Promocja: „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V”

Promocja: „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V”

author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2019

Citi Handlowy wraca z promocją, w której za wyrobienie karty kredytowej Klienci mogą zgarnąć voucher o wartości 400 złotych do wykorzystania w platformie Allegro.

Kto może wziąć udział?

Citibank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej Citi Handlowego od 1 stycznia 2017 roku. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

Uczestnikami promocji mogą być:

– osoby prywatne, które skończyły 18 lat, wykazujące dochód netto w wysokości minimum 1200 złotych oraz będące zatrudnione w obecnej firmie minimum 3 miesiące,

– przedsiębiorcy, którzy skończyli 18 lat, wykazujące dochód netto w wysokości minimum 2500 złotych oraz prowadzące działalność gospodarczą minimum 2 lata.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej opisane warunki musimy, za pomocą oficjalnej strony promocji, do 31 lipca 2019 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Handlowego.

Jak zdobyć nagrody

Po otrzymaniu karty Klienci muszą spełnić dwa bardzo proste warunki:

– zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej Citibanku,
– wykonać płatności kartą kredytową w sklepach fizycznych lub internetowych na łączną kwotę 1500 złotych.

Należy jednak pamiętać, że powyższe warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym Klient zawrze umowę o kartę.


źródło grafiki: Citi Handlowy

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w każdym z trzech miesięcy Klienci otrzymają voucher o wartości 400 złotych do wykorzystania w platformie zakupowej Allegro..

Przyznanie nagrody

Wiadomość o przyznaniu nagrody pojawi się w skrzynce odbiorczej Klientów Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Od tego czasu, w ciągu 60 dni, voucher o wartości 400 złotych trafi do Klientów.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-simplicity-allegro-edV.pdf.źródło grafiki: Citi Handlowy

Popularne produkty Citibanku

Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z katy jest całkowicie darmowe.

Darmowe konto internetowe

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

neoBANK – NIP, REGON, KRS i dane adresowe
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2019

neoBANK – NIP, REGON, KRS i dane adresowe

Bank Spółdzielczy w Poniatowej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Poniatowej sesje przychodzące i wychodzące

Eurobank z nową stroną internetową
Wpisy
author
Patryk Byczek
11 września 2018

Eurobank z nową stroną internetową

Inspektorat ZUS w Mińsku Mazowieckim
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Mińsku Mazowieckim

Ile kosztuje akademik w Warszawie?
Ile kosztuje
author
Dominika Sobieraj
20 sierpnia 2019

Ile kosztuje akademik w Warszawie?

Porównaj