Kolejny bank w serwisie Millenet Banku Millennium

Kolejny bank w serwisie Millenet Banku Millennium

author
24 maja 2020

Banku Millennium poinformował swoich Klientów, że Ci bankowości internetowej Millenet mogą już zlecać przelewy z kolejnego konta w innym banku. Do usługi oferowanej przez Bank Millennium instytucja dodała rachunki prowadzone przez Klientów mBanku.

Warto również wiedzieć, że Bank Millennium był pierwszym bankiem działającym na terenie Polski, który udostępnił takową usługę swoim Klientom.


źródło grafiki: Bank Millennium

Z nowo wprowadzonego rozwiązania przez Bank Millennium mogą korzystać wszyscy Ci Klienci, którzy dodali do swojej bankowości elektronicznej konta innych banków lub mają zamiar je dodać. Na chwilę obecną można zlecić przelew krajowy z rachunków prowadzonych w złotówkach w PKO Banku Polskim oraz mBanku. Ponadto Bank Millennium będzie systematycznie rozszerzał usługę o rachunki kolejnych banków oraz pozostałe rodzaje transakcji możliwych do wykonania.

Samo zlecenie przelewu wykorzystując możliwość proponowaną przez Bank Millennium jest naprawdę bardzo proste. Aby tego dokonać, Klient musi wybrać jedno z posiadanych i dodanych (w ramach usługi Finanse 360°) kont w innym Banku, a następnie na odwrocie kafla z tym kontem należy wybrać opcję „Przelew krajowy“. Gdy Klient naciśnie tę opcję na ekranie ukaże się formularz przelewu, który należy wypełnić i zaznaczyć odpowiednie zgody. Zatwierdzając wypełniony formularz opcją „Dalej” strona przeniesie Użytkownika do strony logowania banku, z którego chciałby zlecić przelew. Usługa pozwala na zlecenie przelewu, który jest zgody z ofertą danego banku.

Po zalogowaniu się do bankowości danego banku i potwierdzeniu transakcji metodą autoryzacyjną dostępną w danej instytucji, Klienta ponownie wróci do Millenetu Banku Millennium. W systemie bankowości internetowej Millennium wszystkie zlecone w ten sposób płatności będą widoczne w sekcji Płatności > Zainicjowane płatności.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=bank-millennium-udost%25C4%2599pnia-kolejny-bank-w-ramach-us%25C5%2582ugi-inicjowania-p%25C5%2582atno%25C5%259Bci-z-innego-banku-21.05.2020&news_articleId=28647820

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki Łomża
Pożyczki miasta
author
28 stycznia 2022

Pożyczki Łomża

Kredyt gotówkowy Ostróda
Wpisy Inne
author
27 lutego 2017

Kredyt gotówkowy Ostróda

Komornik Sądowy Tomasz Draganik
Komornicy Sądowi
author
05 lipca 2022

Komornik Sądowy Tomasz Draganik

Umowa o pracę – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
10 września 2019

Umowa o pracę – najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy Piaseczno
Kredyty miasta
author
22 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Piaseczno