Podgląd kont z innego banku w Moim ING

Podgląd kont z innego banku w Moim ING

author
Dominika Sobieraj
25 października 2019

ING Bank Śląski jako pierwszy w Polsce oferuje swoim Klientom uzyskanie dostępu do kont i kart w innych bankach poprzez platformę Moje ING. Jest to usługa rewolucyjna na polskim rynku finansowym.

Wiele kont w jednej bankowości internetowej w ING

ING Bank Śląski wdrożył opcję korzystania z kont i kart w innych bankach przez platformę Moje ING. Dzięki temu można mieć dostęp do wszystkich swoich finansów z jednego miejsca.

“Nowe rozwiązanie w systemie bankowości internetowej i mobilnej Moje ING zostało wdrożone w oparciu o usługę dostępu do informacji o rachunku płatniczym (ang. Account Information Service, AIS) wprowadzoną przez Dyrektywę o usługach płatniczych 2 (PSD2)” – wskazuje ING Bank Śląski w oficjalnym komunikacie.

“Już dziś nasi klienci mogą testować z nami nową usługę. To ogromna oszczędność czasu i wygoda w przypadku posiadania kont lub kart w kilku bankach. Wystarczy jedno spojrzenie na ekran telefonu, aby wiedzieć wszystko o swoich codziennych finansach” – wskazuje cytowany w bankowym komunikacie Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego, Marcin Giżycki.

Konta z innych banków w ING – lista banków

Podgląd wszystkich kont z jednej aplikacji jest bardzo prostym sposobem na zarządzanie swoimi finansami. Dostęp do wielu kont umożliwia jednorazowe logowanie do danej aplikacji – nie trzeba logować się do każdego banku z osobna.

W przyszłości ING Bank Śląski chce zwiększać liczbę banków, z których informacje o kontach i kartach będzie można widzieć z poziomu bankowości Moje ING.

“Otwarta bankowość to zaproszenie do świata nowoczesnych finansów. Chcemy stale ułatwiać bankowanie naszym klientom i dlatego udostępniliśmy podgląd kont i kart z różnych banków w jednym miejscu, w Moim ING” – dodaje Marcin Giżycki.

Nowa usługa jest w pełni zgodna ze standardami dyrektywy PSD2. Klient samodzielnie decyduje o tym, z których kont dane są udostępnione w Moim ING. Wszystkie dane z innych banków udostępniane przez Klienta dla ING są w pełni bezpieczne – chronią je najnowocześniejsze technologie zaprojektowane przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, które obowiązują aktualnie w sektorze bankowym.


Źródło:

https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/468236/dodaj-konto-z-innego-banku-w-moim-ing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy
Blog
autor wpisu
Dorota Cholewicka
22 sierpnia 2022

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Biuro paszportowe w Gdyni
Biura paszportowe
author
Dominika Sobieraj
07 lipca 2022

Biuro paszportowe w Gdyni

Kredyt gotówkowy Sanok
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
08 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Sanok

Monety okolicznościowe 2020 – plany NBP
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 sierpnia 2019

Monety okolicznościowe 2020 – plany NBP

Zakaz handlu w niedziele – coraz większe straty
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
11 marca 2019

Zakaz handlu w niedziele – coraz większe straty

PKO BP w Śremie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 sierpnia 2019

PKO BP w Śremie

Porównaj