wszystkich znizek mogą korzystać rodzice którzy wychowali juz przynajmniej troje dzieci…. nas spotkalo nie miłe zaskoczenie w kinie przy kasie- okazało się ze mi i mężowi zniżka się nie należy bo jak tlumaczyla pani inna karta dla rodzin które wychowują dzieci a inna dla tych co już wychowywanie mają za sobą. .. no cóż

Jak dla mnie super sprawa. Ze zniżek korzystają rodzice którzy aktywnie spędzają czas z dziećmi. Wyjazd na weekend: paliwo i hot dogi na Orlenie- 20 zł, wejście do Kopernika – 50 zł, zwiedzanie Narodowego kolejne. Sumując za weekend można zaoszczędzić parę złotych. P.S. Oczywiście maruderzy woleliby zniżkę na fajki i browar.

Kiedyś była zniżka w Leroy Merlin ale już wycofali to jeszcze czasem tam można było coś zaoszczędzić, a tak to nic nadzwyczajnego.

Trzeba było mieć i wychować troje i więcej dzieci. Chociaż teraz ten trud został doceniony.

Przyłączam się do większości, szału nie ma 😋

Zaraz dojdzie do tego, że rodziny z 2 dzieci będą starać się o następne bo będą chcieli dostać kartę KDR. Dla jasności. Osoby które się żalą, że mają 1 dziecko i chociaż by chcieli więcej to nie mogą mieć to odsyłam na stronę gov aby sobie poczytać, że dotyczy również dzieci adoptowanych. Więc jak tak bardzo komuś zależy na tych zniżkach i tej karcie to może zaadoptować dziecko i po problemie.

Od 8 lat jestem mamą trojki dzieci. Ani razu nie skorzystałam z żadnej z tych zniżek. Naprawde nie ma czego zazdrościć. Są symboliczne…

Szału nie ma, wiem bo mam.na prawdę nie ma czego zazdrościć

Dlaczego nie ma tu firmy Aviva ?

Te zniżki są śmieszne, wiem bo czasami korzystam. Dajcie sobie spokój z zazdrością, głupim pisaniem, a ja mam 2 dzieci. Albo powinny korzystać ze zniżki tylko 3 i następne dziecko. Zniżek tyle co kot naplakal, a gównoburza huczy. Też powinnam biadolic, bo mam 3 dzieci, a nie 4 i emerytury za dzieci nie dostanę. Takie życie.

TE ZNIŻKI SĄ SYMBOLICZNE, nie ma czego zazdrościć

Karta jest dopóki dziecko się uczy czyli po skonczeniu18 roku życia wyrabia drugą wiem bo miałam taką sytuację

Do Anonim. Dzieci które ukończyły 18 lat a dalej się uczą idą po zaświadczenie do szkoły że nadal chodzą do szkoły i kończą ja za 3 lata też im się należy bo ten program należy się dziecia które uczą się do 25 roku życia

W tekście jest napisane: rodzice i małżonkowie rodziców posiadających Kartę Dużej Rodziny mogą liczyć na uzyskanie zniżek na bilety w wysokości takiej samej lub wyższej, jak ich dzieci.”

A jeśli rodzice nie sa w związku małżeńskim to nie mogą korzystać z tych zniżek?

Moim zdaniem te karty do 18lat to głupota bo moja córka jeździ Zadar o autobusem do szkoły jeszcze trzy lata

Ja wszystko rozumiem, ale nie rozumiem jednego ta znizka powinna obejmowac 3cie i wiecej dzieci,a obejmuje calą rodzinę,pozostale dziwci i rodzicow,a co ma powiedziec 4 osobowa rodzina gdzie nie otrzyma zadnych znizek..wielodzietnosc ok ale logicznie by bylo aby te wszystkie znizki otrzymywaly kolejne dzieci .Bo ktos nie moze miec juz 3 dziecka np albo po prostu nie mają miejsca czy co inbego na kolejne dzieci to dlaczego pozostale rodziny nie moga miec znizek moze nie takich ale zeby wogole byly…

Ewelina Jankowska, 4 maja 2019 o 19:46

Mogą adoptować. Polakowi nigdy nie dogodzisz.

A co dla tych co maja jedno a wiecej nie moga chocby bardzo chcieli