Kolejny Złoty Listek CSR dla Banku Millennium

Kolejny Złoty Listek CSR dla Banku Millennium

author
14 czerwca 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o ponownym zdobyciu nagrody, którą jest Złoty Listek CSR tygodnika Polityka. Wyróżnienie otrzymują firmy, których działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju są najwyżej oceniane. Sprawdzamy szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Niniejsza oferta Citibanku jest skierowana wyłącznie do nowych Klientów, czyli zgodnie z regulaminem do osób, które posiadały jakiegokolwiek konta osobistego i oszczędnościowego w Citibanku od 1 stycznia 2019 roku. Posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając wyżej wypisane warunki należy w następnym kroku wejść na stronę promocji i złożyć wniosek o CitiGold. Wniosek należy złożyć maksymalnie do 31 grudnia 2021 roku. Pula wniosków promocyjnych wynosi 275 sztuk.

Wniosek można złożyć:

– poprzez formularz kontaktowy,
– poprzez kontakt z dyrektorem regionalnym.

Trzeba również pamiętać o tym, że trzeba zaakceptować i podpisać regulamin promocji w ciągu 10 dni od momentu złożenia wniosku.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 1500 złotych (lub 6000 złotych w przypadku konta Citigold Private Client) należy spełnić dwa warunki:

– zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otworzenia rachunku,
– w każdym z czterech kolejnych miesięcy utrzymać saldo środków na poziomie minimum 400 000 złotych (4 000 000 złotych w przypadku konta Citigold Private Client).

Aby otrzymać kolejne 1500 złotych Klient musi utrzymać saldo na poziomie 400 000 złotych nie przez trzy miesiące. W przypadku konta Citigold Private Client mowa o 4 000 000 złotych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 1500 lub 3000 lub 12 000 złotych w formie przelewu na konto.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia promocji.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/accounts/regulamin-pierwsza-w-polsce-bankowosc-prywatna-w-polsce-edycja-jesienna.pdf.


Konto CitiGold

Normalnie Konto CitiGold kosztuje 220 złotych miesięcznie, lecz z opłaty można zostać zwolnionym, jeżeli środki dostępne na koncie będzie wynosiło 400 000 złotych. W przypadku, gdy saldo wyniesie 200 000 złotych, opłata za konto będzie wynosiła 110 złotych. Warto zwrócić uwagę na zalety Konta CitiGold. Chodzi o:

– darmową kartę debetową,
– darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Ponadto właściciele rachunku mają możliwość korzystania z Citigold Lounge Pass, czyli wejścia do saloników Executive Lounge na lotniskach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Z darmowej wejściówki można skorzystać dwa razy w miesiącu. Dodatkowo bank umożliwia:

– pozyskanie doradztwa inwestycyjnego,
– odwiedzenie oddziału Citigold w Q22 w Warszawie
– udział w wirtualnych seminariach o inwestowaniu.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money
Wpisy
author
09 marca 2017

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money

Kiepskie dane z polskiego przemysłu
Wpisy
author
03 września 2018

Kiepskie dane z polskiego przemysłu

Coraz więcej niezadowolonych przedsiębiorców
Bez kategorii
author
11 lipca 2019

Coraz więcej niezadowolonych przedsiębiorców

Podstawowy rachunek płatniczy Getin Noble Bank
Banki
author
26 lipca 2018

Podstawowy rachunek płatniczy Getin Noble Bank

PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą
Bez kategorii
author
24 kwietnia 2021

PKO BP uprościł umawianie spotkań z doradcą

Nieoprocentowane raty na karcie kredytowej w Pekao
Bez kategorii
author
15 czerwca 2021

Nieoprocentowane raty na karcie kredytowej w Pekao