Multiskrytka – nowość w Paczkomatach

Multiskrytka – nowość w Paczkomatach

author
Dominika Sobieraj
08 maja 2020

Ruszył już pilotaż nowej usługi InPost – Multiskrytka. Dzięki tej opcji będzie można odbierać wszystkie swoje przesyłki z paczkomatu za jednym razem. Multiskrytka to jeden kod i jedna skrytka dla wielu paczek.

Multiskrytka od InPost

Multiskrytka to rozwiązanie na miarę obecnych czasów, w których e-zakupy przeżywają swoje najlepsze czasy. Zamawiamy wiele i często odwiedzamy Paczkomat jednocześnie odbierając kilka swoich przesyłek.

Tak naprawdę niepotrzebnie zajmują one różne skrytki, skoro i tak wszystkie odbierane są przez nas w jednym czasie, a skrytki – szczególnie w centrach miast – są na wagę złota. Wiele bowiem osób spotyka się z problemem konieczności jechania po swoją paczkę nawet kilka kilometrów dalej. Multiskrytka pomoże w ekonomicznym gospodarowaniu przestrzeniami w Paczkomacie.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

“Chcemy odpowiadać na potrzeby rozwijającego się w zawrotnym tempie rynku e-commerce. Wiemy, że zapotrzebowanie na jak największą liczbę skrytek w Paczkomatach nieustannie rośnie, dlatego staramy się działać OUT OF THE BOX w kontekście nowych usług i funkcjonalności. Multiskrytka to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby i zapytania” – wskazano w komunikacie InPost. Wolumen Paczkomatów z tą opcją ma być sukcesywnie zwiększany, póki co jest to opcja pilotażowa.

Jeden kod i jedna skrytka dla wielu paczek

Do odebrania wszystkich paczek z Multiskrytki będzie nam potrzebny tylko jeden kod odbioru. Co ważne – usługa dotyczy nie tylko zamawiania kilku paczek od jednego nadawcy, ale także paczek od różnych nadawców (ale do jednego paczkomatu).

Paczki będą trafiały do jednej skrytki wtedy, kiedy do Paczkomatu odbiorczego dotrą w tym samym momencie (przywiezie je jeden kurier) i zmieszczą się do jednej skrytki.

Informacje o paczkach umieszczonych w Multiskrytce będą przysyłane w wiadomości e-mail oraz SMS. Powiadomienia będą również pojawiały się w aplikacji mobilnej InPost Mobile (o ile mamy ją zainstalowaną). Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów:

  • App Store,
  • Google Play,
  • Huawei AppGallery.

“Multiskrytka, w połączeniu ze zdalnym otwieraniem, to najwygodniejszy sposób na korzystanie z naszych Paczkomatów” – informuje InPost w komunikacie.

„Paczka w Weekend” – nowa usługa InPostu

Przy odbieraniu paczek z Multiskrytki bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, czy na pewno wyjęliśmy wszystkie paczki – mogą być one bowiem ułożone nie tylko na sobie, ale i jedna za drugą (druga będzie wtedy umieszczona głębiej).


Źródło:

https://inpost.pl/aktualnosci-multiskrytka-juz-dostepna-w-wybranych-paczkomatach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Nasielsku
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Nasielsku

Czy komornik może przeszukać Dłużnika ?
Porady
autor wpisu
Marek_Rutkowski
04 stycznia 2017

Czy komornik może przeszukać Dłużnika ?

PKO ostrzega przed nowym oszustwem
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 lutego 2018

PKO ostrzega przed nowym oszustwem

Promocja: 100 zł na start od Nest Banku dla firm
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2018

Promocja: 100 zł na start od Nest Banku dla firm

Pożyczki bez zaświadczeń Nowa Sól
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
28 sierpnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Nowa Sól

Porównaj