Koncert Alicia Keys – przedsprzedaż biletów dla Klientów Citibanku

Koncert Alicia Keys – przedsprzedaż biletów dla Klientów Citibanku

author
22 stycznia 2020

Citi Handlowy 23 stycznia o godzinie 10:00 kolejny raz wystartuje z przedsprzedażą biletów na wydarzenie muzyczne. Tym razem fani amerykańskiej piosenkarki Alicii Keys, będący Klientami Citi Handlowego posiadającymi kartę banku, będą mogli kupić bilety szybciej, niż pozostałe osoby.

Bilety na koncert

Zarówno w tej, jak i w poprzednich edycjach, jedna osoba może kupić określoną liczbę biletów. Na koncert amerykańskiej piosenkarki jeden Klient może kupić maksymalnie sześć sztuk wejściówek.

Metoda kupowanie również się nie zmieniła. Aby nabyć bilet należy :

 1. Wejść na stronę livenation.
 2. Odnaleźć opcję dotyczącą Klientów Citi Handlowego.
 3. Kupić bilety używając kodu promocyjnego, który składa się z pierwszych sześciu cyfr karty Citi.

Tym razem przedsprzedaż będzie trwała prawie 7 dni. Należy się spieszyć, ponieważ pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.

Ruszyła kolejna akcja Citibanku, która daje możliwość Klientom instytucji kupienia biletów na koncert Alicii Keys w przedsprzedaży. W przeszłości posiadacze kart Citi Handlowego mogli kupić bilety w przedsprzedaży na koncerty takich artystów, jak:

 • Pink
 • Maroon 5
 • Metallica
 • Jay-Z & Beyonce
 • Bon Jovi
 • Rod Stewart
 • Disturbed
 • Phil Collins
 • Bullet for My Valentine.

Alicia Keys, a właściwie Alicia Augello Cook, jest popularną amerykańską piosenkarką, aktorką i filantropką, która na rynku muzycznym zadebiutowała albumem “Songs in A Minor” w 2001 roku. Płyta sprzedała się w nakładzie ponad 12 000 000 sztuk. Tak kolosalny wynik sprawił, że w roku kolejnym płyta artystki została nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy.  Alicia Keys posiada na swoim koncie obecnie 6 albumów muzycznych, spośród których ostatni pochodzi z 2016 roku.


Citi Specials

Citi Specials to dedykowana platforma Citibanku, dzięki której Klienci instytucji mogą znaleźć i skorzystać z mnóstwa promocji, zniżek i rabatów. Ponadto zbierane podczas zakupów punkty można wymieniać na bardzo różne nagrody.

Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Lombardy w Sosnowcu
Lombardy
author
08 marca 2022

Lombardy w Sosnowcu

Kasa Stefczyka Nowa Sól
Oddziały
author
16 października 2020

Kasa Stefczyka Nowa Sól

Ranking Banków Miesięcznika Finansowego „BANK” 2019
Bez kategorii
author
24 czerwca 2019

Ranking Banków Miesięcznika Finansowego „BANK” 2019

Kasa Stefczyka Olkusz
Oddziały
author
27 października 2020

Kasa Stefczyka Olkusz

Alior Bank w Świebodzinie
Oddziały
author
14 czerwca 2019

Alior Bank w Świebodzinie

Inspektorat ZUS w Radzyniu Podlaskim
Oddziały
author
17 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Radzyniu Podlaskim